כמה שאלות על ה-xbox 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על ה-xbox 360

yuval1101

Recommended Posts

היי, :hi:

אני מעונין לקנות את ה- 360, אבל רק בעוד כמה חודשים כשתצא הגרסא עם המעבדים של ה-65mm.

יש לי כמה שאלות שהייתי שמח שתענו לי עליהן:

1. האם ה- 360 עובד עם המשחקים של הרגיל?

2. הצ'יפ היחידי שיצא עכשיו ל-360 הוא ה- globe 360? והוא תומך בכל המשחקים? שווה לחקות לאחד חדש יותר ואמין יותר?

3. יגיע שנאי ספציפי ידוע שאתה מחבר אליו מקלדת ועכבר והוא מתחבר ל-360?

4. השלט של הרגיל ל מתאים ל-360, אז יהיה שנאי שיתאים אותו?

5. מדברים על כך של-360 יש בעיה של התחממות. הגרסא עם המעבדים של ה-65mm תפתור את הבעיה הזו?

תודה מראש,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. xbox360 יכול להריץ משחקים של הXBOX. אם הXBOX360 שלך פרוץ אז תוכל להריץ משחקי רק עם פריצת מגירסא 5 ומעלה וכמובן שתצטרך לצרוב את משחק הXBOX על דיסק DVD9 (עולה 15-20 שקל לדיסק אחד).

2. הפריצה היחידה שיש לXBOX360, נכון להיום, היא פריצת FIRMWARE. הפריצה הזאת נעשית באמצעות תוכנה ולא חומרה והיא מאפשרת להריץ משחקים צרובים על הXBOX360 ותו לא! כל "הצ'יפים" שקיימים בשוק בסך הכל מאפשרים לשדרג ולעדכן את פריצת הFIRMWARE בקלות בלי לפתוח פיזית את הקונסולה.

אני חוזר על עצמי - לא קיימת שום פריצת למעט פריצת הFIRMWARE ולכן אין שום טעם להתקין "צ'יפ" שלא נותן שום דבר שפריצת הFIRMWARE לא נותנת.

3. לא הבנתי מה השאלה. אם שאלת אם אפשר לחבר עכבר ומקלדת לXBOX360 אז התשובה היא כן. בשביל זה אתה צריך לקנות מוצר (לא מוצר רשמי של מיקרוספוט) שמאפשר את החיבור הזה. שכחתי מה השם של המוצר כרגע.

4. השלט של הישן לא עובד עם XBOX360. למה אתה בכלל רוצה להשתמש בשלט הישן אם אתה מקבל שלט חדש והרבה יותר טוב עם הXBOX360?!

5. בעיית ההתחממות קיימת בחלק מהXBOX360 שיוצרו בשנה הראשונה. לא מדובר על תופעה כללית של כל הXBOX360 באשר הן. למיקרוסופט הייתה בעיה בפס ייצור של הקונסולות והבעיה טופלה. באשר למעבדי 65mm - ככל שהמעבד קטן יותר כך כמות החום שהוא מייצר קטנה יותר ולכן סביר להניח שלא תהיה שום בעיה של התחממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה! :yelclap:

אני שמח שיש מישהוא מבין בארץ שאני אוכל להעזר בו :)

מזאת הפריצה מגרסא 5? לא הבנתי, יש כל מני גרסאות ל-fireware?

מאיפה אני משיג את ה-fireware הזה? ואאיך אני משתמש בו? פשוט מתקין על הדיסק קשיח וזהו, כל משחק לא מקורי עובד?

ואפשר לעדכן אותו דרך האינטרנט?

כל המשחקים של xbox360 הם על DVD9? ואם אני מעביר ישירות את המשחק דרך המחשב לדיסק קשיח של ה-360, ויש לי את ה-fireware, אז המשחק יעבוד לי?

בקשר לשאלה 3 אז הבנת נכון. אתה יכול בבקשה לנסות לזכר על איזה מוצר מדובר ומאיפה אני יכול להשיג אותו?

בקשר לשאלה 4, שאלתי בגלל שאני ראיתי שנאי למקלדת ועכבר ל- הרגיל, אז חשבתי שמקסימום אני משתמש ב-2 שנאים בשביל לחבר מקלדת ועכבר.

ועוד דבר, אתה אומר שה-fireware לא עושה פחות ממה שעושה הצ'יפ- http://www.enjoystick.co.il/shop/category.asp?catcode=60&AdCat=60 ?

ואפשר למחוק אותו ולא להשאיר לו זכר, וככה גם לשחק ב- live אם אני קונה מקורי?

נ.ב

אני מקווה שזה מובן שאני לא מתכנן לקנות משחקים מקוריים ( אלא אם כן זה ל-online ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למה זה לא בקונסולות?

שנית

5. בעיית ההתחממות קיימת בחלק מהXBOX360 שיוצרו בשנה הראשונה. לא מדובר על תופעה כללית של כל הXBOX360 באשר הן. למיקרוסופט הייתה בעיה בפס ייצור של הקונסולות והבעיה טופלה. באשר למעבדי 65mm - ככל שהמעבד קטן יותר כך כמות החום שהוא מייצר קטנה יותר ולכן סביר להניח שלא תהיה שום בעיה של התחממות.

אני לא כל כך בטוח בזה-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=249533.0

גם היה אחד בפורום שהיה לו את נורת המוות האדומה

ring_of_red.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, בעיית ההתחממות הייתה בייצור ההמוני הראשון של הקונסולות, מדובר בבעיה טכנית שטופלה. אין חשש להתחממות בקונסולות החדשות שנקנות.

כמובן שפה ושם עדיין תשמע על XBOX360 שמתחמם כי עדיין מסתובבים אצל אנשים מפס הייצור הראשון.

לגבי המעבד - מעבד קטן יותר מייצר פחות חום!

ועכשיו לתשובות לשאלות של יובל:

פריצת הFIRMWARE היא פריצת תוכנה, זאת אומרת שלא צריך להלחים שום ג'וק על גבי הXBOX360.

בכלליות, הפריצה נעשית בצורה כזאת: פותחים את הXBOX360, מוציאים את כונן הדי וי די, מחברים אותו למחשב באמצעות חיבור SATA, מריצים תוכנה קטנה במחשב שמעדכנת את הכונן די וי די של הXBOX360 בצורה כזאת שהוא יוכל להריץ משחקים צרובים. ישנם הרבה מדריכים באינטרנט כיצד לבצע את הפריצה הזאת.

מדובר בתהליך טכני שאם לא מבוצע נכון יכול להרוס את הקונסולה, לכן אם אתה חושב שלא תצליח אז עדיף שתתן למישהו מקצועי שיבצע לך את הפריצה.

לפריצה עצמה יש גירסאות כשגירסא 5 היא הכי מתקדמת. למעשה כל גירסא מעל גירסא 2 היא בסדר גמור חוץ מהעובדה שהגירסא ה5 מאפשרת לצרוב גם משחקי ישנים על דיסקים די וי די רגילים (לא משהו הכרחי, לפי דעתי).

וכמובן שאני לא יכול לציין גם מהיכן אתה משיג את הפריצה, אבל אני מבטיח לך שאם תרצה תוכל למצוא את הפריצה בקלות באינטרנט 8)

עכשיו מידע קצר לגבי מה שהפריצה עושה:

הפריצה מאפשרת אך ורק להריץ משחקים צרובים כאילו שהם משחקים מקוריים!

לא ניתן להריץ שום דבר מתוך ההארדיסק של הXBOX360! וזה מכיוון שהפריצה לא מאפשרת להריץ קוד לא חתום (קוד שלא אושר על ידי מיקרוסופט).

וזה מסביר למה חייבים לצרוב את המשחקים על דיסקים DVD9 (דיסק אחד עולה 15-25 שקל), מכיוון שזה הדיסק של המשחקים המקוריים. חוץ מהעובדה שהמשחק צרוב כל השאר צריך להיות בדיוק כמו המשחק המקורי.

זה כולל גם את ההגנה האיזורית. אם יש לך קונסולה מהאיזור PAL אז תוכל להריץ משחקים רק מאיזור PAL, ואם יש לך NTSC אז תוכל להריץ רק משחקי NTSC.

לכן אני ממליץ לך לקנות קונסולת PAL. תוכל לקנות ולהשיג משחקי PAL יותר בקלות.

אני חוזר ומדגיש - לא קיים, נכון להיום, צ'יפ אמיתי לXBOX360. כל "הצ'יפים" שקיימים בשוק (כולל GLOBE 360 שאתה כל הזמן מציין) בסך הכל מיישמים את פריצת הFIRMWARE ומאפשרים לעדכן את הפריצה בלי לפתוח את הXBOX360. אל תתקין כזה "צ'יפ"! אין צורך להלחים שום דבר לXBOX360 כדי לפרוץ אותו היום!

בתקופה האחרונה הצליחו להתקין על הXBOX360 באמצעות ניצול של חור באבטחת הXBOX360. עדיין לא מדובר במשהו שאפשר ליישם אצל כל אחד בקונסולה שלו, אבל מדובר בכל זאת בצעד ראשון וענקי בכיוון של פריצה מוחלטת של הקונסולה (כמו הפריצה שיש לXBOX הישן). יש למה לחכות....

(השערה שלי היא שעד סוף השנה הXBOX360 יפרץ לחלוטין, אני מקווה שאני לא טועה)

כדי לחבר מקלדת ועכבר לXBOX360 עליך לקנות מוצר שנקרא XCM XFPS. ככה המוצר נראה:

XFPS%20360.jpg

כאן תוכל לראות סרטונים של המכשיר בפעולה:

http://gizmodo.com/gadgets/peripherals/xcm-xfps-xbox-360-keyboardmouse-adapter-in-action-223963.php

למרות שאני ממש לא מבין למה לחבר עכבר+מקלדת, בשביל זה יש מחשב. אבל כנראה שכל אחד וההעדפות שלו...

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הלינוקס אני פתחתי דיון על זה לפני כמה זמן

וזה באמת מעניין ויכול לאפוך ת360 להרבה יותר משתלם לאנשים כמוני

אבל נורת המוות עדיין לא חלפה מהעולם

אתה לא יכול לדעת איזה קונסולה ימכרו לך בארץ

לך תידע אם היא מחודשת או מתקופת ההשקה

וגם אין נציגות רישמית שזה בעיתי מאוד במיקרה שהמכשיר נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדגמים שפתרו להם את בעיית ההתחממות, אני גם ככה מחכה לדגמים עם המעבדים הקטנים, ולהם בטוח לא יהיו בעיות, ככה שבעניין הזה אני מסודר.

את ה-FIREWARE יהיה אפשר לעדכן? ואם כן אז צריך יהיה לחבר את הכונן שוב למחשב? ובמקרה שלא, אז יהיה צריך למחוק את הגרסא ולהתקין חדשה ( אם אפשר למחוק אותה בכלל )?

ה-fireware הזה מונע ממך לשחק ב- live?

והתהליך של התקנת ה-fireware, אמרת שזה מסוכן, אתה מתכוון שאני יכול פיזית לפגוע בכונן תוך כדי ההעברה הפיזית מה-360 למחשב?

ומה תיתן פריצה מוחלטת של ה-360 שה-fireware הרגיל לא נותן? ונגיד שיש לי את ה-fireware, אני אוכל בעתיד להחליף אותו לפריצה המוחלטת?

נראה לך שביולי אוגוסט ככה הפריצה המוחלטת תגיעה כבר?

בקשר ל-XCM XFPS, זה נראה מצוין! אבל יקר בטירוף! 80$ זה מלא כסף! נראה לך שבעתיד יצא משהו זול יותר / ירידת מחירים? ( עתיד = עוד 3-4 חודשים ).

ומתי אמורים לצאת ( לא לארץ, לחו"ל ) ה-360 עם המעבדים הקטנים? ואיתם אני לא אצטרך לקנות מאווררים בשביל הקונסולה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חודש בערך יוצא דגם חדש של ה360 אם 120 גיגה

הבעיה שהוא יקר ב80$ מהפרימיום אבל גם יותר יפה (לדעתי) ומגיע אם +כונן של 120 גיגה

וככה אתה גם יודע שלא מכרו לך מכשיר מההשקה

בכל מיקרה המחירים של כל הקונסולות בארץ מנופחים

ואני הייתי מנסה לקנות מחול במחיר נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאני קונה מחו"ל, ממש הגזימו עם החיר בארץ!

סוף 2007

על מה אתה מדבר? הפריצה המוחלטת או על המעבדים הקטנים?

אם זה על המעבדים הקטנים היה כתוב שזה נדחה לאמצע 2007, אני שאלתי בשביל לדעת אולי כבר קבעו חודש מסוים / דחו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מתי המעבדים הקטנים יותר יצאו אבל אני מעריך שהבעיה

זה דווקה מהכרטיס מסך ולא מהמעבד הראשי

כרטיסי מסך יותר רגישים לחום מהמעבד הראשי ככה שיותר סביר שהם אלו שגורמים לבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר בעצם שהמעבדים הקטנים לא יפתרו את הבעיה?

למרות שאני דווקא מניח שהם כן יפתרו, זה בגלל שקודם כל זה לא מעבד אחד, אלא 3(!) כך שהם מתחממים פי 3, בנוסף התלוננו על המאווררים המרעישים של המעבדים, ואם הם מרעישים זה אומר שיש להם הרבה עבודה לעשות, כלומר שלמעבדים עצמם יש בעיה, אז זה לפחות יפתור חלק ( לא קטן ) של בעית ההתחממות, ובגלל שהחום מצטבר, אז יכול להיות שבלי החום של המעבדים, הכרטיס מסך ישרוד בלי בעיה.

אבל אני רק זורק השערות, מקווה שהן נכונות.

kisin ו- TeaTime איפה אתם???

נ.ב

תודה למי שהעביר את הדיון ל"קונסולות" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...