המשטרה: אנו חושבים שכת השטן רצחו את תאיר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשטרה: אנו חושבים שכת השטן רצחו את תאיר

Merrymoon

Recommended Posts

חוקרים רבים סבורים שקיים שטניזם (בתור רשע טהור) בארץ עוד משנות ה-20 והיו מעורבים בו רחל המשוררת, נתן זך ונתן אנוך. יש קבר ליד הכנרת של נתן זך אשר כל מיני פריקים פוקדים אותו והוא מעוטר בכל מיני קישקושים פגאניים (כך אומרים, לא ראיתי מעולם).

את יודעת, אם כבר את ממציאה סיפורי מעשיות, לפחות תנסי להשמע אמינה ולא לקבור אנשים טרם זמנם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

את יודעת, אם כבר את ממציאה סיפורי מעשיות, לפחות תנסי להשמע אמינה ולא לקבור אנשים טרם זמנם.

לא המצאתי, שמעתי וקראתי. לא קברתי אותם, שכן, הם כבר נקברו (טרם זמנם אעלק) והוספתי ואמרתי שלא ראיתי מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבול שלי, נתן אחר, נתן איכר, על המצבה שלו מופיעים סמלים פגאניים ו"שטניים". נתן זך גם הוא, כך אומרים, כתיבתו "שטניסטית". היה גם את נתן אנוך, אשר אומרים שהוא היה מראשוני השטניסטים בישראל. כל מיני אפילו עורכים טיולים מאורגנים לקבר שלו:

http://www.michael-sharon.com/n.htm

הנה מאמר הזוי אחד. חלקו מעניין, חלקו נשמע כאילו הכותב אותו מבולבל וקצת נויירוטי: http://www.global-report.net/a.php?c=msharon&a=75&rc=msharon

הבנתי אבל שנתן זך מבקר את אלתרמן בנושא שטניזם. יש מלא קישורים במאמר המוזר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי בעקרונות השטניזם את העיקרון של "אם מישהו מטריד אותך, בקש ממנו להפסיק. ואם אינו מפסיק- השמד אותו"

חד וחלק, כל כך ישיר xD

זה פשוט נכון, זה מתכון לשלמות, אתה יכול לשים לב בידיוק לכך במצב שלנו עם הפלסטינים היום. כל הפילסופיה הזאת, אין שם סעיף אחד שלא הסכמתי איתו, זאת פשוט הדרך הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הבולשיט הזה של המשטרה:

"חשד, נערים רצחו את תאיר"

"חשד, כת השטן רצחה את תאיר"

למה לכל הרוחות רומן זדורוב עדיין בכלא (אם זה לא הוא)

או להפך, אם יש להם "ראיות חותכות" של DNA וטביעת נעל, למה פשוט לא מתחיל המשפט ומרשיעים אותו.

או שסתם מחכים שהסערה הציבורית תגווע.

תשמעו מה אני אומר לכם ותראו שאני איש שעומד במילתו, אם ואני מדגיש אם יסתברר חד משמעית שרומן זדורוב חף מפשע ותאורגן הפגנת מחאה, אני אעשה כל מאמץ כדיי להגיע וללהשתתף בה ואני מקווה שגם אתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאמינה שיש לך אחד כזה בשביל לחלוב אותך כי אף בחורה לא רוצה.

הוא לא סובייטי והוא לא אח שלי. הנקודה פה שהמשטרה לא עושה כלום חוץ מלשיר אגדות אורבאניות בכלי התקשורת כדי לחסוך מעצמם עבודה ולהמשיך לא לפתור תיקים או לתלות אשמה באנשים חפים מפשע. לפני זה הם עצרו איזה הומלס, ולפניו עוד איזה אחד... אני מתחילה לחשוב שעוד כמה שבועות הם יתפסו איזה פריק בדיזינגוף סנטר ויגידו "הנה שטניסט ששותה דם של חתולות ורצח את תאיר! בואו נתלה אותו בכיכר העיר!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאמינה שיש לך אחד כזה בשביל לחלוב אותך כי אף בחורה לא רוצה.

הוא לא סובייטי והוא לא אח שלי. הנקודה פה שהמשטרה לא עושה כלום חוץ מלשיר אגדות אורבאניות בכלי התקשורת כדי לחסוך מעצמם עבודה ולהמשיך לא לפתור תיקים או לתלות אשמה באנשים חפים מפשע. לפני זה הם עצרו איזה הומלס, ולפניו עוד איזה אחד... אני מתחילה לחשוב שעוד כמה שבועות הם יתפסו איזה פריק בדיזינגוף סנטר ויגידו "הנה שטניסט ששותה דם של חתולות ורצח את תאיר! בואו נתלה אותו בכיכר העיר!".

יופי אז תנהלי דיון תרבותי ואל תשפריצי את השנאה שלך בכל ת'רד שאת מגיבה פה, נתקלתי בכמה תגובות שלך ובלי קשר אלי, את רק רבה עם אנשים... מספיק כבר.

ותפתחי את הפרטי שלך!

לגבי זדורוב, אני שווה נפש בכל הקשור אליו, אני לא נותן לסערה התקשורתית להטות את דעתי. אני מאוד מקווה בשביל המשטרה שזה הוא והוא עולל מניפולציה תקשורתית.

אבל אם יסתבר שהעלילו עליו עלילת דם, בושה וכלימה פשוט זה ישבור את כל המוסכמות ואז אני יודע שבאמת אני לא יכול לסמוך על המשטרה ולו באחוז אחד.

אני מאוד מרחם על אדם שיושב בכלא על לא עוול בכפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...