בעייה|הורדתי תתוכנה ClockGun ואני צריך להכניס שמה את ה clock generator - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה|הורדתי תתוכנה ClockGun ואני צריך להכניס שמה את ה clock generator

shaihac

Recommended Posts

תראו הורדתי את התוכנה ועכשיו אני צריך להכניס ב clock generator את מה שיש לי במחשב ואני לא יודע מה הוא...חיפשתי ב everst ולא מצאתי אז מישהו יודע איך אני שם את הדבר הנכון???...זה ניראה ככה..

31806618wf6.jpg

וזאת תוכנה שמשנה את תדרי המעבד והזיכרון דרך הורדתי אותה פה ממדור ההורדות אז בבקשה תעזרו תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PLL שלך הוא ICS 950901 והוא לא נתמך ע"י התכנה. אתה יכול להוריד את התכנה הבאה ולהשתמש בה:

http://www.cpu-cool.de/DOWNFSB.HTML

שם יש לך רשימה של יצרנים ודגמים ואתה כבר תמצא את שלך. אבל בכל מקרה אני לא הייתי ממליץ לך לעשות אוברקלוק עם הלוח הזה... היא חברה שמייצרת לוחות רעים במיוחד ואני מדבר מניסיון אחרי שכבר עברתי 2 מחשבים עם לוחות שלהם. בביוס לא הייתי יכול לעשות להם OC וכשניסיתי עם תוכנות אחרות המקסימום שהצלחתי להגיע אליו היה תוספת של בקושי 100 מה"צ וכל דבר מעבר לזה גרם למחשב לקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי תודה רבה על התוכנה והעזרה שלך ואיך ידעת איזה pci יש לי?...

ואחי עשיתי אובר קלוק יש לי מהירות 2.40 והגעתי ל 2.65 גיגה הרץ והמחשב וואלה עבד טוב ושיחקתי בסאן אנדרס גם עבד טוב הרגשתי שהמשחק זז יותר מהר...ולא היו לי קריסות... אבל הבעייה שזה הגיע לטמפרטורה של 50 אז אני לא רוצה לעלות עוד....אבל עם אני יעשה אני יגיע ככה ל 2.8 גיגה הרץ.....ואחי התוכנה הזאת היא משפרת את המעבד והזיכרון?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ידעתי? מהתכנה שהבאתי לך, יש לי אותה כאן מותקנת (למרות שאני לא משתמש בה) ופשוט בדקתי בה לפי דגם הלוח שהבאת לי.

בקשר לשיפור ביצועים, עם המעבד אמרת שאתה כבר רואה שיפור אז יפה וגם את הזיכרון זה אמור להמהיר כי מהירות הזיכרון תלויה כמובן במהירות ה-FSB.

ואגב, איזה מעבד בדיוק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תראה שהעלתי תתדר בביוס זה לא הייה דרך ה fsb ה fsb הייה נעול העלתי שמה דרך משהו אחר אני לא זוכר תשם שלו...והמעבד הוא של אינטל

intel 4, 2400 MHz (18 x 133) CPU Type

ושהעלתי שמה אז זה לא העלה לי תזיכרון יש לי 256 חחחחחחח עלוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FSB נעול? אין מצב, בחיים לא ראיתי מקרה כזה. המכפלה של המעבד שלך דוקא צריכה להיות נעולה... חוצמזה נראה לי שהתכנה משנה אך ורק את ה-FSB (היא נקראת ככה לא?), אבל אם הצלחת להעלות את המהירות ואתה מרוצה אז מה זה בכלל משנה?

והזיכרון שלך אכן במצב קשה, שדרג לג'יגה לפחות. המחירים היום דוקא ממש טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תראה העלתי שמה דרך voltge ניראה לי משהו כזה...ואחי באמת תיכננתי לקנות גיגה של זיכרון אבל נהרס ה 60 גיגה המקום אז קניתי של 80 גיגה וזה זיין לי תכסף אבל תגיד מה המחירים של 1 גיגה של זיכרון ומה אני יקנה dram או מה יותר טוב אני חושב ה נכון??......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...