קניתי מחשב למשחקים ב4840 שח, מה דעתכם? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב למשחקים ב4840 שח, מה דעתכם?

violator

Recommended Posts

integral

לא כדאי לקנות את ה3800 שבאותו מחיר יש את ה4600.

אני מתכוון לקנות בKSP אז בבקשה בתשובותיכם התיחסו למוצרים שנמכרים שם.

הקומפיוקייס אמור להגיע עם שני מאווררי 120, אבל תבדוק בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי בדיוק אותו מארז וספק כוח וגם אני קניתי ב קיי אס פי .

המארז מבודד בצורה טובה מאוד רעש וכו' וכמו כן הוא נראה ממש טוב שהוא עם הדלת סגורה.שהדלת פתוחה הוא דייי מכוער אבל בכל מקרה 99 אחוז מה זמן הדלת סגורה.

אם רוצים להוסיף התקנים שונים אין צורך במברג,הכל מותקן תוך שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

הלכתי לKSP במטרה לקנות את המפרט הבא:

CORE2 DUO E6300

GIGABYTE 945P-S3

X1950 PRO

WD 250GB

צורב LG

KINGSTON 2X1024 667

COMPUCASE 6A21

‏Noisetaker EG425P-VE 420W‎

סהכ בערך 4400 שח

אבל לבסוף בגלל מחסור בחלקים קניתי את המפרט הבא:

CORE2 DUO E6300

909

ASUS P5B

623

POWERCOLOR X1950 PRO GDDR3 COOLING

870

WD 250GB

300

LG DVD H42NK

160

KINGSTON DDR2 667 2X1G

700

CHIEFTEC MESH MIDI-TOWER

280

THERMALTAKE TR2 420W SILENT PSU

233

ARCTIC SILVER 5

30

ARCTIC COOLONG FREEZER 7 PRO

112

ARCTIC COOLONG FAN 12 CM

38

סהכ כולל מעמ והרכבה: 4840 שח

מה דעתכם על המפרט? האם צריך לשנות משהו(עדיין לא מאוחר ,עוד לא שילמתי....)[br]פורסם בתאריך: 5.04.2007 בשעה 18:49:35

אני חייב להוסיף ששני המאווררים בסוף הם שידרוגים של המאווררים שמגיעים עם המארז.[br]פורסם בתאריך: 5.04.2007 בשעה 19:00:50
מה אתם אומרים אנשים? לוח האם 95B הוא בסדר?רציתי לקנות את הGIGABYTE 945P אבל המוכר אמר לי שASUS הרבה יותר מוצלח...

ומה לגבי הספק , הוא מספיק טוב? והמאווררים?

בקיצור מה אתם חושבים על המפרט לעומת המפרט המקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ה P5B לוקחים gigabyte 965p REV3.3 שעדיף עליו

נתנו לך ספק חלש יותר

אמרנו לך שמומלץ לחכות עם הכרטיס מסך, ולקנות אחד שחזק ממנו ותומך ב DX10

המאווררים מיותרים

בקשר למעבד.. לוקחים 4600 וחוסכים קצת כסף ואתה מקבל אותם ביצועים רק של מעבד

כמה CL הזכרון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס מסך, אני לא רוצה לחכות כי אם אני אחכה כל הזמן לדור הבא אני לא אקנה אף פעם....

וחוץ מזה אני מניח שיקח זמן עד שמשחקים יפסיקו לתמוך בDX9 וזה לא כזה משמעותי מבחינתי אם זה DX10 או DX9..לא עד כדי כך בררן...

לגבי הספק אני באמת שוקל להחליף השאלה למה כדאי באותו סדר גודל?

לוח האם של P5B פחות טוב מה 945-S3? מה ההבדל ביניהם חוץ מהמחיר?

לגבי הזיכרון אני חושב שזה CL=5.

לגבי המאווררים הבנתי שהמאווררים שמגיעים עם הCHIEFTEC MESH חלשים ורועשים ולכן השידרוג...האם זה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי איזה לוח אם יותר טוב ופחות טוב ולא דיברתי בכלל על ה 945-S3

פשוט תקח את הלוח GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3

הוא איכותי ומומלץ יותר מה P5B

ספק ENERMAXNOISE TAKER 420W

הוא חזק יותר מהספק שלך

ואם יש לך עוד איזה 30 שקל אז LIBERTY 400W

ואם אין לך סבלנות לחכות עד ה 17.4 אז תקח כרטיס שלא תומך ב DX10 ואחר כך תתבאס שלקחת כרטיס שנותן ביצועים נמוכים מכרטיס אחר, שבעצם עולה כמוהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני לא מתכנן OC (אולי רק משהו בסיסי,לא רציני) אז איזה לוח אם כדאי לי לקחת. אני רוצה לחסוך קצת בתקציב.

האם IB9 הוא בחירה מספיק טובה עבורי במחיר זול יותר??

אז מה אתם אומרים ? כדאי לי להחליף לABIT IB9 כדי לחסוך קצת במחיר ומצד שני לשדרג לספק היותר טוב? כך אני אשיג ניצול טוב יותר של הכסף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, הABIT יהיה בחירה מצויינת, גם נחמד בOC וגם עולה הרבה פחות מכל שאר המתחרים, ושהמוכר יפסיק להטות את דעתך ולזיין לך בשכל, מה גם שאני מסכים עם כולם כאן שכדאי לך מאוד לחכות לדור הבא שבעצם יוצא עוד פחות משבועיים, מצידי תחליף את הכרטיס מסך עכשיו לאיזה גיפורס 6200 מגעיל ב200שקל ואחרכך תקנה כרטיס.. אבל לקנות עכשיו X1950PRO נראה לי דיי ביזבוז...

והספק ENERMAX LIBERTY 400W מומלץ יותר מ2 הספקים הקיימים כרגע, מה גם שהP5B הוא לא הצלחה גדולה.. הלוח היחיד שאשכרה הצליח לעשות את תפקידו כ"ASUS" בשביל הישראלים הפעם זה הP5B-DELUXE אבל הוא עולה הרבה יותר מידי בשבילך וה965P-DS3 REV 3.3 לא ממש נופל ממנו שזה מגיע לביצועים ובOC הוא מעט פחות טוב..

בכל מקרה הABIT IB9 יהווה בחירה מצויינת, גם 965P וגם אוברקלוקר לא רע בכלל.

פלוס נוסף.. הוא נראה טוב!! : A458-1160-main.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה...אתה באמת מאמין שתהיה ירידת מחירים מהירה שאני אוכל עוד שבועיים לקנות כרטיס תומך DX10 באותו מחיר ושיתן לי אותם ביצועים(1000 שח)?האם ידוע בוודאות שיגיעו לשוק כרטיסים בטווח מחיר זה שהם תומכי DX10?

הרי ממילא נראה לי שיעברו עוד שנתיים לפחות עד שלא ייצרו משחקים שהם לא תומכי DX9 ...ואני לא כזה אנין טעם שזה ישנה לי DX9 או DX10.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס? יכול להיות שגם הביצועים שלהם יהיו טובים, ההשקה הרשמית של הכרטיסים היא ב17 לאפריל.. מה שאומר שזה עוד פחות משבועיים, עד שהם יגיעו לארץ לדעתי יקח עוד שבוע-שבוע וחצי מקסימום ולפי דעתי מחירו של הX1950PRO יירד בלפחות 200 עד 300שקל אם לא יותר! 8600GTS אמור לעלות בארץ סביבות ה1200שקל אבל תוכל מהר מאוד גם להשיג אותו בפחות.. אז הצעה שלי, תקנה כרגע כרטיס ב200-300שקל כמו גיפורס 6200.. ואז פשוט תשדרג אותו לאחד מסדרת הGF8600 במחיר מציאה לעומת מה שיש היום(ואם תרצה להתחרת.. גם ככה תהיה ירידת מחירים אז תקנה X1950PRO...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הלכתי לKSP. שיניתי את הספק מ TR2 420W ל ENERMAXNOISE TAKER 420W

(כי לא היה במלאי את הLIBERTY)

ורציתי לשדרג לABIT IB9 שגם אותו לא היה במלאי(ולא יהיה בקרוב) אז לקחתי את הGIGABYTE S3-965.

(רציתי לחסוך קצת יחסית לAZUS P5B)

נראה לי שיצא סבבה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...