ועדת וינוגרד לא תמליץ על התפטרות הממשלה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועדת וינוגרד לא תמליץ על התפטרות הממשלה

stone cold

Recommended Posts

זו טענה של חלק מהציבור,חלק מהציבור חושב שאין לו מקום בכלל בממשלה,ואולי הוא צריך להיות בכלל נהג מונית...

שוב,ההסתה התקשורתית המזינה את הציבור הדפוק ברובו בהסתה תמידית.

לא הבנתי לאיזו טענה התייחסת בדיוק. לעובדה שפרץ הביא עימו אימפוטנציה למשרד הביטחון?

ראית את המקרה עם המשקפת? זה מייצג בדיוק את הגישה שלו. הוא לא ראה שום דבר, אבל בגלל עניין של "כבוד" הוא לא רצה לשאול איך משתמשים במשקפת. הוא פשוט הנהן כאילו הוא מבין על מה מדברים. אתה רוצה אחד כזה בתור שר ביטחון, שמפחד לשאול שאלות שלא יחשבו שהוא לא מבין? ועוד כשברור לכולם שהוא בפירוש לא מבין... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין המשקפת דווקא משקף את העובדה שאנשים מחפשים את פרץ בדברים הכי קטנים, זו בסה"כ משקפת וכל בן אדם יכול לעשות טעות כזו אבל משום החליטו לתת לזה כותרות ראשיות בעיתון, מעניין איך פתאום השחיתות והאלימות זזו הצידה והכל בגלל שפרץ לא שם לב שהמשקפת סגורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוסה תדמיתית,יש לציין.

אני חושב קדימה,הרי מה הטעם במלחמה כל שנה מאשר מלחמה אחת חזקה שתיתן שקט 10 שנים?

צר לי לבשר לך, אבל זו לא משוואה מתמטית. זו יהירות לחשוב שאתה יודע מה יקרה בעוד 10 שנים בוודאות כזו.

מלחמה לא תעזור בדבר חוץ מריפוי האגו הפצוע של המצ'ואיסט הישראלי, ולא יודע מה אתכם, לא נראה לי שלמען מטרה כזו שווה להקריב את טובי הבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...