התקציב הוא 600 ש"ח מחיר גמיש מאוד. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקציב הוא 600 ש"ח מחיר גמיש מאוד.

andralamusya

Recommended Posts

אני מחפש , ומיקרופון טובים בניפרד או ביחד, העיקר שהמיקרופון יהיה טוב, דיבור חלק, אני משחק הרבה ב-Cs אז מיקרופון שישמעו אותי חלק, וטוב.

ובקשר לאוזניות שישמעו חזק באסים, וצלילים נמוכים, יחסית חזק ובולט.

תודה מראש לעוזרים, ולכול חברי הפורום סתם עם ניכנסתם חג שמח!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה אפשרית: http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=573718

יש גם ביקורת באתר מומלץ לקרוא!

יש עוד אופציה, עדיפה לדעתי.

לקנות רגילות למוזיקה ולשדך מיקרופון.

כך בנוסף תקבל גם איכות יותר טובה(משמעותית) בהאזנה למוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מיקרופון כל דגם עד 50 ש"ח יספק מעל ומעבר(אני עובד אם מיק' של 30 ש"ח ושומעים אותי מצויין בתוכנות כמו TS או VENT או כל דבר אחר..)

לגבי אוזניות, ישנם החברות שמתמחות בציוד לגימרים ומוציאות גם אוזניות, אז לדעתי האוזניות לגימרים זה בולשיט, סתם ניסיון לרכוב על מותג!

כל אוזניה מוזיקלית באותה רמת מחיר תיתן ביצועים גבוהיים יותר בכל תחום.

התקציב שלך הוא די מכובד, אני ממליץ על אוזניות של או AKG. שווה לבדוק ולהתנסות אם כמה שיותר דגמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים במיקרופון... כל עוד אתה משדר ברדיו מהבית אף אחד לא מצפה לשמוע אותך באיכות מעולה ואין צורך בהשקעה שכזאת במיקרופון, לאחרונה קניתי מיקרופון ג'נרי ב20 ש"ח [נפרד מהאוזניות] והחברים בסקייפ אומרים ששומעים הרבה יותר טוב מפעם [כשהייתי עם HEADSET]. תשקיע מקסימום 100 ש"ח במיקרופון למרות שכמו שאני רואה גם מיקרופון ב20 ש"ח עושה את העבודה טוב מאוד ואת השאר תשקיע באוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש , ומיקרופון טובים בניפרד או ביחד, העיקר שהמיקרופון יהיה טוב, דיבור חלק, אני משחק הרבה ב-Cs אז מיקרופון שישמעו אותי חלק, וטוב.

ובקשר לאוזניות שישמעו חזק באסים, וצלילים נמוכים, יחסית חזק ובולט.

תודה מראש לעוזרים, ולכול חברי הפורום סתם עם ניכנסתם חג שמח!! ;)

אני פשוט חייב להעיר - באסים = צלילים נמוכים.

ואתה יכול לקנות K26P

אני בטוח שיספקו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יפה, אבל אני בטוח שיש יותר מבאסים ששווים לצלילים נמוכים.

קיצר לא משנה, יש עוד המלצות בעיקר למיקרופון הסוני הזה שהמליצו עליו לא ניראה לי מי יודע מה.

תעזרו אני לא מבין בגרוש באודאו, עכשיו עידכון אני מוכן לשלם רק על מיקרופון 600 ש"ח על האוזניות נוותר.

אני מחפש מיקרופון רגיש, איכותי, ושיש ביקורות טובות עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בתור שדרן וותיק (5 שנים)

כדאי לך לקנות אזניות ב600 האלה ולוותר על המיקרופון תאמין לי אני משרד עם ג'נרי ושומעים אותי מעולה

אבל אם אתה רוצה מיקרופון איכותי אז עד 100 שקל ולא ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה משדר מהבית שאתה צריך מיק' ברמה כזו אפשר לדעת? משחקים של CS?

אם זה המצב אז באמת אין לך צורך בציוד מקצועי כזה... תקנה כל מיקרופון עד 100 ש"ח (שתרגיש שהשקעת ;)) ובשאר תקנה איכותיות למשחקים, כמו המדוזה (אם אתה רוצה 5.1 אם לא אז תתן תקציב ונמליץ לך על דגם טוב). תקבל תמורה הרבה יותר טובה להשקעה שלך, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רוצה מיקרופון טוב ברמה כזו, ותישאל כמה המחשב שלי עלה, אני אוהב להוציא כסף על המחשב על דברים שיתנו לי את המענה הטוב ביותר עבור כספי

אני בשום פנים ואופן לא יחסוך על חלק בישביל חלק פחות טוב במחיר יותר נמוך מהתקציב שלי.

טוב, הזמנתי את ה-5H.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מקסימום לא יראה לי אני יקנה משהו אחר, פשוט האוזניות שיש לי כרגע נישברו, שבועיים אחרי שניקנו.

אני לא יכול להיות איתם, זה בילתי ניסבל, קיצר אני יבדוק את ה-5H ויראה עם הם טובות, עם לא אני יקנה מיקרופון בניפרד וגם טובות בניפרד.

לא מפריע לי שהלך הכסף, כפרה על הכסף, לומדים מטעויות.

אפשר לינעול, תודה לעוזרים, ושוב חג שמח לכול חברי הפורום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות האלה הן אפילו לא סראונד כמו המדוזה. ועד כמה שהן יהיו מצויינות במשחקים, בהשוואה לאוזניות סטריאו רגילות בתקציב זהה היית מקבל יותר תמורה... אני משחק עם הHD595 שלי והכל נשמע מעולה (כמובן), מיריות ועד המוזיקת אמביינט, ואני גם יכול לזהות כיוונים בשוטרים, במידה מסויימת. וזה רק בונוס לביצועים המוזיקליים...

לא מפריע לי שהלך הכסף, כפרה על הכסף, לומדים מטעויות.

איפה קנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...