אפשר להשיג בארץ את כל מעבדי AXP ב-0.13MICRON!!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להשיג בארץ את כל מעבדי AXP ב-0.13MICRON!!!

dino

Recommended Posts

כמו שכבר אמרתי סבתא שלי רוצה לקנות מחשב חדש לדוד שלי לכבוד בר-המצווה,

בקיצור הלכתי היום לכמה חנויות לראות הצעות, ולכולם היו AXP2000/AXP1800/AXP1700

ב-0.13Micron, בהתחלה חשבתי שהם שקרנים, אבל אחרי שראיתי כבר 5 חנויות הבנתי שהם לא משקרים.

וחברה, היום הייתי ב-K.S.P בין כל החנויות, ויש להם שם תצוגה של כל מסכי Iiyama וכמובן המסך שמושך את תשומת

ליבם של כל האנשים הוא ה-IIYAMA 454 PRO VISION MASTER וגם ה-IIYAMA 513/512 PRO,

מסכים חלומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזהו............. מה אתם עוד רוצים? אני בטוח שאף אחד כמעט לי ידע שבארץ יש את ה-AXP 1800/1900/2000/2001

ב-0.13MICRON, וגם אם ידעתם, אז תחשבו שההודעה מופנת לאלו שלא ידעו, עכשיו אתה מרוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה מרוצים?

אולי, תחשוב על זה ותודיע לנו מחר אם אנחנו מרוצים.

לב, מה הקשר?

שאלתי אם אתה מרוצים? והאמת שזה לא אכפת לי גם, כי אני פונה

יותר לאלו שמעריכים דברים לא אנשים כמוך שחושבים שהם יודעים

הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו לי יש כמעט חצי שנה כבר מעבד 1800+ 0.13

איזה שקרן חמוד ;D

AMD לא הוציאו כאלה לפני חצי שנה והם התחילו להופיע בישראל רק לפני חודש

אז אני מניח שאתה שקרן, אבל לא חמוד אלא שקרן קטן, מכוער שהולך על 8329502707 רגליים כשקוטר כל רגל הוא 0.0001 מיקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו לי יש כמעט חצי שנה כבר מעבד Athlon Xp 1800+ 0.13

כמו שלב אמר, שקרן, הכריזה על המעבדים האלו לפני חודשיים-שלושה ככה שאין סיכוי שיש לך אותו כבר חצי שנה

ועוד שהוא הגיע לארץ רק לפני פחות משבועיים, אז דיי לשקר, זה לא עושה רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובות לא יפות נאמרו כאן. לדינו היתה מטרה טובה , והוא אכן מחדש להמון אנשים ומיידע, ובתגובות שנאמרו אכן היתה הפגנת התרברבות או כמו שהוא אמר משהו בסגנון "תראו אני יודע הכל.." .

ובנוסף ל"כל היודעים הכל" , יש מעקב עצבני בעולם אחר משווקים וחנויות שמוכרות את ה0.13 מיקרון במהירויות נמוכות של , אפילו של דגמי ה 1700 , תרדים עצבנים בפורומים של אתרי האוברקלוק הכבדים שצדים ומפרטים כל חנות שקיבלה איזה מלאי ובאיזה גודל, אז למזלנו בארצנו (שבעולם היא בגודל עיר ממוצעת) קיבלנו סטוק. אני חושב שבגלל זה דינו אמר מה שאמר וזה בהחלט היה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...