אני חושד שפרצו לי למחשב ! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושד שפרצו לי למחשב !

navk2

Recommended Posts

היום קרא לי משהו סופר מוזר שיחקתי קאונטר (לא ברשת) בערך רבע שעה אחרי שסיימתי לשחק מישהו מתקשר בטלפון ואומר :

"שלום,אני מעמותת קאונטאר סטרייק הישראלי,אנחנו מבינים שאתה מיתקמפר ליד הקופסאות ב- B."

ניתקתי לו ישר,עכשיו מה שמוזר זה שבאמת עשיתי את זה ! חשוב להזכיר שאני על ויש לי את הפייר וול של הווינדוס,

ווינדוס דיפנדר ו- AVG מעודכן,ויש לי גם ראוטר (רשת).

מה אפשר לעשות ?

ואם עוד לא התקשרתי מהטלפון ומתי שאני עושה כוכבית 42 אני מגיע אליו אז איך אני מגלה את המספר טלפון שלו ?

מוסר השכל : לא להיתקמפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99.9 אחוז שזה לא היה חבר ! היה לו קול של ילד כיתה ד',גם כן חש תעצמו האקר... וגם לא שיחקתי ברשת זה היה משחק נגד בוטים.

על איזה פייר וול אתה ממליץ ? וה- AVG לא מספיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99.9 אחוז שזה לא היה חבר ! היה לו קול של ילד כיתה ד',גם כן חש תעצמו האקר... וגם לא שיחקתי ברשת זה היה משחק נגד בוטים.

על איזה פייר וול אתה ממליץ ? וה- AVG לא מספיק ?

ה-AVG הוא לא פיירוול ולא חלק מחבילת , - אלה רק אנטי וירוס.

בעיקרון יש לך הרבה פיירוולים,כגון:

Sygate

Comodo

PeerGuardian

וכו'...

אבל מניסיון אני ממליץ לך על ZoneAlarm.

וכמו שאמרו רבים לפני,הסיכוי שזה פורץ הוא אפסי לחלוטין!

מקווה שעזרתי,

בתודה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PainKiller07 בקלות הוא יכול לדעת את המספר,יש לי מלא מסמכים על המחשב,הוא בטח חיטט קצת...

בטח סתם איזה ילד שמכיר אותך ובמקרה התקמפרת

ואיך הוא ידע שזה היה ליד הקופסאות ב- B ?

MuTaTiOn , הזון אלרם היא חינמית ? ולמה אתה ממליץ עליה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גירסאות שהם חינמיות ויש גירסאות שלא.

למה?

יתרונות:היא קלילה,אני מרוצה מההגנה החזקה שלה,האנטי ספיירוור שלה מזהה גם (מדי פעם),וכו'.

חסרונות:היא פחות או יותר למקצוענים,היא מקפיצה הודעה על כל דבר שמנסה להתחבר לאינטרנט,די מסובכת.

וזהו,עכשיו זה ההחלטה שלך ;).

מקווה שעזרתי,

בתודה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיפור מוזר :smile1:

בקשר ל-ZoneAlarm פיירוול טוב מאוד אבל מנדנד על כל דבר קטן. בשלב מסויים זה מתחיל להיות מעצבן.

שמעתי ש AVG היא תוכנה לא רעה בכלל וטוב שיש תוכנות חינמיות אבל, אתה יודע, חינם יש רק גבינה במלכודת עכברים. בכל זאת, סביר להניח שזו בדיחה גרועה של מישהו שמכיר אותך. אבל ליתר בטחון הייתי במקוך מתקין פירוול חדש ומשנה את כל הסיסמאות במידה ויש לך. וגם תוודא שכל הפונקציות שליטה מרחוק מבוטלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קרא לי משהו סופר מוזר שיחקתי קאונטר (לא ברשת) בערך רבע שעה אחרי שסיימתי לשחק מישהו מתקשר בטלפון ואומר :

"שלום,אני מעמותת קאונטאר סטרייק הישראלי,אנחנו מבינים שאתה מיתקמפר ליד הקופסאות ב- B."

ניתקתי לו ישר,עכשיו מה שמוזר זה שבאמת עשיתי את זה ! חשוב להזכיר שאני על ויש לי את הפייר וול של הווינדוס,

ווינדוס דיפנדר ו- AVG מעודכן,ויש לי גם ראוטר (רשת).

מה אפשר לעשות ?

ואם עוד לא התקשרתי מהטלפון ומתי שאני עושה כוכבית 42 אני מגיע אליו אז איך אני מגלה את המספר טלפון שלו ?

מוסר השכל : לא להיתקמפר...

מי ישמע ..איזה פשע עשית..עוד מעט תבוא המשטרה : "למה התקמפרת?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מזכיר לי את יאיר נט חח, שמיתקשר ועובד על אנשים, בעיקר על איזה ילד בשם סתיו, בחור קרוע.

אל תידאג, הם סתם מקליטים את זה ומפרסמים את זה ברשת, קיצר עשו עלייך מתיחה, אין לך סיבה ליפחוד, פרצו? לא מאמין, בטח איזה פוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...