דיסקים לצריבה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה

Culandur

Recommended Posts

silver line rules!

זולים מאוד (אני קונה ב1.30)

איכותיים

לא עשו לי אף פעם בעיות.. ;)

עכשיו לכלכת, Silver-Line הם הדיסקים הכי זבל והכי פשוטים שאפשר למצוא,

והרבה יכולים להגיד לך את זה כולל כמה מנהלי פורומים שאמרו את זה כבר,

פשוט גרועים, הם באיכות גרועה, משום מה להרבה אנשים הם דופקים צריבות

ואפילו את המחיר הקטן הזה הם לא שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTDK הם הכי טובים למרות המחיר הגבוהה יחסית שלהם (3-4 שקל ליחידה)

כמעט אף פעם לא נדפק לי איתם צריבות לעומת דיסקים אחרים שבכלל לא הצלחתי לקרוא אותם

ומה ההבדל בין השחורים\ירוקים\כחולים\כסופים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אף פעם לא נדפק לי איתם צריבות לעומת דיסקים אחרים שבכלל לא הצלחתי לקרוא אותם

איכות דיסקים כבר מזמן לא נמדדת בכמה ואם הם נדפקים בצריבה, אלא במהירות הקריאה שלהם, בכמות השגיאות במידע ובעיקר בשרידות שלהם לאורך זמן.

TDK מייצרים כל מיני סדרות דיסקים, חלקן איכותיות כמו TDK הטובים והישנים וחלקן שוות עוד פחות מ-silverline. יש כמה מפעלים שמייצרים את המדיות ל-TDK, חלקם (כמו Ritek), מאוד לא איכותיים ומייצרים את הדיסקים גם ל-GPT וחברות בינוניות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

Maxell. אני משתמש בהם לפחות שנתיים On/Off. אם הם לא שינו את היצרן (שזה הם, ככה לפחות זה היה בדגמים הקודמים שלהם) אז הם מאוד מומלצים.

ד"א

דסקים בהחלט נמדדים יותר לפי שרידות בזמן. בייחוד כשזה לגיבוי. אם זה דיסק של מוזיקה שעוד חצי שנה תזרוק אז לא ממש אכפת לך מי ואפשר אפילו להשתמש באלה של Depot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות דיסקים כבר מזמן לא נמדדת בכמה ואם הם נדפקים בצריבה, אלא במהירות הקריאה שלהם, בכמות השגיאות במידע ובעיקר בשרידות שלהם לאורך זמן.

TDK מייצרים כל מיני סדרות דיסקים, חלקן איכותיות כמו TDK הטובים והישנים וחלקן שוות עוד פחות מ-silverline. יש כמה מפעלים שמייצרים את המדיות ל-TDK, חלקם (כמו Ritek), מאוד לא איכותיים ומייצרים את הדיסקים גם ל-GPT וחברות בינוניות אחרות.

אתה צודק חוץ משGPT מייצרים את הח*א שלהם לבד.

RITEK לא עוזרים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...