עליי להגיש הצעה לחברה בנתונים הבאים -- - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עליי להגיש הצעה לחברה בנתונים הבאים --

Za

Recommended Posts

תקשיב לי ילדון, כבר אמרתי שהתבלבתי וזה תוקן.

ובטח שילד בן 15 לא יגיד לי לתת לעצמי כאפה אז לך תעשה שיעורי בית או תפוצץ חצקונים או מה שילדים בגיל שלך עושים.

גם התיקון שלך לא טוב

וזה לא משנה מה הגיל שלי

אני יכול ואני אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם התיקון שלך לא טוב

וזה לא משנה מה הגיל שלי

אני יכול ואני אומר

אני ממש לא הולך להתווכח עם משהו שקטן ממני בן 8 שנים.

אתה חושב שזה לא טוב בסדר זכותך, ואם אתה רוצה שאני אקבל כאפה אתה מוזמן לבוא אלי ולתת לי (אם אתה צריך כתובת אני אתן לך בפרטי).

בכל מקרה שיהיה לך יום טוב.

אתה בוקושי בן 23 ...ואני יכול להבטיח לך שילדים של היום יודעים יותר טוב ממך ...אז תכבד את זה שעוזרים לך!

:lol: :lol: :lol:

אני בטוח שאתה צודק ואין לי טיפה ספק בליבי.... ואם הייתי רוצה עזרה ממך או מהילדון השני הייתי מבקש אותה (למרות שאני בטוח שיש ילדים שיותר קטנים ממני שמבינים יותר ממני במחשבים הם פשוט לא אתה ולא הוא וספק רב בליבי אם הם בפורום הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשש שלא הסברתי את עצמי בלהיטות של הדברים ...שהתגובות שלך לא במקום ..

אני לא חושב שצורת התבטאות שלך תורמת כלל לדיון וגורמת להוריד את רמתה ..

אני מבקש עם לא הסברתי את עצמי נכון להגיב בצורה יותר שקולה...גם אם אינך מסכים עם פתרון שלו

תקרא טוב את התשובות שלך באשקול הזה ותבין למה אני מתכוון ..וממה הכול התחיל ..

(אני מסכים בזה שיש אנשים שסתם מעצבנים ...אבל זה לא נותן לך את הזכות לרדת לרמה שלהם ...גם לי לא האמת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה למה מערך של רייד 5 לא טוב לתחנות עבודה?

מתוך ניסיון של הרכבת מחשבים (שרתים ותחנות עבודה כבדות) בחברה שעבדתי (לא משנה איזה כרגע) מערך של רייד 5 זה היה הדבר ביחיד שהם ביקשו לכל תחנות עבודה בסגנון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה למה מערך של רייד 5 לא טוב לתחנות עבודה?

מתוך ניסיון של הרכבת מחשבים (שרתים ותחנות עבודה כבדות) בחברה שעבדתי (לא משנה איזה כרגע) מערך של רייד 5 זה היה הדבר ביחיד שהם ביקשו לכל תחנות עבודה בסגנון הזה

לא ראיתי שאף אחד אמר שריד 5 זה לא פיתרון טוב לשרת.

לדעתי זה עדיף על ריד 1 במקרים שבהם המקום הפנוי הם מה שחשוב. אבל איפה שאין בעיה של מקום פנוי עדיף ריד 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת המשך ?-._?_-

אחת מתוך שני העמדות צריכה להיות = עמדת Multimedia שמשות לעריכת קול ותמונה .

הדרישות זהות בין העמדות אולם כאן קיים כרטיס קול 7.1 עם מערכת Surround שמתחברת בחיבור SPDIF

במחשב זה יעבדו שני ב - SMP .

+ למחשב זה מחוברת מצלמת Webcam איכותית שכוללת מיקרופון.

:bash: ¥ יש הצעות ¥

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש בטוח שכדאי להכנס למערכת של דואל אופטרון\XEON. זה אומר לוח הרבה יותר יקר, זכרונות הרבה יותר יקרים.

אפשר לקחת את המפרט לתחנת העבודה ולשים לו את המעבד הבא (או אחת הנגזרות שלו) שאחרי ירידת המחירים (22 לאפריל ) יהיה משמעותית יותר זול:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=492389

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...