קניתי מחשב למשחקים ב4840 שח, מה דעתכם? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב למשחקים ב4840 שח, מה דעתכם?

violator

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז הלכתי לKSP. שיניתי את הספק מ TR2 420W ל ENERMAXNOISE TAKER 420W

(כי לא היה במלאי את הLIBERTY)

ורציתי לשדרג לABIT IB9 שגם אותו לא היה במלאי(ולא יהיה בקרוב) אז לקחתי את הGIGABYTE S3-965.

(רציתי לחסוך קצת יחסית לAZUS P5B)

נראה לי שיצא סבבה לא?

אני בכל זאת הייתי מוסיף עוד 50 שקל ולוקח את ה DS3 שאומרים שהוא הרבה יותר טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא קשור לאכות התמונה אז למה עוד??

וחוץ מזה כמה זמן יקח עד שהמשחקים ידרשו DX10 בלבד? (ללא אפשרות לDX9)?

רק ברגע שזה יקרה אני אשדרג וזה יקרה עוד לפחות שנתיים אני מניח.....שוב פעם אני אומר ,אני לא כזה בררן בנושא הזה,נראה לי 1950 PRO הוא מאוד איכותי

ומספק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you never know, הנה תראה מי שקנה במיטב כספו X850XTPE לפני כשנה וחצי לאפיק PCI-E שנחשב גם היום לכרטיס חזק ביותר, הכרטיס הנ"ל לא מסוגל להריץ RAINBOW SIX VEGAS(מסוגל אבל המשחק לא ירוץ ככה סתם, צריך לעשות כל מיני פאטשים עקב מחסור תמיכה בSM3.0...) אותו מקרה יכול לקרות לך עם הX1950PRO שלך ואז אתה תגיד "אוייש נו, למה לא חיכיתי טיפה וקניתי כרטיס תומך DX10 באותו מחיר :("

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר אבל לא יצא לי לשחק איזה 3 שנים במשחקים ככה שיש לי הרבה מה להשלים....אז אני לא דואג...

חוץ מזה אתה יכול להבטיח שתוך חודש יהיה בחנויות כרטיס ב1000 שח תומך DX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר אבל לא יצא לי לשחק איזה 3 שנים במשחקים ככה שיש לי הרבה מה להשלים....אז אני לא דואג...

חוץ מזה אתה יכול להבטיח שתוך חודש יהיה בחנויות כרטיס ב1000 שח תומך DX10?

אני לא יכול להבטיח, אבל 99% שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר דברים באוויר, דברים שיתנקמו בך בעתיד, אז כן, כרגע לא כזאתי רלוונטית לכולם, אבל תזכור כמו בXP.. בהתחלה אף אחד לא השתמש בXP כמעט.. רק כעבור שנה בערך התחילו אנשים להתקדם ולעבור לXP, וכולנו רואים כמה שהמערכת כרגע מלוטשת ועובדת(יחסית למיקרוסופט) כמו שצריך.

אז אתה הולך להתקין, אל תשלה את עצמך.

בלי קשר לזה, לא תזלול לך משאבי מערכת כמו שאתה חושב, אבל עזוב.

אני מאמין שיוציאו תמיכת DX10 גם לWINXP.. בכלמקרה, אני לא אמשיך לשכנע אותך, אתה תעשה מה בראש שלך, אני רק ממליץ לך ואומר לך מה אני הייתי עושה במקומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...