מאמר מ-CNET על מאבקה המתמשך (כצפוי) של מיקרוסופט בפיראטי Windows Vista - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר מ-CNET על מאבקה המתמשך (כצפוי) של מיקרוסופט בפיראטי Windows Vista

ר

Recommended Posts

Microsoft makes copying Vista a monster task

כאמור, כצפוי:

One such exploit was dubbed "Frankenbuild" because it merged bits of the beta versions of Windows Vista with the final product in an effort to defeat the validation checks built into the software. But, thanks to technology built into Vista, was able to update its defenses and start flagging such systems--even those that initially passed activation--as illegitimate.

ומי שעדיין לא קלט מה הולך פה - זו רק ההתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במקום שמיקרוסופט יעסיקו כל כך הרבה אנשים בניסיון להגן על המוצרים שלהם, עדיף שיקצצו קצת בשומן ומיכרו לנו את במחירים נורמליים.

אין שום סיבה שתאגיד בגודל שלהם ובעליונות השוק שיש להם ימכור את ULTIMATE ביותר מ- 250 ש"ח.

כמו שתעשיית המשחקים עוברת/עברה זעזועים ועברה למכירה של משחקים במחירים נורמליים באינטרנט, כך גם במיקרוסופט ייפול מתישהו האסימון.

ושלא יהפכו את הדיון הזה שוב פעם על החלופות שיש ל- , כי אין. זאת עדיין מערכת ההפעלה הנוחה והאינטואיטיבית ביותר לשוק הביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ויסטה יירד מעצמו לשווי האמיתי שלה ברגע שלא תוכל לגנוב אותה בקלות מספיק. אף אחד לא אמר לך שאתה חייב לעבוד עם הגרסה האחרונה של ווינדוס (או כל תוכנה אחרת) או בגרסה הכי מפוצ'רת כשאתה לא ממש מתחבר לדומיין (ו-Home Premium תספיק לך מעל ומעבר). אפילו ווינדוס 2000 מריצה 99% מהחומרה והתוכנה שבשוק... כך שזה לא עניין של "צריך" אלא עניין של "רוצה".

המהלך של מיקרוסופט הוא מאוד שקוף - הם רוצים שמדינות של רמאים גדולים ביותר, כמו ישראל לדוגמא, יתחילו לרכוש רישיונות OEM בכמויות אדירות בדיוק במחירים האלה שאתה מדבר עליהם (סביבות ה-$50, אבל לא לאולטימייט!) כמו שנעשה כבר שנים בארה"ב.

אף אחד לא באמת מאמין שיהיו הרבה אנשים שירצו לשדרג מחשבים קיימים מ- אל ויסטה (non-OEM)... מדובר על מחשבים חדשים בלבד. הישנים ימותו כש- (המעולה) בלבבם.

דבר נוסף שמיקרוסופט רוצה לעשות זה לעורר את הסינים וכל ענקי התוכנה מארה"ב שיתחרו בה, כדי שהיא תוכל להעתיק מהם את כל הרעיונות כמובן. לא מפחדת יותר מתחרות ראש בראש, כאשר טובת הלקוח הסופי בראש מעייניה. זה כבר לא עניין של כסף - כל הבכירים שם לא יוכלו לבזבז את הכסף שלהם גם אם היו אוכלים שטרות של $100 מטוגנים בקוויאר כל היום וכל הלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שמיקרוסופט רוצה לעשות זה לעורר את הסינים וכל ענקי התוכנה מארה"ב שיתחרו בה, כדי שהיא תוכל להעתיק מהם את כל הרעיונות כמובן. לא מפחדת יותר מתחרות ראש בראש, כאשר טובת הלקוח הסופי בראש מעייניה. זה כבר לא עניין של כסף - כל הבכירים שם לא יוכלו לבזבז את הכסף שלהם גם אם היו אוכלים שטרות של $100 מטוגנים בקוויאר כל היום וכל הלילה...

כן...,ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש ראייה טיפה מעבר לזאת של האדם הממוצע שמאמין רק למה שאומרים לו להאמין בו, זה כמובן ברור.

למי שמבין שמיקרוסופט יודעת בדיוק כמו כולנו שמלחמה בפיראטים (בוויסטה, ואז באופיס, ובסופו של דבר בכל תוכנה שהיא) תביא לתנופה אדירה לקוד הפתוח, זה מאוד ברור.

החברות היחידות שמצליחות בענף שבו יש תחרות אמיתית, הן חברות שהלקוח נמצא שם בחשיבות עליונה, מעבר לרווחים של החברה עצמה! כך החברה בונה לקוח נאמן ו"איכשהו" מצליחה לשרוד על רווחים שתמיד שואפים לאפס! זה חוק ידוע בכלכלה. למעשה מהנדסת מציאות שבה יהיו לה מתחרים יותר רציניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמבין שמיקרוסופט יודעת בדיוק כמו כולנו שמלחמה בפיראטים (בוויסטה, ואז באופיס, ובסופו של דבר בכל תוכנה שהיא) תביא לתנופה אדירה לקוד הפתוח, זה מאוד ברור.

צחקתי עכשיו כמו שלא צחקתי בחיים שלי. ממש תודה על הרגע הקסום הזה.

ועכשיו ברצינות - אתה חייב להפסיק עם הדמגוגיה חסרת הביסוס והטעם. אין לי בעיה שתחלוק למיקרוסופט שבחים, אבל לפחות שיהיו לטענות שלך אחיזה במציאות.

ולידיעתך:

1. כבר נפרצה מס' פעמים ותיפרץ שוב בעתיד. אני לא מייחל לזה, אבל מדובר בעובדות.

2. מייקרוסופט לא המציאה את הגלגל ולא שולטת בעולם.

3. בפעם הבאה שתפתח דיון ואז תגרור אותו לטובת יח"צ למיקרוסופט או כל חברה אחרת - אתה תיענש.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מבזבים כוח עבודה וכסף על ההגנות האלה...הרי את ההגנה של מוריד כמה קבצים איזה 1 MB פותחים ואפשר להוריד עדכונים חופשי

וגם יש כאלה שיש להם חוקי הם מורידים עדכונים וכל חודש עושים חבילה של עדכונים ושמים ברשת :P

מיקרוסופט וקוד פתוח? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מבזבזים כסף בכלל. כל שכבת הגנה מרחיקה את ה"אדם הפשוט" מלהשיג לא חוקית. כל פעם שזה נפרץ ונחסם יגרום לעוד אנשים לאמר: "אין לי כוח לשטויות האלה, אני פשוט אקנה וזהו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מבזבזים כסף בכלל. כל שכבת הגנה מרחיקה את ה"אדם הפשוט"

אנשי עסקים וכאלה כן

אבל לא נירא לי שיש צעירים שישלמו 500 שח בשביל להוריד עדכונים

הם יעדיפו לצרוב את הדיסק ב 5 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שזה נפרץ ונחסם יגרום לעוד אנשים לאמר: "אין לי כוח לשטויות האלה, אני פשוט אקנה וזהו"

הצחקת אותי. יש בעולם אנשים עניים שבקושי קנו מחשב ואין שום סיכוי בעולם שיכלו לקנות חוקי. טוב שיש פיראטים שנותנים מענה לאנשים כאלה ויתרת חשבון הבנק של מר גייטס לא מעניינת את אף אחד שם וטוב שכך.

אנשי עסקים וכאלה כן
שילכו ויקנו גרסה חוקית.

אבל משתמשים רגילים לא צריכים לשלם הרבה על מע' הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין - זכותה של החברה לדרוש כל סכום שבא לה על המוצרים שלה. מי שלא רוצה לשלם שלא יקנה - יש מספיק חלופות.

העובדה שלאנשים אין כסף לבזבז על לא מצדיקה את תופעת הפיראטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויסטה תיפרצ ונפרצה ...

כול העולם יודע שהיא פרוצה אז למה לשלם 500 ועוד יותר ... על מערכת ההפעלה אם היתה 200 אז הינו אומרים המחיר הזה טוב אבל 500 מי ישלם כל כך כספ בשביל לקבל ...

יש מלא גירסאות פרוצות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין - זכותה של החברה לדרוש כל סכום שבא לה על המוצרים שלה.

מי אומר? גם בשוק החופשי יש מגבלות, למשל נגגד מונופולים ומיקרוסוםט מנסה להפוך למונופול בזה שהיא דורסת את המתחרים בצורה שמנוגדת לכללים. כמה פעמים כבר הרשיעו את מיקרוססופט בבתי נמשפט וגייטס מצפצף על כולם. כנראה שזול לו יותר לשלם את הקנסות מאשר לשנות את המדיניות. שם אחד - NETSCAPE NAVIGATOR ומה שקרה לו ממחיש את הטענה שלי. למאיקרוסופט אין בעיה לגנוב מאחרים אז שלא יבואו בטענות.

מי שלא רוצה לשלם שלא יקנה - יש מספיק חלופות.

לא באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...