שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

לא שלא אהבתי... הפסקתי לקרוא אחרי המשפט הראשון כי לא הצלחתי להבין שום דבר...

אם יש לך בעיה לקרוא את זה תלמד עברית!!! :pissed::nono:

איך בכלל התקבלת לאוניברסיטה? :silly: :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה עם ציונים יותר גבוהים משלך ::)

המייל שקיבלנו היום-

בתום ישיבה בת שש שעות החליטו חברי המועצה להמשיך במאבק ואף להחריפו.

חברי המועצה קיבלו את ההחלטה לאחר שדנו בהשלכות השביתה ועל אף איומי ור"ה (ועד ראשי האוניברסיטאות).

בישיבה צפו והשתתפו מאות סטודנטים שהציגו שאלות לחברי המועצה והביעו את דעתם.

ביום ראשון (6 מאי) בשעה 12:00 יתקיים כנס תומכים על מנת לגייס סטודנטים להמשך פעילות אקטיבית במאבק- השתתפותכם חשובה

אם רק הייתי מתעורר מוקדם יותר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.rup.co.il] ראשון, 06 מאי 2007

חברים יקרים ,

שבוע חדש ,השביתה נכנסת ליומה ה-23 ולצערי אנו ממשיכים בשביתה.

אני פונה לכל אחד ואחת מכם (מי פעיל יותר ומי פעיל פחות) להחזיק ידיים , להתחזק ולהבין כמה גורלית הנקודה בה אנו נמצאים.

כל נסיון לשאת ולתת עם הסטודנטים מצד הממשלה מבזה את כולנו, למעשה רק היום שר האוצר ביטל חד משמעית את ההסכם שלכאורה שרת החינוך רצתה שנחתום עליו ,וכפי שניתן לראות מנסים למכור אותנו בנזיד עדשים.

המאבק הזה מוצדק, ולמרות ובגלל כל הקושי חשוב שנחזיק מעמד ולא נשבר!!!!

מישיבה שנערכה הערב בין נציגי כל אגודות הסטודנטים בארץ הוחלט פה אחד להמשיך ולהחריף את המאבק, עקב המצב.

עדכונים להמשך השבוע: הקמפוס סגור!!

כל נסיון של סטודנטים לחזור ללמוד (שלא במסגרת שנקבעה) יכשל.

* יום שני- כנס הסברה ברופין בשעה 11:00 -בנושא המאבק עם פאנל של בעד ונגד.מי שמעוניין לקחת חלק פעיל נא ליצור קשר עם האגודה ב-098983014. נוכחות חובה!!!!!!!!!!!

* יום שלישי - לא סגור סופית - אבל כנראה הפגנה של כל אזור השרון או בבית ליד או בכביש החוף , עם הקמת אוהל מחאה ושינה . נעדכן מחר.

* יום חמישי- הפגנת ענק!!במוזיאון ת"א.

מצורפים שני ציטוטים של הסגל שתומך , על מנת להסיר את ענן החששות.

תהיו חזקים !!! תזכרו שחינוך והשכלה נגישים ואיכותיים משנים את פניה של המדינה...

שלכם, נתי ,יו"ר אגודת הסטודנטים

וכל אגודת הסטודנטים והתומכים הרבים במאבק.

"המרצים נחלצים להגנת הסטודנטים: ארגוני הסגל האקדמי הבכיר והזוטר מגנים את הודעת ועד ראשי האוניברסיטאות, שהזהיר אתמול כי סטודנט שלא ישעה לקריאתם לסיים את השביתה ולשוב ללימודים החל מיום ראשון הקרוב - ייפגע אקדמית. ארגוני המרצים טוענים כי ראשי האוניברסיטאות מנסים להלך אימים על הסטודנטים במקום לגבות אותם, ומבהירים כי בדעתם להשלים לתלמידים את כל החומר, כך שלא ניתן יהיה להכשיל אותם. " nrg

"חברת הכנסת לשעבר ענת מאור (מרצ), המשמשת כמרצה בכירה במכללת רופין, אמרה כי "מאבק הסטודנטים מוצדק וניסיונות המוסדות לשבור את שביתתם אינו ראוי". לדבריה, המרצים במכללות מבינים את מאבקם של הסטודנטים ואת חוסר האמון שהם רוכשים כלפי הממשלה. "אסור לשכוח שהסטודנטים נאבקים בשם כל מערכת ההשכלה הגבוהה, ועובדה שאחת מהדרישות שלהם היא השבת התקציבים שקוצצו מהמערכת"." ynet

לפרטים נוספים ושאלות נפוצות נא כנסו ל- http://www.studentfight.org.il/

עידכון אחרון ( ראשון, 06 מאי 2007 )

זה מה שאנחנו קיבלנו (אמנם לא במייל אבל באתר של האגודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עידכונון שלא מחדש מהאתר של האגודה שלנו:

סטודנטים יקרים!

אנו נמצאים בעיצומו של מאבק עיקש בו אנו מוכיחים כי הסטודנטים במדינת ישראל הם ציבור חשוב ובעל עמדה. נלחמנו בשירותנו הצבאי למען עתיד המדינה בחרב וכעת- בעטים. מי ייתן ומאבקנו יישא פרי ונוכל לחזות בתוצאותיו בקרוב. חומר נוסף על השתלשלות המאבק תוכלו למצוא בלינק הבא: http://www.bgu4u.co.il/shvita.asp

לאור המאבק, הטשטשה מעט השגרה, אבל אל דאגה... בקרוב הוא מגיע כדי להזכיר לנו... יום הסטודנט!!! יומיים של חגיגות והשנה שונה ומגוון... התעדכנו באתר ובמדור תרבות.(לינק לידיעה על יום הסטודנט)

שבוע טוב!

ומענין לעניין לא באותו עניין- יש תאריך ליום הסטודנט שלנו :yelclap: :yelclap: :yelclap:

http://w3.bgu.ac.il/Aguda/pic/1504/yomhastudent.doc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגנה ביום שני מול הטכניון :

ביום שני מתוכננת ב-8:00 הפגנה גדולה שתתחיל בשער הטכניון שתמשיך בצעדה לכיוון מרכז זיו. בהפגנה יקחו חלק מספר נואמים גם מסגל הטכניון והיא צפויה להסתיים ב-11:00. רוצים להשתתף ? פשוט בואו לשער הטכניון בשני ב-8:00. להפגנה דרושים מתנדבים להכנות (שייפגשו ביום ראשון ב-18:00 באולמן 300) וסדרנים (שייפגשו בשער הטכניון ביום ראשון ב-15:00 וביום שני ב-6:45).

אם ברצונכם לקחת חלק בפעילויות השונות אנא פנו לקרן academ@asat.org.il ,054-2423050.

אצלינו יום הסטודנט זה השבוע רביעי -חמישי

http://www.asat.org.il/images/tarbut/hoveret_yomstudent.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום הסטודנט ברופין הוא ב16.5 והוא אמור להיות אחלה, רק חבל שצריך לקנות כרטיס.

יהיו שם ברי סחרוף, שוטי הנבואה ואסטרל פרוג'קשיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופע רוק משולב של ירמי קפלן, חמי רודנר, דנה ברגר ואסף אמדורסקי, הופעה של ברי סחרוף שיארח את עברי לידר, מסיבה בניצוחו של DJ Void ואחר כך מופע זריחה מגניב במיוחד של עידן רייכל (מומלץ להביא לונגים, שמיכות ולבוש מתאים, אבל לא אוהלים! יהיה איפה לנוח...).

במהלך הערב ועד לסיום האירוע כולו יפעלו במקום מתחמי אקסטרים, שאנטי, יוגה, פלייסטיישן, טיפולים, , משחקי שולחן, דוכני אוכל, יריד אומנים ועוד.

ביום חמישי, בהנחה שתצליחו להתעורר בבוקר, תיערך מסיבת בריכה שווה ביותר הזדמנות מצויינת לעבוד על השיזוף לקראת הקיץ, הבא עלינו לטובה. המקום במסיבה מוגבל ולכן כדאי להשכים קום.

בחמישי בערב יופיעו בבמה המרכזית להקת סינרגיה, להקת הג'ירפות ומופע סיום ענק של אביב גפן ונינט, וזה רק חלק ממה שמצפה לנו שם...

המממ... איכשהו, יום סטודנט שלנו נשמע מענין יותר :P

ובניגוד למקומות אחרים, יום הסטודנט שלנו מתקיים מחוץ לקמפוס... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ממשיכים את המאבק ביחד ובנחישות, לא חוזרים ללמודים בלי השגים לסטודנטים!"

"אגודת הסטודנטים מודיעה: לא חוזרים ללמוד עד השגת הדרישות. כוחנו באחדותנו"

שני SMSים שקיבלתי אתמול בלילה מאגודת הסטודנטים שלנו

לא ברור לי אם אני ממשיך ללמוד (כמו שאמרתי, אצלנו חלק מהקורסים של שנה א' לומדים כרגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... איכשהו, יום סטודנט שלנו נשמע מענין יותר :P

ובניגוד למקומות אחרים, יום הסטודנט שלנו מתקיים מחוץ לקמפוס... 8)

אצלינו בשנה שעברה הביאו את האינפקטד משרום והיה חזק השנה אני לא רואה סיבה ללכת ליום הסטודנט אבל בגלל המחיר( 20 שקל) אני אקפוץ לביקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה ששמעתי אצלנו (בטכניון) יום הסטודנו ממש פצצה.. =\ והפעם 25 שח... צריך להיות בנזונה...

קניתי כרטיס, אבל אין לי מושג מה יהיה שם... :s05:

מישו יכול לספר? מה יהיה לנו בטכניון? אני זוכר שיהיה את נינט טייב... אבל יהיה איזה DJ? או משו שאפשר לשמוע? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא ראה מכתב רישמי של segel_vs_vera

http://physics.asat.org.il/strike/segel_vs_vera.pdf

במשך כל היום התקיים מו"מ בין נציגי הסטודנטים לנציגי משרד רה"מ, כשיש רצון מצד כל הצדדים לסיים את המאבק, אם כי אין זה אומר שנתפשר על עמדותינו. במגעים משתתף גם יו"ר אס"ט. במקביל למו"מ, מפעיל מהצד השני ועד ראשי האוניברסיטאות (ור"ה) לחץ על הציבור הסטודנטים וקורא לו לשבור שביתה, למעשה. אפשר לומר שור"ה מתחרט על האיום שפורסם, שכן הוא הסב לו יותר נזק מאשר תועלת – במיוחד לאור העובדה שכל גוף אפשרי במדינה גינה אותו. כפי שאמרנו קודם, זהו איום סרק ומחר אנו נוכיח שהסטודנטים הם אלה שיחליטו מתי מפסיקים לשבות. אנשי הסגל גם הם מתנגדים לעמדתו של ור"ה. בהודעה שפרסמה היום המועצה המתאמת של אנשי הסגל היא מגנה את האיום של ור"ה, מבטיחה לתמוך במאבק ולסייע בהשלמת החומר לאחר החזרה ללימודים

בנוסף, ור"ה דחתה את האולטימטום ביום נוסף, ליום ג' – אנו שוב נציין שהודעות ור"ה ריקות מתוכן ורק הסטודנטים והוועידה יכולים להודיע על סיום השביתה, ואין להתייחס לכל אולטימטום כזה או אחר בכלי התקשורת אלא רק להודעות מאתנו. אין סיבה להתרגש מהודעות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מבאסת השביתה הזו! מצד אחד אני מקבל מיילים מהאגודה שנמשיך לשבות.... בלה בלה בלה.... ומצד שני אני מקבל מיילים מההנהלה: "מבחן אמצע יתקיים בתאריך..." באסה! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה לא מכיר איך עובדים במוסדות הגבוהים. אני אסביר: אפשר לעשות מבחן על כל החומר! איך, כי ככה הם רוצים. קיבלתי מייל שהיינו צריכים לסיים את החומר א.ב.ג.ד וחומר הבחינה יהיה עד ג. ככה זה ואין עם מי לדבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...