האם לוח האם INFINITY NF4 ULTRA מתאים לזכרון DDR II 533?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לוח האם INFINITY NF4 ULTRA מתאים לזכרון DDR II 533??

mor_shalev

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

עשיתי חיפוש אבל אני לא מצליח להבין משם.. הנה הדף משיהו יכול לעזור לי ולהגיד לי כמה.. בבקשה!

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=3612&CATEGORY_TYPE=LP&SITE=US

זה מה שכתוב באתר של DFI לגבי הזיכרון:

# Four 184-pin SDRAM DIMM sockets

# Supports dual channel (128-bit wide) memory interface

# Supports up to 4GB system memory

# Supports PC2100 (DDR266), PC2700 (DDR333) and PC3200 (DDR400) SDRAM DIMM

הזיכרון הנתמך הוא רק DDR1, שכן זיכרון DDR1 הוא בעל 184 פינים, וזיכרון הוא בעל 240 פינים.

הלוח תומך בערוץ כפול, שזה אומר שאם תחבר 2 או 4 מודולי במקום המתאים, תקבל ביצועים יותר טובים מאשר עם מודול אחד.

אתה יכול להתקין עד 4GB של .

הזיכרונות שאתה יכול להתקין הם DDR1 במהירויות 266MHz, 333MHz ו 400MHz (כמובן שאין טעם לקנות שהוא לא DDR1 400MHz).

בקשר להוספת זיכרון - אם יש לך כרגע 2 מודולים של 512MB כל אחד, ואתה רוצה להוסיף עוד 1GB, כנראה שתצטרך עוד זוג של זיכרונות בנפח 512MB, כי בד"כ לוחות שתומכים בערוץ כפול לא תומכים בשילוב של 3 מודולי זיכרון, אלא רק 1, 2 או 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, כנראה שתצטרך עוד זוג של זיכרונות בנפח 512MB, כי בד"כ לוחות שתומכים בערוץ כפול לא תומכים בשילוב של 3 מודולי , אלא רק 1, 2 או 4.

איך אני אוכל לדעת בוודאות אם אני אצטרך לקנות 2 זיכרונות נוספים או שזה יעבוד גם אם אני אקנה רק אחד? (כי אם אני אקנה 2 של 512 אז יגמר לי המקום אז אולי עדיף לי לקנות שניים של גיגה, ואני מעדיף לקנות בינתיים כרטיס אחד של גיגה)

ותודה רבה על התשובה המהירה והברורה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...