מתכונן לקראת המודינג לכרטיס מסך - צלעות קירור לזכרונות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכונן לקראת המודינג לכרטיס מסך - צלעות קירור לזכרונות

Component

Recommended Posts

כמה תמונות:

heatsinks1.jpg

heatsinks2.jpg

אני [או יותר נכון e-r-a-n] הולך לסדר קירור מחדש לכרטיס מסך שלי, מדובר בכרטיס מסך GF4TI4600 של ,

הקירור יהיה הקירור הפאסיבי של זלמן [הדגם הגדול מבניהם] יחד עם צלעות הקירור האלה, ויחד עם מאוורר 120מ"מ של וונטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחתית משוייפת, היא יותר חלקה מתחת של תינוק :)

היא נראית בגוון מוזר טיפה כי זה נעשה עם נייר שיוף עדין מאוד + מעט מים.. זה ממש ממש ממש (ממש) חלק.

ועשינו לבד, מגוף קירור של בגדלים 80X60

ו KoM, הבסיס אכן עבה, אין לי ממש איך להקטין אותו (זה קשה מדי עם מסור יד בשביל שיצא חלק..), אבל בהתחשבות שהזכרונות בכלל לא זקוקים לקירור, אז אני לא חושב שיש לי סיבה לדאוג, כי אני בספק אם גם הבסיס עצמו יתחמם כ"כ הרבה

הרגע בדקתי את הזכרונות וכנראה שאחתוך אותם באמצע בערך כי זה מתאים בול בנוגע לאורך, אבל אני רוצה שזה יהיה טיפטיפונת יותר מבול.. הרוחב מתאים מצויין.

אני מקווה אבל שזה לא יתנגש עם הגופי של הזלמן המגושם הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P

אין ממש צורך לשיים את הצדדים למשל, זה לא קריטי ממש, והסורק לא סרק את זה ממש כמו שזה נראה במציאות, במציאות זה הרבה יותר חלק והשריטות ממש ממש קטנות.. חוץ מצלע אחת שכבר זלזלנו בה קצת (בצדדים) - אבל זה לא קריטי כי זה לא נוגע בעצם בזכרונות עצמם אז ככה שזה לא הכי משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...