צריך המלצה במפרט ב5k לעריכת אודיו מקצועית. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה במפרט ב5k לעריכת אודיו מקצועית.

DJ A.S

Recommended Posts

שלום לכולם .

אני עורך מוזיקה ומתעסק המון עם אדיו ומידי .

הייתי רוצה שתעזרו לי לבנות מפרט או להביא לי מפרטים מוכנים של מחשבים שטובים לעריכה .

יש לי כ-5000 לא צריך מערכת הפעלה, כ-400-500 גיג'ה ארדסקים . לפחות 2 גיגה זיכרון .

שהיה מחשב מהיר וטוב .

לא צריך כרטיס מסך מיוחד, מספיק משהו פשוט שיעשה את העבודה.

לא אכפת לי כל כך מהעיצוב וכל מה שמסביב ואין צורך בכרטיס קול מיוחד, מספיק משהו OB כי יש לי חיצוני .

חשוב מאוד שהיה שקט מאוד ( בזמן הקלטות כמובן ) , מארז אטום .

מקלדת+עכבר אלחוטיים איכותיים ככל האפשר (כמובן שלא יבוא על חשבון ביצועים)

וכנראה שזה הכל ( אין לי מושג במחשבים )

נ.ב

מה אתם אומרים על החנות ועל המפרט הזה:

http://www.pcpower.co.il/product_info.php?cPath=127_150&products_id=1199

ועדיף שהחנות תיהיה באזור המרכז, שמעתי שזיגזג טובים.

תודה מראש חברים .

אמיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ב 5000 אפשר להשיג את זה:

הסר קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

מעבד : INTEL CORE 2 DUO S775 2.13GHz(E6400) 1066MHz/FSB 2MB - BOX ¤ 1229

לוח אם : ABIT AB9 PRO ¤ 773

זיכרון : G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT ¤ 709

דיסק קשיח : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤ 391

דיסק קשיח : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤ 391

מארז : COMPUCASE 6AR6-NPS ATX SUPER MIDI TOWER CASE w/o PSU ¤ 248

כרטיס מסך : PALIT PCI-EX GeForce 7100GS 128MB (UP TO 512MB) DDR2 128 BIT TV/O DVI - RETAIL ¤ 232

ספק כוח : ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤ 422

צורב DVD : LG DVDRW GSA-H30N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA ¤ 217

קרור למארז : GLACIALTECH 120mm CASE FAN - DUAL BALL BEARING 19dBA - BLACK - GT12252BDL ¤ 67

קרור למארז : GLACIALTECH 120mm CASE FAN - DUAL BALL BEARING 19dBA - BLACK - GT12252BDL ¤ 67

קרור למעבד : SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm ¤ 261

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 5007

מה ההבדל:

1) לוח יותר מפוצ'ר עם קרור פסיבי רציני יותר ושכולל תמיכה ברייד

2) ספק יותר איכותי (הם מציעים אנרמקס מהסדרה הקודמת).

3) שני דיסקים של 250 במקום אחד של 250 ואחד של 160.

4) קרור הרבה יותר איכותי למעבד.

5) מארז קצת יותר מפוצ'ר (כולל FIREWIRE מקדימה).

6) שני מאווררים שקטים ולא אחד.

עם הקרור והזכרונות והמעבד, תוכל בקלות רבה להמהיר את המעבד לתדר של כ 2.7 גיגה.

עריכה: עם זכרונות DDR800 תוכל להמהיר אותו אל מעבר ל 3 גיגה.

המהרה תתן לך בוסט רציני לביצועים.

www.iqpc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם אינך מבין בתחום והיות ולמיטב ידעתי נדרש SETUP ספציפי למערכות אודיו, אולי עדיף שתשלם את האקסטרה ותקנה מהחנות שהבאת.

אם אתה כן מתכוון להכנס לכל נושא ה SETUP אז תגיד ונמשיך לייעץ לך על המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 1.86GHz(E6300) 1066MHz/FSB 2MB - BOX

מחיר: ¤1024

אחריות: ללא הגבלת זמן. אסטרוניקס מקורי.

לוח אם:

IL9 PRO

מחיר: ¤447

אחריות: שלוש שנים.

מסך:

LG LCD 17" L1770HQ 4ms DVI

מחיר: ¤1247

כרטיס מסך:

LEADTEK NVIDIA QUADRO PCI EXPRESS FX560 128MB GDDR3 128 BIT DVI HDTV - BOX

מחיר: ¤1189

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS

מחיר: ¤391

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS

מחיר: ¤391

צורב DVD:

LG DVDRW GSA-H30N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA

מחיר: ¤217

אחריות: שנתיים.

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT

מחיר: ¤709

אחריות: ללא הגבלת זמן.

מארז:

SONATA 2 MID TOWER CASE + 450W SMART POWER 2

מחיר: ¤752

מחיר סופי: ¤6387

מעבד חזק, לוח אם טוב (אם לא מתוכנן Oc), שני ג'יגה זיכרון, כ.מסך מיועד לעריכת , פעמיים 250Gb, מסך טוב, ומארז וספק איכותיים..

מקווה שעזרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שלא הולך להיות OC לשיפור הביצועים אפשר לומר ש6400 די גבולי, לכן אפשרות טובה תהיה לחכות לירידת מחירים הקרובה לקנות 660 במחיר דומה שייתו את תוספת הביצועים הדרושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיא ז ככה אני מבין בsetup של הדברים ויש מי שיעזור לי.

עכשיו מה שitayshar הציע לא מתאים כי אני לא עורך בכלל אלה רק אדיו (ומידי, אבל זה לא משנה ).

וולגבי לחכות עד שירדו מחירים זה בלתי אפשרי כי אני ממש לחוץ בזמן , תריך לעבוד לפי לוח זמנים .

אז תמשיכו להציע ובסוף נעשה סיכום ונראה מה הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיא ז ככה אני מבין בsetup של הדברים ויש מי שיעזור לי.

עכשיו מה שitayshar הציע לא מתאים כי אני לא עורך בכלל וידאו אלה רק אדיו (ומידי, אבל זה לא משנה ).

וולגבי לחכות עד שירדו מחירים זה בלתי אפשרי כי אני ממש לחוץ בזמן , תריך לעבוד לפי לוח זמנים .

אז תמשיכו להציע ובסוף נעשה סיכום ונראה מה הכי טוב .

המפרט של אינטגרל מצויין יותר טוב משל איתי, רק כך את המסך של איתי.

הירידת מחירים היא ב22.4 לפי ולכן, נתחיל להרגיש אותו ב24.4 בערך (לא רוצה להיות דוב נביא).

בסך הכל זה לא נורא כי הירידת מחירים סך הכל תוריד בעוד 400 ש"ח בערך.

המפרט של אינטגרל אמור להיות ממש שקט (למרות שהמארז לא משהו, הוא שם לך שני מאווררים ממש שקטים-לפי ביקורות-וקירור

ממש שקט למעבד כך שלא אמורה להיות לך בעיה של רעש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=489935

מסך עדיף משמעותית עם פאנל איכותי יותר. כדי לוודא אם תרצה תוכל לשאול בפורום LCD.

ולא תוכל למצוא יותא טוב מהמפרט שהציע אינטגרל בתקציב הזה.

רק נשאר קצת מקום בתקציב אז אולי כדאי שתשקול להשקיע מעט יותר על מארז למען השקט של המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוק תודה, אחד מהאנשים מאיז הפורם מוזקיה הביאו לי מפרט עכשיו אין לי מושג איזה חלקים .

הוא נתן ככה:

מעבד:

Intel Core2 Dou E6600 - זה מעבד מעולה, אתה יכול גם יותר זול (למשל E6400 או E6300 ההבדלים הם במהירות ובנפח זכרון המטמון)

לוח אם:

מבוסס צ'יפסט Intel P965

לוחות מתוצרת אינטל: זה יכול להיות למונט (היתרון שלו זה 4 סלוטים של PCI, יש עליו כרטיס רשת, כרטיס אודיו בסיסי ופיירוייר), זה יכול להיות גם רוג'ר סיטי (יש עליו בנוסף גם כרטיס מסך אבל הוא רק עם 3 PCI).

לוחות מתוצרת ג'יגהבייט גם כן מצויינים יש סידרה שנקראת GA-P965, אני ממליץ על מספר גדול של סלוטים PCI, לפחות 3-4 מכיוון שעדיין הרבה חומרות דורשות את סלוטים אלו.

זכרון:

לפחות ג'יגה ואתה יכול לפנק את עצמך אפילו עד 4 ג'יגה.

זכרונות מהירים (לפחות 667MHZ) מתוצרת קינגסטון ואם אתה בכלל רוצה להתפנק אז מתוצרת קורסאיר.

מיותר לציין (אבל אני אציין בכ"ז) שבשביל שתוכל להנות מדואל צ'אנל של הזיכרון אתה צריך לחלק את הזכרון באופן שווה בין הסלוטים כלומר: עבור ג'יגה תיקח 2 סלוטים של חצי ג'יגה, עבור 2 ג'יגה תיקח 2 סלוטים של ג'יגה ועבור 4 ג'יגה תיקח 4 סלוטים של ג'יגה.

כרטיס מסך:

אפילו הזולים מבוססי Nvidia או ATI יתנו ביצועים טובים למערכת אודיו, למשל כרטיס מבוסס Nvidia 6200 ומעלה יתן ביצועים טובים, בנוסף יש לשים לב ללפחות 128 מגה זכרון ושעל הכרטיס לא יהיה מאוורר (מאווררים קטנים עושים הרבה רעש!), יש לכל מיני יצרניות כרטיסים שעונים לקריטריונים האלה (תראה כרטיסים של ג'יגהבייט או של ספיר).

דרך אגב - החיבור של כרטס המסך הוא PCIE.

דיסקים קשיחים:

לפחות 2 הראשון למערכת הפעלה בנפח 80 ג'יגה לפחות (לא צריך להגזים בנפח הדיסק הזה, השני עבור העבודת אודיו ונפחו כדאי שיהיה גדול (הכי משתלם כיום לקנות 320 ג'יגה, בדיקת המחיר היא פשוטה חלק את מחיר הדיסק במספר הג'יגות שלו ותקבל מחיר פר ג'יגה, תקנה את מה שיוצא הכי זול).

הדיסקים כמובן שיהיו מהירים מסוג SATA2 ובמהירות מנוע של לפחות 7200RPM אני ממליץ על הסידרה ברקודה מתוצרת סיגייט.

כונן אופטי:

הבחירה היא צורב DVD שהוא גם צורב על CD וכמובן גם קורא את 2 הפורמטים (CD & DVD).

אתה יכול לקנות את ההכי זולים מתוצרת NEC או LG, אתה יכול לקנות משהו טיפה יותר יקר מתוצרת פיוניר ואם אתה רוצה מוצר שיחזיק לאורח שנים ולא יעשה בעיות אתה יכול להשקיע פי 3 במחיר ולקנות צורב Plextor (תצפה שהזולים יותר יפסיקו לעבוד ויתחילו לעשות בעיות אחרי שנה וחצי - שנתיים).

לסיום:

- מארז!!

מארז טוב יחזיק לאורח הרבה שנים גם כשתחליף בתוכו את חומרות המחשב, אני ממליץ על מארזים יקרים יותר מחומר קשיח ועבה ועם איורור שקט, למשל Compucase/Hec CI-6A19 או בגירסתו הגדולה יותר CI-6919, יש גם מארזים מעולים (אבל פי 2 במחיר) של למשל הדגם שנקרא Sonata2 וניתן גם לקנות לו בנפרד ערכת ספוגים אקוסטים על מנת לשקיט אותו עוד יותר (הוא ממילא מאד שקט), ראיתי גם מארזים נהדרים של .

שים לב שלא יהיו במארז מאווררים קטנים, ככל שהמאווררים יותר גדולים כך הם יותר שקטים וזה מכיוון שהם מסתובבים לאט יותר ומספקים תפוקת איוורור גדולה יותר.

ספק:

מתוצרת Compucase/Hec שמייצרים את הספקים הטובים ביותר שאני מכיר היום.

יש להם דגם שנקרא Winpower ועוצמה של 420W תספיק לך.

יש מצב שמשהיו אומר לי האם מה שהוא נתן טוב בשביללי?

ומשהיו יכול להרכיב לי משהו עם זה.

אני לא סגור על עצמי בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...