המלצה למצלמה בתקציב של 1000-1400 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה בתקציב של 1000-1400 ש"ח

eli33

Recommended Posts

באמת שאני לא ממש יודע כמה להוציא על מצלמה טובה אבל אני משער לפי כמה מצלמות שראיתי שזה מחיר סביר.

המצלמה תשמש אותי לצילומים רגילים בבית ובחוץ.

אני רוצה שיהיה לה נתונים שאני אוכל לצלם ב"אוטומטי" בצורה טובה, אבל גם בהמשך שאני אוכל להתעסק ידנית עם הפונקציות שלה ולצלם בצורה יותר מקצועית.

יש הצעות?

תודה מראש.

עריכה: איך המצלמה הזאתי? >> http://a.zap.co.il/model.asp?model_id=469625

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם גודל המצלמה חשוב?קומפקטית וכ"ו?כמו כן האם הזום משחק כינור ראשי?לא נתת פרטים כלל על השימושים והעדפות.בתור המלצה סתמית אצביע על S6500 של פוגי מהמצלמות הגדולות (דמוי SLR).ועל F30 בקטנות.גם קנון 710 לא רעה.כמו כן יש עוד מלא מצלמות שמתאימות לשימושים שונים.אם תפרט יותר על הצרכים ימליצו לך במדויק.תקרא קצת על "עדשה רחבה".אולי תרצה כזו ואז S6500 חזק בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה S6500 נראת גדולה מדיי ולא לצרכים שלי..

בכל זאת אשמח אם תוכל לתת לי קישור למדריך(ראיתי פעם אחד כזה פה שפירסם איזה אחד בפורום לא מזמן) קל ופשוט שבו מסבירים דברים כאלה ועוד בעברית.

סה"כ אני רק חובבן בתחילת דרכו ורוצה להשתפר עם הזמן..

משהו שיהיה קומפקטי ועם זום מכובד.

על איזה שימושים בדיוק אתה מדבר אתה יכול לתת דוגמא כי עולים לי בראש פשוט שימושים רגילים של (בבית, מידי פעם בטיולים,)במגמה של לאט לאט

"להתמקצע" בתחום וכמובן שאני כבר אהיה קצת יותר מחובבן ואלמד יותר את האפשרויות של המצלמה ובכלל של מצלמות בכלל אני אקנה אחת יותר מקצועית.

בנתיים זה לשימושים כמו שאמרתי ודגש חשוב שיהיה אפשר לצלם בקלות וללא סיבוכים מיותרים כי גם שאר בני הבית יצטרכו לצלם בה ולא כולם מבינים כל כך

בתחום.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כיוון שהתקציב מוגבל, נראה לי האפשרות הטובה ביותר היא ללכת על ה-A710IS או על ה-A630, שתיהן נכנסות בתקציב זה דבר ראשון.

דבר שני, זה שתצטרך לרכוש כרטיס זיכרון (2GB עולים כ-120~ ש"ח) ומטען+סוללות GP 2300mAh מינימום כך שכל זה יכנס בתקציב עם חריגה קלה ביותר.

המצלמות של קנון מאפשרות צילום אוטומטי מצויין וכן ציינת שאתה רוצה להתקדם והמצלמה מציעה אפשרויות ידניות לכל הפרמטרים והם יתנו לך אפשרות ללמוד על צילום.

מצלמות:

Canon PowerShot A630

Canon PowerShot A710 IS

כרטיס זיכרון:

SanDisk Ultra II SD 2GB

מטען+סוללות מהיר ביותר (חצי שעה):

GP U-SMART 2300mAh

ולבחירתך תוסיף נרתיק למצלמה אחרי שתקנה אותה שתתאים לה בכל חנות צילום. (אל תזמין באינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה העניינית :xyxthumbs:

כמה שאלות:

למה הA710 IS עולה יותר מה A630 לכאורה נראה שהA630 הרבה יותר טובה? (גם 8 מגה פיקסל גם מסך מתכוונן) זה נכון?

שאלה בקשר לזיכרונות זה משנה שאמרת דווקא X60 ? ומה נחשב יותר מהר X60 או X133 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-A710 IS מציעה זום טיפה יותר גדול וכן מייצב תמונה.

אל תתייחס לכמה מגה פיקסל יש , זה עניין זניח כיום ולא רלוונטי.

מה שכן המסך המתכוונן בהחלט נוח.

כמובן ש-x133 יותר מהיר מ-x60 פשוט הצעתי לך כרטיס מחברה אמינה שמציעה מהירות מוכחת, יש מגוון חברות אחרות אך לא כולן אכן מגיעות למהירות המוצהרת על ידן. בין השאר המצלמות האלו לא ינצלו יותר מ-x60 כי זה לא ישפיע.

מהירות הכתיבה של המצלמות האילו היא כ-4 מגה לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...