שני סטיקים של קינגסטון שנראים שונה... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני סטיקים של קינגסטון שנראים שונה...

pentax

Recommended Posts

אתמול קניתי זיכרון של קינגסטון. 2 סטיקים של 256 כל אחד. מה שמוזר שאחד לא דומה לשני (שניהם אבל עם המדבקות של קינגסטון ובאריזות מקוריות).

לאחד אם אני לא טועה היו 8 צ'יפים של קינגסטון ולשני 4 צ'יפים של חברה אחרת (לא זוכר את שמה...).

לשניהם אותו מספר בדיוק רק שלאחד היה רשום 1 בסוגריים ולשני 2.

התקנתי אותם במחשב והכל תקין, הוא רואה באמת עוד 512 מגה... בכל זאת מעניין אותי למה שני הסטיקים נראים שונים? למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי זיכרון של קינגסטון. 2 סטיקים של 256 כל אחד. מה שמוזר שאחד לא דומה לשני (שניהם אבל עם המדבקות של קינגסטון ובאריזות מקוריות).

לאחד אם אני לא טועה היו 8 צ'יפים של קינגסטון ולשני 4 צ'יפים של חברה אחרת (לא זוכר את שמה...).

לשניהם אותו מספר בדיוק רק שלאחד היה רשום 1 בסוגריים ולשני 2.

התקנתי אותם במחשב והכל תקין, הוא רואה באמת עוד 512 מגה... בכל זאת מעניין אותי למה שני הסטיקים נראים שונים? למישהו יש מושג?

בגלל שהם מסיקים שאתה הולך להשתמש בשני הסטיקים בdual channel, הם יכולים לשים לדוגמא 75% מהזיכרון על הסטיק הראשון, ו25% על השני.

או לפחות זה הדבר היחיד שניתן להסיק. חברות רבות עושות את זה. אתה יכול לנסות להוציא סטיק אחד ולראות אם אני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי כי על כל אחד מהם היה רשום על האריזה שזה 256 מגה...

אני אתקשר למוכר לברר, אבל בגדול זה לא כל כך משנה כי עכשיו מחשב מראה לי שיש לי 1GB ולא 512MB כמו שהיה לפני

סתם מעניין למה הם שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...