בעיה של נפח נעלם על ההארד - דיסק(לא הקטע הרגי& - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של נפח נעלם על ההארד - דיסק(לא הקטע הרגי&

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום HwZone.

בעיה חמורה לי יש.

אתמול התקנתי את המשחק S.T.A.L.K.E.R אך הוא לא עבד ולכן בחרתי להסירו.

לפני שהתקנתי את המשחק היו לי בערך 9-10 ג'יגה פנויים על ההארד דיסק(Western Digital 80Gb 7200RPM 8Mb Buffer).

התקנת המשחק "טוענת" שהוא דורש קצת יותר מ9 ג'יגה, אבל במציאות הוא דורש בעצם "רק" בערך 5/4.

הסרתי את המשחק בעזרת אשף ההסרה שלו עצמו ו... לאן נעלמו לי בערך 3 ג'יגה?? פתאום יש לי רק 7.81 ג"ב פנויים על ההארד דיסק.

עשיתי חיפוש לכל דבר שקשור איכשהו למשחק, אולי יש דברים שהוא לא מוחק... לא מצאתי כלום...

הרצתי את Scanner(תוכנה מגניבה שמראה לך בצורה ויזואלית את ניצול השטח על ההארד דיסק) ולפי מה שהיא אומרת יש לי 14 ג"ב פנויים(הבדל של כמעט 7 ג"ב!), וכמו כן בדקתי את הגודל הכולל של כל הקבצים על ההארד דיסק ומה קיבלתי? כן, בדיוק את אותה תוצאה כמו בScanner - אני "מנצל" 60 ג"ב!

לאן לעזאזל נעלמו לי אם כן 14 ג"ב??

הרצתי את Chkdsk(כולל עם הפרמטר F) ואת CCleaner... אינ כבר אובד עצות, אני צריך את השטח שנעלם לי... :(

הנה תמונה של הScanner, הגודל הכולל של הקבצים בC ומה שמאפיינים של ההארד דיסק מראים:

sizeonhdprobaw3.th.jpg

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שנשמע כאילו יכול לגרום לזה זה ADS.

זה LONG SHOT, אבל זה נשמע כמו Alternative Data Streams.

זה מידע נוסף לקבצים שלא נספר בחישוב גודל שלהם.

יש פה:

http://www.heysoft.de/nt/ntfs-ads.htm

הרבה מידע על זה, יש שם גם קישור לכלי שנקרא LADS, שסורק תיקיות או כוננים אחר ADSים.

רצוי להריץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק, החכמתי.

בקשר להרצת LADS:

81462 bytes in 220 ADS listed

אני מניח שזה אומר שהבעיה לא נעוצה בADS =/

למרות ש, LADS הראה Error על הרבה מאוד קבצים שהוא סרק בכך שהוא "לא יכול לפתוח אותם" או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...