האם יש חנות שבה ניתן לראות את ה-971P וה-VP930 בפעולה? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חנות שבה ניתן לראות את ה-971P וה-VP930 בפעולה?

rangerman

Recommended Posts

מסתבר שה-2007FP עשוי להיות בעייתי לעיבוד תמונה. הנה ביקורת על ה-2007WFP (שאמור להיות דומה לו מאוד, מלבד הפרופורציות):

ידוע לך אולי עם ה-L2000C נופל על אותן בעיות?

זה נראה כאילו המסך סובל מזליגת אור חמורה, דבר שיכול לקרות בכל מסך LCD ולא קשור ספציפית לדגם.

ב2007FP שלי יש זליגת אור קלה מאד מהפינה הימנית התחתונה אבל היא לא מורגשת במסך שהוא לא 100% שחור. אני לא בטוח שיש מסכי LCD עם אחידות בתאורה, אולי מסכי EIZO.

זה דבר שתצטרך לבדוק בכל מקרה עם קבלת המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה Color Critical ברמות שה 2007FP/WFP לא מספק אותך אתה תזדקק לקלורומטר בשביל לקבל תוצאות טובות

אפילו ממסך של EIZO אלא אם הוא מסידרת ה ColorEdge.

מבחינת דיוק צבע הדל אוכל את ה LG בלי מלח, לפחות לפי הביקורת כאן. שים לב שה L2000C שובר את הסקאלה וקופץ הרחק מעבר

לערכי Delta e נומינליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה Color Critical ברמות שה 2007FP/WFP לא מספק אותך אתה תזדקק לקלורומטר בשביל לקבל תוצאות טובות

מכייל דווקא יש לי (Spyder2Express). פרטים כאן.

מבחינת דיוק צבע הדל אוכל את ה LG בלי מלח, לפחות לפי הביקורת כאן.

תודה על הלינק, אני אקרא את הביקורות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שניתן להגיע לתוצאות מספקות במיוחד עם ה Spyder2Express (אולי ניתן עם ה Spyder2Pro) ובנוסף

התוכנה של Colorvision זוועתית וכמעט ולא מאפשרת כיול פרטני של פרמטרים שונים.

זו אחת הסיבות שהשקעתי במכייל Eye-One Display 2 של GretagMacbeth.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מרוצה מהתוצאות על מסכים שונים ולא רואה צורך לשנות פרמרטרים כלשהם, אבל סתם מתוך סקרנות - איזה פרמטרים חסרים ב-S2E שלא ניתן לשנות דרך הדרייבר של כרטיס המסך או במסך עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שניתן לכוון או לשלוט בפרמטרים שונים דרך המסך או הכרטיס מסך אך העיניין הוא האם המכייל יכול לכייל את אותם הפרמטרים.

עבודה עם והכנה לדפוס דורשת עבודה עם נק' לבנה D50 אשר קרובה לתקן 5000K.

ה S2E לא תומך בקביעת נק' לבנה שונה מ Native ולכן למעשה אתה לא יכול באמת לכייל מסך לעבודת עריכת או הכנה לדפוס

עם מכייל שכזה, המקסימום שתוכל להוציא ממנו יהיה כיול "בערך" מבוסס על הכיול הלא נכון של המסך מהמפעל.

בעזרת ה Display 2 הצלחתי לתקן עיוותים מאוד קשים שהיו למסכי LCD שונים שפשוט בלתי אפשרי לבטל או לתקן עם ה S2E.

חיסרון נוסף של ה S2E הוא בקביעת כיול גאמא קבוע, קיום ניתן לבחור בשיטה הרבה יותר טובה L* עם מכייל שמאפשר זאת אשר מאפשרת

מדרג גאמא לינארי בדומה לשיטת הצבע Lab או כיול לערכי גאמא אחרים במקרה והמסך סובל מבעיית כיול גאמא שלא מאפשרת לו להציג

2.2 בצורה נכונה וכו.

החיסרון האחרון של ה S2E הוא התוכנה של ColorVision שכותבת פורפלי צבע בעלי גירסה 2

וכן אינה מאפשרת משחק עם הרבה פונקציות שונות של הכיול(ההנחה שלי היא שהמגבלה נובעת מהרשיון

של התוכנה ולא בגלל הגבלות תוכנתיות אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...