ועדת וינוגרד לא תמליץ על התפטרות הממשלה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועדת וינוגרד לא תמליץ על התפטרות הממשלה

stone cold

Recommended Posts

אתה חושב שמי שיחליף אותם יהיה טוב יותר? האנשים הטובים ברוב המפלגות עומדים מאחורי הקלעים ולא בראשן.

עדיף לך ממשלה שעשתה טעויות ולמדה מהן(אני מקווה לפחות), מאשר ממשלה שלא עשתה כלום עדיין?

אין צורך בציד מכשפות, מנסיון אישי אני יכול להגיד לך שדברים מאוד השתנו בצבא, ואני מניח שגם בדרג המדיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה אנשים. אני מקווה שהאנשים השפויים יעדיפו שהממשלה תמשיך להתקיים אולי עם הסקת מסקנות ושינויים כאלה ואחרים אבל לפחות שלא יבזבזו את הכסף שלנו שוב על מערכת בחירות יקרה ודי מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור מטומטם בחלקו ומוסת חזק על ידי התקשורת הצמאה לדם.

אולמרט עשה טעויות רבות,פרץ הוא בן אדם חביב שאני מעריך,אך תפקיד הביטחון לא מתאים לכל אחד,חבל שהוא לא מרכז את הכוח שלו במקום שהוא יכול לתרום יותר,ולתת למישהו אחר,עם ניסיון בתחום הביטחוני לעשות את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ צריך לפנות את תפקיד שר הבטחון, אולי ברק או איילון יכנסו לתפקיד בקרוב

למרות שאם חושבים על זה, "הביטחוניסטים" הם אלו שהביאו את הצבא שלנו למצב בו הוא היה ערב המלחמה, לא פרץ וחלוץ

ואולמרט...

אני לא חושב שהוא עשה טעויות רבות

אם כבר הוא צריך לפנות את מקומו אז בגלל השחיתות, לא בגלל תפקוד לקוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה,אולמרט ידע טוב מאוד במלחמה מי מזין את החיזבאללה בכל הדרכים האפשרויות,קיבל אישור אמריקאי לתקוף את סוריה,אך השתפן ושלח חיילים למות בביצה הלבנונית.

הוא צריך ללכת גם בגלל השחיתות וגם בגלל תפקוד לא משביע רצון,אתה באמת רוצה אותו כראש ממשלה במלחמה בקיץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא קל להגיד לתקוף את סוריה

בראיה לאחור, אולי יש לנו מזל שלא נכנסנו להרפתקאה הזאת

להבדיל מהציבור שלא חושב שניה קדימה, ראש ממשלה צריך לחשוב על ההשלכות של כל מהלך

ולמלחמה עם סוריה יכולות להיות השלכות קשות.

חיילים מתו בביצה הלבנונית כדי להגן עלי ועליך וכדי לתקן הזנחה פושעת של ממשלות במשך 6 שנים.

הצבא עכשיו בתהליך הבראה מעמיק ואני מאמין שהוא ידע להיות מוכן לעימות הבא כשידרש

וזה לא משנה אם אולמרט ראש הממשלה או ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ הוא בן אדם חביב שאני מעריך,אך תפקיד הביטחון לא מתאים לכל אחד,חבל שהוא לא מרכז את הכוח שלו במקום שהוא יכול לתרום יותר,ולתת למישהו אחר,עם ניסיון בתחום הביטחוני לעשות את העבודה.

חשבת אולי, שזאת בדיוק הטענה של הציבור כלפי פרץ? נפנפו מולו בתיק הביטחון והוא רץ כמו כלבלב ולקח אותו, תוך חוסר אכפתיות מוחלט מהמדינה שמשלמת לו משכורת.

אגב, באותו הקשר אפשר להאשים גם את מי שנפנף לו בתיק הזה, כמעין תרגיל פוליטי (גאוני, אני חייב לציין) שגם בו יש הפגנת חוסר אכפתיות מוחלט מהביטחון של מדינת , כשמה שמנחה אותו היא כנראה מחשבה מהסוג "כמה הוא כבר יכול להזיק? זה לא שתהיה מלחמה או משהו..." ::)

אתה חושב שמי שיחליף אותם יהיה טוב יותר? האנשים הטובים ברוב המפלגות עומדים מאחורי הקלעים ולא בראשן.

עדיף לך ממשלה שעשתה טעויות ולמדה מהן(אני מקווה לפחות), מאשר ממשלה שלא עשתה כלום עדיין?

אין צורך בציד מכשפות, מנסיון אישי אני יכול להגיד לך שדברים מאוד השתנו בצבא, ואני מניח שגם בדרג המדיני.

אז זהו, שאין צורך בבחירות מחודשות, לפחות בשביל להחליף את פרץ. ככל הנראה בסוף מאי פרץ כבר לא יהיה בראש מפלגת העבודה - וכתוצאה מזה, הוא גם לא יהיה שר הביטחון בסופו של דבר. אתם יודעים מה פרץ הבטיח למי שיבחר בו בפריימריז? שהוא ייוותר על משרד הביטחון ויתעקש לקבל את משרד האוצר.

בתרגום חופשי לעברית זה "אם תבחרו בי, אני מבטיח לסלק את האימפוטנציה בדמות עצמי ממשרד הביטחון, ולהעביר אותה למשרד האוצר" - שזה תרגיל גאוני, אני חייב לציין. הרי כל מי שלא רוצה לבחור בו, רוצה לסלק את אותה האימפוטנציה ממשרד הביטחון. איך לא חשבו על זה קודם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא קל להגיד לתקוף את סוריה

בראיה לאחור, אולי יש לנו מזל שלא נכנסנו להרפתקאה הזאת

להבדיל מהציבור שלא חושב שניה קדימה, ראש ממשלה צריך לחשוב על ההשלכות של כל מהלך

ולמלחמה עם סוריה יכולות להיות השלכות קשות.

חיילים מתו בביצה הלבנונית כדי להגן עלי ועליך וכדי לתקן הזנחה פושעת של ממשלות במשך 6 שנים.

הצבא עכשיו בתהליך הבראה מעמיק ואני מאמין שהוא ידע להיות מוכן לעימות הבא כשידרש

וזה לא משנה אם אולמרט ראש הממשלה או ביבי.

החשיבה הנכונה קדימה הייתה צריכה להיות שישראל תגיד "עד כאן"!

אין יותר הבלגות,נמאס,מי שיתעסק איתנו סופו מר,להפציץ את דמשק עד כניעה.אחרי התבוסה במלחמה,לישראל נעשה נזק תדמיתי קשה כל כך,שכל אחד חושב ובטוח בעצמו שהוא יכול על ,רק תקרא כתבה היום בYNET ,על דבריו של בכיר בחמאס שאומר שהמטרה היא שחרור כל פלסטין,אולמרט שומע את כל זה,אך יושב בשקט ומחכה להתחמשות קטלנית של ארגוני הטרור.מדוע לא למנוע את זה?

צריך פה ראש ממשלה שימחץ את ציר הרשע.

חשבת אולי, שזאת בדיוק הטענה של הציבור כלפי פרץ? נפנפו מולו בתיק הביטחון והוא רץ כמו כלבלב ולקח אותו, תוך חוסר אכפתיות מוחלט מהמדינה שמשלמת לו משכורת.

אגב, באותו הקשר אפשר להאשים גם את מי שנפנף לו בתיק הזה, כמעין תרגיל פוליטי (גאוני, אני חייב לציין) שגם בו יש הפגנת חוסר אכפתיות מוחלט מהביטחון של מדינת , כשמה שמנחה אותו היא כנראה מחשבה מהסוג "כמה הוא כבר יכול להזיק? זה לא שתהיה מלחמה או משהו..." ::)

אז זהו, שאין צורך בבחירות מחודשות, לפחות בשביל להחליף את פרץ. ככל הנראה בסוף מאי פרץ כבר לא יהיה בראש מפלגת העבודה - וכתוצאה מזה, הוא גם לא יהיה שר הביטחון בסופו של דבר. אתם יודעים מה פרץ הבטיח למי שיבחר בו בפריימריז? שהוא ייוותר על משרד הביטחון ויתעקש לקבל את משרד האוצר.

בתרגום חופשי לעברית זה "אם תבחרו בי, אני מבטיח לסלק את האימפוטנציה בדמות עצמי ממשרד הביטחון, ולהעביר אותה למשרד האוצר" - שזה תרגיל גאוני, אני חייב לציין. הרי כל מי שלא רוצה לבחור בו, רוצה לסלק את אותה האימפוטנציה ממשרד הביטחון. איך לא חשבו על זה קודם? ::)

זו טענה של חלק מהציבור,חלק מהציבור חושב שאין לו מקום בכלל בממשלה,ואולי הוא צריך להיות בכלל נהג מונית...

שוב,ההסתה התקשורתית המזינה את הציבור הדפוק ברובו בהסתה תמידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשיבה הנכונה קדימה הייתה צריכה להיות שישראל תגיד "עד כאן"!

אין יותר הבלגות,נמאס,מי שיתעסק איתנו סופו מר,להפציץ את דמשק עד כניעה.אחרי התבוסה במלחמה,לישראל נעשה נזק תדמיתי קשה כל כך,שכל אחד חושב ובטוח בעצמו שהוא יכול על ,רק תקרא כתבה היום בYNET ,על דבריו של בכיר בחמאס שאומר שהמטרה היא שחרור כל פלסטין,אולמרט שומע את כל זה,אך יושב בשקט ומחכה להתחמשות קטלנית של ארגוני הטרור.מדוע לא למנוע את זה?

צריך פה ראש ממשלה שימחץ את ציר הרשע

טוב שלא נסחפת, התבוסה במלחמה ::)

וגם אתה, בדיוק כמו שכתבתי קודם לא מנסה אפילו לחשוב שניה קדימה

מה יכולות להיות ההשלכות של מלחמה כוללת

צריך לחשוב מהראש ולא מהלב

להיות יותר ראציונליים ופחות אמוציונליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...