דיסקים לצריבה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה

Culandur

Recommended Posts

מצטרף להמלצה של מפיסטו בענק.

המדיות הכי טובות בארץ הן כחול לבן, ז"א שחור... של DCD.

יש להם חנות בת"א שעושה מידי פעם, אז שווה לבקר.

אני קניתי שם לפני שבועיים 200 שחורים ב-1.25 האחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-Benor אמר ה-BENQ הם מדיות מצוינות, אני ממליץ בחום על ה- X40 שמסתדרים יופי גם ב-X52

בצורב של Lite-On, והם מאוד זולים, עוגה של 25 עולה 47ש"ח והאיכות שלהם מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-benq כבר כמה חודשים... צרבתי בסביבות ה-200 כאלה. הצריבה (והקריאה) מהירות ביותר ואני מאוד מרוצה. כמובן שבקשר לשרידות המידע - Time will tell, אבל זה נכון לגבי כל דיסק שאתה קונה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הBENQ 32X - האם מישהו כאן עם צורב מהיר בדק מה המהירות צריבה המקסימאלית שלהם בלי לקבל טעויות ?

כמו כן איך הם עובדים לכם עם סרטיי MPEG4 - עובדים (נקראים) חלק ללא קפיצות גם לאחר שנצרבו במהירות גבוה ?

(אני גם כן משתמש במדיות האלו וכרגע דיי מרוצה מהם - טפו טפו טפו - אבל יש לי צורב דיי איטי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הBENQ 32X - האם מישהו כאן עם צורב מהיר בדק מה המהירות צריבה המקסימאלית שלהם בלי לקבל טעויות ?

כמו כן איך הם עובדים לכם עם סרטיי MPEG4 - עובדים (נקראים) חלק ללא קפיצות גם לאחר שנצרבו במהירות גבוה ?

(אני גם כן משתמש במדיות האלו וכרגע דיי מרוצה מהם - טפו טפו טפו - אבל יש לי צורב דיי איטי ).

אני צורב ב-X20, בשיטת DAO. את הדיסקים (גם וכו') אני קורא במהירות שמתחילה ב-18 ומסתיימת ב-42 (כשהצורב שלי קורא במקסימום 40...). שמעתי שאפשר לצרוב עליהם גם ב-40 אבל אני לא רוצה להבטיח כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...