מסכי LCD ורזולוציה טבעית - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD ורזולוציה טבעית

hoodini

Recommended Posts

מצורפת התכתבות שלי עם TMP שענה על שאלות ששאלתי לגבי מסך 2007FP וספציפית לגבי העובדה שלרוב מסכי ה LCD רזולוציות טבעיות גבוהות שלא לכל אחד כרטיס מסך מספיק חזק כדי להחזיק אותם במשחקים FPS כבדים או אפילו בקראית טקסט ב WEB (הכל קטן קטן ב 1600 על 1200)

יש לי שאלה לגבי המסך 2007FP שגם אני שוקל לרכוש מיד אחרי החג

לי יש כרטיס מסך GT7900 עם 256 זכרון

השימוש היחידי של המסך שאני רוצה לקנות הוא משחקים וגלישה ב WEB (ללא צפייה בסרטים בכלל)

1) השאלה שלי היא לגבי רזולוציית המסך הטבעית

1600x1200

מעולם לא שיחקחתי ועבדתי תכלס ביותר מ 1024X768

ואני יודע שמין הסתם ברזולוציה הטבעית משחקים יהיו איטיים יותר עם כרטיס מסך כמו שלי (או שלא???)

השאלה עם כדאי לקנות מסך כל כך טוב ולא זול,בשביל לשחק ב 1024X768

"תשובה של TMP"

ממש לא מומלץ לשחק ברזולוציה לא טבעית - או שתשדרג כרטיס מסך או שתקנה 19' טוב כמו ה-VP930B שגם לו רזולוציה גבוה ממה שאתה רגיל - 1280X1024.

2) האם יש איזה השפעה שלילית כשמורידים את הרזולוציה במסך שכזה (מעולם לא היה לי LCD לפני- עד היום היה לי 21" CRT של פיליפס)

"תשובה של TMP"

בהחלט השפעה שלילית! לא מומלץ. האמת, ה-CRT שלך נותן אותו שטח תצוגה באיכות טובה יותר מכל מסך LCD היום כולל ה-. לי היה 21' של VIEWSONIC והחלפתי אותו רק כי הוא היה גמור. אם הוא עדיין תקין הייתי נשאר עם ה-CRT, לפחות עד שדרוג כרטיס מסך.

3) שמתי לב שהרבה מבקשים מסכים WIDE אבל נכון שיש ריבוי של משחקים שתומכים ב WIDE אבל זה לא הרוב,וגם הרזולוציות של ה WIDE גם כן גבוהות,ומצריכות כח גרפי חזק שלרוב אין,זה דיי סותר את ההמלצות של אנשים פה ללכת על מסכי WIDE בשביל משחקים

"תשובה של TMP"

ל-FP רזולוציה גבוהה יותר מה-WFP ולכן יש לו דרישות כבדות יותר. אספקט רחב עדיף במשחקים ורוב המשחקים החדשים החדשים תומכים ברזולוציה של 1650X1080 (רחבה).

שוב אני רוצה להדגיש שהשימושים שלי הם משחקים נטו,בעיקר FPS אבל גם RTS כמו C&C3 וכו

וגלישה ב WEB למשל בפורום הזה :)

אני רגיל לעבוד ב 1024X768 במסך 21" CRT של אבל לצערי הוא מת ועל כן אני רוצה להחליפו

עם בכל זאת לא מומלץ מסך LCD בגלל רזולוציה גבוהה שלא ניתן לשחק בה מבלי לקנות 8800GTX אשמח לקבל המלצה למסך CRT שיכנס בתקציב 3000 שח

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...