מה יכול לקרות לכרטיס מסך רותח.?(עדכון בעמוד 2) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יכול לקרות לכרטיס מסך רותח.?(עדכון בעמוד 2)

nnfyrbsnss

Recommended Posts

ככה יש לי Readon 9550 128mb

ועשיתי לו OC ל 460/244

(שזה 80% לליבה ו26% לזכרונות בערך)

עם קרור סטוק של ג'יגבייט שזה סתם הבלוק הזה רק על הליבה ועל הזכרונות אין כלום ויותר מזה מתחילים ארטיפקטים ועכשיו פעם אחת שיחקתי בNFS:C על ההגדרות הכי גבוהות עם 1280*1024 (לא עבד בשמיים אבל עבד) חצי שעה בערך אחרי זה ישר כיביתי את המחשב ונגעתי בריבוע הכסוף הזה שאמרתי לכם קודם וקיבלתי כוויה כל היום הייתי עם קרח ביד (תזכרו אין ארטיפקטים) מה יכול לקרות לליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מד טמפ' האמת ממש לא אכפת לי לשרוף את הזבל הזה...

אני ממש לא ממליץ לעצמי לבטל את הOC מה שגם צרבתי לו את הביוס עם התדרים האלו ושכחתי מה התדרים המקוריים ובטעות מחקתי את הביוס המקורי יש למישהו אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדיף שתשים איזה מאוורר על הבלוג נחושת הזה שיש עליו כדי שיחזיק אותו בטמפ' קצת יותר סבירה אני מאמין שלא תקבל כוויה אם תיגע בו כך וגם הכרטיס לא יהיה בסכנת שריפה

גם אם הכרטיס זבל לא כדאי לך לשרוף אותו בתוך המחשב לך תדע מה עוד ילך איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מאוורר ואני לא מתכוון לזרוק עליו פרוטה אחת

עוד חודשיים אני קונה מחשב חדש :jump:

אז אפשר לדעת מה יכול ללכת איתו??

אגב הקרור מאלומיניום אם אני לא טועה , הכרטיס שונה ממה שיש באתר של ג'יגבייט הקרור הרבה יותר קטן יש לו רק 128 MB ואין לו DVI.

עריכה:

אה ויכול להיות בגלל שהוא פסיבי והסירקולציה שלי במארז ממש גרועה בגלל זה הוא רותח ככה?

הסירקולציה שלי היא 80 מוציא מאחורה מאוורר מעבד ומאוורר ספק חורים מקדימה חורים בצד מול הכרטיס מסך חורים מול המעבד ושרוול אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תן לו בראש כמו שאומרים :]

גם אני בפרוייקט כזה עכשיו, אבל לא נגעתי לו בליבה.. אחרי אובר קלוק רציני שאני מעלה איזה 300 לליבה אני נוגע בכרטיס עצמו והוא לא יותר מ45 מעלות חח.

אבל לא נגעתי בליבה עצמה :D

ננסה מתישהו ניראה כמה חודשים אני ילך עם קרח חחח .. גם סטוק וגם איך סירקולציה נכונה.. רק מאורר אחד של 80 מ"מ .. אחד הלך..

קיצור המחשב שורד.. איך? לא יודע, (FX5700VE).

קיצור אתה קונה מחשב חדש בכל זאת לא?

קנה מאורר 80 מ"מ שתשתמש בו גם במחשב החדש תדביק אותו למחשב שלך, ואז שהמחשב החדש יגיע ואת הישן תרצה להעיף תשבור שיאים בOC. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל שהמחשב החדש מגיע לזה אני מעדכן ביוס וישר שם באס של 200 מבלי שום קפיצות שום שטויות ובכרטיס מסך פעם אחת העלתי בטעות ל550 ישר כל המסך נהיה רבועים ירוקים/צהובים וכיביתי אותו..

יוני מה זה כמו ספק כח אם הכרטיס מת הוא יכול לקחת איתו עוד חלקים (אני שואל ברצינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה עדכון משמח מאוד!

שמתי את ה80 היחידי שלי (מאוורר) מול הכרטיס מסך מכניס אוויר השתמשתי בברגים ארוכים מאוד וזה בול על הכרטיס מסך העלית את הOC ל

450/238 ואחרי חצי שעה בAti tool נגעתי בכרטיס והוא היה ממש קר בערך 40 מעלות עכשיו מה שמגביל אותי זה רק הV ובזה אני מאוד מפחד לגעת

בסטוק הכרטיס מסך היה ב3Dmark 06

קיבל 138

ובSM 2

70

ואחרי OC

קיבל 236

ובSM 2

110

אני ממש מרוצה עד הגג והמשחקים עובדים פי מיליון יותר טוב

ואני יכול לשים יותר פילטרים וכדומה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...