פאנל הכי טוב למשחקים - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנל הכי טוב למשחקים

asafasaf29

איזה פאנל הכי טוב למשחקים?  

558 הצבעות

1. 1. איזה פאנל הכי טוב למשחקים?

Recommended Posts

הניצנוץ קיים בהחלט ולהפתעתי הוא לעיתים חמור יותר בפאנל A-MVA(גירסה מתקדמת של ה P-MVA) מאשר בפאנל S-PVA,

זה דיי מאכזב בהתחשב שהניצנוץ ב VP930 שהיו לי (בעלי פאנל P-MVA) היה נמוך יותר.

בכל מקרה VA עדיין הפאנל הטוב ביותר לסרטים מבין כל הטכנולוגיות שקיימות, הבעיה היא שפאנלים בגודל 20"-19" סובלים לעיתים

מחוסר אחידות של התאורה האחורית שגורמת לזליגה של אור בקצוות כמו שהיה ב VP930 או גירסת ה S-PVA של ה 2007WFP/FP.

הניצנוץ עצמו נצפה רק בסרטים ולרוב מספיק לקחת מטר מהמסך בכדי שלא ניתן יהיה להבחין בתופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שבסוני שלי יש דליפת אור מהצדדים כמו שתיארת והתופעה הזו מאוד חזקה במסך שחור לחלוטין אבל בסרטים לא שמתי לב כ"כ

להבדל. כ"כ לפני שקניתי את שלי קניתי את אותו מסך לחבר ושם לא שמתי לב לתופעה אבל אולי הוא היה אצלי מעט מדי זמן (יומיים) מכדי

שאשים לב :-\

עריכה: מזל טוב לי - השתדרגתי לZONE FREAK. מסתבר שאני חייב למצוא בדחיפות משהו לעשות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה AS- אמור להיות טוב מאוד למשחקים, זמני תגובה טובים וזויות צפיה רחבות מאוד של , בתכלס

מדובר בפאנל S- רגיל עם אלקטרוניקה משופרת שמוסיפה OverDrive אגרסיבי ואפשרות ליחס ניגודיות דינאמי

שאמור לתת ליצרנים אפשרות לנפח את נתוני יחס הניגודיות הפחות מחמיאים שיש לפאנלים מסוג S- ו IPS בכלל.

אם כל מה שאתה עושה זה לשחק מסכים בעלי פאנל AS-IPS הם בהחלט בחירה טובה אבל לסרטים הם גרועים למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה גרוע לסרטים?

היתרון היחידי של הנק הוא ב OverDrive מאוד

אגרסיבי שמוריד את זמני התגובה על חשבון ניצנוץ בסרטים ותוספת של יחס ניגודיות דינאמי.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250723.msg2211313#msg2211313

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...