כמה שיותר פולי מגביה את הווליום? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שיותר פולי מגביה את הווליום?

Ac-Boy

Recommended Posts

זהו שיש לי וויכוח עם חבר

הוא חושב שכמה שיותר פולי זה יותר איכות ויותר גבוה

אני מסביר לו שזה איכות מכיוון שיש כמה ערוצים וכל ערוץ זה צליל שונה וככל שיש יותר ערוצים יותר איכותי כי אתה שומע יותר טוב אתה לא מוגבל במספר צלילים כמו 9 פולי שיש בצביקה פיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תאוריות ?

is the property of an electronic musical instrument which describes how many notes it can sound at one time. An instrument which can produce multiple notes at a time is said to be polyphonic. If an instrument is capable of playing 16 notes at once, for example, it is said to have 16-voice polyphony or 16-note polyphony.

http://en.wikipedia.org/wiki/Polyphony_%28instrument%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שיש לי וויכוח עם חבר

אני מסביר לו שזה איכות מכיוון שיש כמה ערוצים וכל ערוץ זה צליל שונה וככל שיש יותר ערוצים יותר איכותי כי אתה שומע יותר טוב אתה לא מוגבל במספר צלילים כמו 9 פולי שיש בצביקה פיק..

זה נכון חלקית.פולי זה כמות הערוצים אבל תיקח 24 פולי של ונוקיה.ברור שהסמסונג לוקח בגדול.ככה שזה לא תמיד מדד לאיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק חלקית נכון אבל לא בגישה הנכונה שאותה הוא לא מסוגל להבין..

פולי זה ערוצים כל ערוץ זה נגיד תוו - צליל.

יש שירים שיש להם עליות וירידות ולפעמים לא שומעים את העליות כי התוו לא נכלל בפולי שיש לפלאפון..

נגיד פה בתמונה..

יש שם נגיד תוו אחד גבוה שאותו אמורים לשמוע חזק אבל התוו הזה לא נכלל בכמות הפולי שיש לפלאפון ולכן לא שומעים אותו וששומעים אותו בגלל שהוא תוו גבוה שומעים אותו חזק..

אני צודק?

31825950bo7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שיש לי וויכוח עם חבר

בצביקה פיק יש 4 פולי..

הוא צודק חלקית נכון אבל לא בגישה הנכונה שאותה הוא לא מסוגל להבין..

פולי זה ערוצים כל ערוץ זה נגיד תוו - צליל.

יש שירים שיש להם עליות וירידות ולפעמים לא שומעים את העליות כי התוו לא נכלל בפולי שיש לפלאפון..

נגיד פה בתמונה..

יש שם נגיד תוו אחד גבוה שאותו אמורים לשמוע חזק אבל התוו הזה לא נכלל בכמות הפולי שיש לפלאפון ולכן לא שומעים אותו וששומעים אותו בגלל שהוא תוו גבוה שומעים אותו חזק..

אני צודק?

31825950bo7.png

לא, זה בגלל שהתו הוא מחוץ לטווח של הרמקול :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...