קירור פאסיבי לצ'יפסט? (עד 100) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור פאסיבי לצ'יפסט? (עד 100)

bykeking

Recommended Posts

המאוורר של הצ'יפסט שלי הוא הדבר היחידי שנשאר שעושה רעש אצלי, והוא עושה רעש יותר מכל המאווררים במארז על העוצמה הכי גבוהה שלהם ביחד, אז אני רוצה להחליף אותו לאחד פאסיבי.

איך הזה של זלמן? (כחול כזה) הוא נראה במחיר דיי טוב, אבל הוא ישמור על הטמפ'?

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ומדובר בלוח הזה

board_front.jpg

אז המלצות שלי הן:

במידה ויש לך כרטיס מסך גדול שעולה על הצ'יפסט - Thermaltake Spirit II לאחד שמורידים לו את המאוורר הוא פסיבי כמו גדול

במידה ואין לך כרטיס מסך גדול שעולה על הצ'יפסט - ZALMAN ZM-NBF47

עוד אופציה היא ZALMAN ZM-NB47J

במידה ואחד הסנפירים שלו מפריע אתה פשוט מקצץ אותו (כן, עושים את זה וזה עובד יופי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה הלוח...

אז ההתלבטות היא בין ה-TT ל-ZALMAN ZM-NB47J (שיעבור קיצוץ). יש לך דעה אישית, או שפשוט ללכת על מה שיותר זול?

עוד משהו קטן, כשאני ניתקתי את המאוורר של הצ'יפסט אוורסט הראה לי שהטמפ' של המעבד עולה. זה היה מאוד מוזר, כי אפילו שהמאווררים במארז (כולל זה של המעבד) עבדו בשיא העוצמה, הטמפ' רק המשיכה לעלות עד שחיברתי את המאוורר של הצ'יפסט שוב. (הטמפ' של המעבד הגיעה לפי אוורסט ליותר מ-60...) לא יודע, זה פשוט מוזר.

ד"א, הפאן באס עובד מעולה! תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל dennis14

1. נחמד.

2. לפי הזכור לי הNBF47 מציג ביצועים זההים כמעט

3. בחיים לא לקנות את החרא הזה בישראל.... למען השם 230 ש"ח? בחול זה עולה 20 דולר ופחות, כולל משלוח וכולל מה שבא לך זה לא יעבור את ה120~150 ש"ח. ואז זה ריאלי יותר

כן, זה הלוח...

אז ההתלבטות היא בין ה-TT ל-ZALMAN ZM-NB47J (שיעבור קיצוץ). יש לך דעה אישית, או שפשוט ללכת על מה שיותר זול?

לי יש את TT בתור פסיבי על הלוח אם השני שלי, עוד לא עבר לחדש. עבד מעולה וגם האופציה להפוך לאקטיבי זה חשוב

עוד משהו קטן, כשאני ניתקתי את המאוורר של הצ'יפסט אוורסט הראה לי שהטמפ' של המעבד עולה. זה היה מאוד מוזר, כי אפילו שהמאווררים במארז (כולל זה של המעבד) עבדו בשיא העוצמה, הטמפ' רק המשיכה לעלות עד שחיברתי את המאוורר של הצ'יפסט שוב. (הטמפ' של המעבד הגיעה לפי אוורסט ליותר מ-60...) לא יודע, זה פשוט מוזר.

יש מוזרויות בחיים

ד"א, הפאן באס עובד מעולה! תודהרבה!

שמח לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...