תזמון של שדרוג רכיבים - תקציב של 2500 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תזמון של שדרוג רכיבים - תקציב של 2500

yadaaa

Recommended Posts

שלום לכולם

כמו כולם אני רואה בכליון עיניים את הקצב בו יוצאות ואמורות לצאת בקרוב וברחוק כל מיני טכנולוגיות חדשות ולא יודע איך לכלכל את צעדי.

אני מעוניין לשדרג , מעבד וזכרון, ורוצה לדעת, בעצם, מחכמי הפורום (גדולים כקטנים - העיקר חכמים) האם בטווח של שלושה חודשים או חצי שנה יותר כדאי לי לחכות

חשוב מאוד: אין שום כוונה, כלשהיא, מתישהוא, איך-שהוא, לבצע OC. ולא, אני לא מעוניין בלוח 945. תודה.

המערכת תריץ . העומס הגבוה ביותר יבוא משימוש בפוטושופ CS2 ועריכות RAW כבדות.

מפרט נוכחי: +A8N-SLI 939, 1GB DDR400 , 64 3000

מפרט רצוי:

Core 2 Duo E6300, 1066Mhz, s775, 2MB

1050

לוחות אם למעבדי ASUS

P5B s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E

720

זכרונות II 667

1GB

2

435

870

סה"כ

2640

כרטיס מסך יש לי 6600GT כרגע מספיק לי.

כמה זמן בעצם אצטרך לחכות כדי שבאותו סכום אקנה משהו שיהיה משמעותית טוב יותר? שלושה חודשים? חצי שנה?

כדאי DDR800? כדאי מעבד עם 4MB מטמון יותר? שווה את ההפרש? יש מומלץ יותר? הקניה תהיה מ-KSP בלבד עקב המחיר הנמוך. אני יודע מה אני עושה (אני חושב :) )

האם הTDP של המעבד יאפשר לי להריץ אותו כמו עכשיו ללא מאוורר עם של SUNBEAM TUNIQ TOWER 120MM? הייתי מעדיף שיהיה שקט.

קודוס לעונים ולעונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא רואה כל הגיון בלקנות שילוש חדש, יש לך מערכת מאוד חזקה ולדעתי לא משתלם לשלם 2500שח על תוספת הביצועים שתקבל.

אבל אם אני סתם נכנס לכיס שלך...

אתה לא מעוניין באוברקלוק - במקרה הזה שווה לך יותר לקחת מערכת מבוססת על X2 4600+ של שעולה כ-650שח ומשתווה בביצועים

פחות או יותר ל-E6300 שבחרת. בהתאם לזאת תוכל לקחת גם זול יותר ולהשאיר את הזיכרונות.

אבל שוב, אני לא חושב שזה שווה, אבל זאת רק דעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי באמת שה-4600 עולה הרבה פחות, אבל זה רק באשדוד ואני גר בצפון.

אתה אומר שהבדל הביצועים זניח בין מעבד חד ליבתי עם ג'יגה לעומד דו ליבתי עם 2 ג'יגה? ועוד על ויטסה? אתה בטוח (באמת שואל, לא רטורי)? אני רואה שאתה בענייני גרפיקה אז אתה מבין על מה מדובר :)

להשאיר DDR400 ולהוסיף אחד במקום לקנות 2GB של DDRII667 או 800?

יש מישהו בצפון שמוכר במחירים כאלה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X2 4600+ הוא גם מעבד כפול ליבה, הוא עבר ירידת מחירים גדולה בזמן האחרון ולפני זה הוא היה יקר הרבה מה E6300

להשאיר זכרונות DDR400 ולהוסיף אחד במקום לקנות 2GB של DDRII667 או 800?

אני לא חושב שיש לוחות אם בתושבת AM2 עם תמיכה גם ב , אבל אני לא סגור על זה.

במקרה שאין, תצטרך לקנות זיכרונות חדשים, בתדר אפקטיבי של 667.

סתם שאלה, למה החלטת לעשות את השדרוג הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. רוצה לעבור לויסטה. היא גן עדן לאנשים שעובדים עם תמונות כל הזמן (ניהול ספריות, מצגות מוקדמות) (ACDC - shouold i say more?)

ב. עכשיו על XP, אני מגיע לצריכת PF של 1.2GB, כשאני כמעט לא עושה כלום עם הפוטושופ. DDR400 יקר יותר מ-DDRII667. סתם מרגיז לשדרג רק זכרון, במיוחד שחלק מהאיטיות נובעת פשוט מעצמת המעבד.

ג. חבר עם CS2, קבל מפלצת דרישות. לא מדמיין להפעיל כזה דבר על המערכת הנוכחית.

רשמייך מהנקודות לעיל יתקבלו בברכה.

נ.ב

"יש לך מערכת מאוד חזקה ולדעתי לא משתלם לשלם 2500שח" - לא אמרת אם אתה בטוח בזה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. רוצה לעבור לויסטה. היא גן עדן לאנשים שעובדים עם תמונות כל הזמן (ניהול ספריות, מצגות מוקדמות) (ACDC - shouold i say more?)

אני לא מבין למה אתה רוצה לעבור לויסטה, לא מוצא את הקשר בין עריכת תמונות לבין ויסטה.

עכשיו על XP, אני מגיע לצריכת PF של 1.2GB, כשאני כמעט לא עושה כלום עם הפוטושופ. DDR400 יקר יותר מ-DDRII667. סתם מרגיז לשדרג רק זכרון, במיוחד שחלק מהאיטיות נובעת פשוט מעצמת המעבד.

לא הבנת, את ה DDR2667 המלצתי לך למפרט החדש, ולא כשדרוג יחיד למפרט הנוכחי. שלא לדבר על שבמערכת שלך אין תמיכה בזיכרונות .

אם אתה לא מסתפק בביצועים זה כבר משהו אחר, אבל עדיין אתה יכול לשדרג מחשב ללא מעבר לויסטה. דיי מיותרת היום.

"יש לך מערכת מאוד חזקה ולדעתי לא משתלם לשלם 2500שח" - לא אמרת אם אתה בטוח בזה.

אי אפשר להיות בטוח בזה, כי אחרי הכל הבחירה והשיקולים הם שלך.

אז מה עד עכשיו? הביצועים של המחשב הנוחכי לא מספקים.

שדרג למערכת מבוססת X2 4600+

מעבד - 650

לוח - 400-500~

זיכרונות - 2G ב-800~

סה"ך - 1950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין עריכת תמונות וויסטה, אלא בין ניהול תמונות וויסטה. כשעובדים עם כמויות של ספריות וצילומים. ראיתי בבטא. התאהבתי.

בקשר למפרט - רות קיבלתי. נראה נהדר. רק שאלה אחת בעניין UPGRADABILITY: בענייני מעבדי ארבע-ליבות עתידיים, לא עדיפה, מבחינת עלות-תועלת, מערכת מבוססת שתקבל מירב עדכונים אפשריים (כמו שראיתי בתרדים אחרים, למשל, לוח 3.3 של ג'יגהבייט שמקבל מרובעי ובאס של 1333MHZ)

ועוד דבר, לא אמרת עם עדיף 800 על 667 בזכרונות.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ניהול תמונות, תנסה אחת מגרסאות ה-Adobe Bridge, הרבה יותר פונקציאונלי ממה שיש בויסטה.

בענייני מעבדי ארבע-ליבות עתידיים, לא עדיפה, מבחינת עלות-תועלת, מערכת מבוססת שתקבל מירב עדכונים אפשריים (כמו שראיתי בתרדים אחרים, למשל, לוח 3.3 של ג'יגהבייט שמקבל מרובעי ובאס של 1333MHZ

תנסח מחדש את השאלה, אני לא בטוח שהבנתי אותה.

ועוד דבר, לא אמרת עם עדיף 800 על 667 בזכרונות.

עניתי על זה כבר, המלצתי על זיכרונות DDR2677, במיוחד כשאין צורך באוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עכשיו עם ברידג', וגם הוא נבלה לא קטנה של משאבים, במיוחד כשפתוח עם הפוטושופ.

לגבי השאלה: ה- שאני אקנה - אי אפשר לשדרג כי הדור הבא יהיה משהו אחר לגמרי. שווה לשים יותר כסף על מבוסס כמו שכתבתי בהתחלה, עם וח שיאפשר שידרוג למרובע וכל הדברים האילו, או לחסוך את הכסף, להוציא כמה שפחות, ולחכות לשדרוג משמעותי עוד, נגיד, שנה, שנה וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לשדרג כי הדור הבא יהיה משהו אחר לגמרי.

דווקא לפי המקורות עד עכשיו, תהיה אפשרות לשדרג למעבדיי K10 של על תושבת AM2 - וגם שם יש מרובעי ליבות.

עניתי לך על השאלה הזאת? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...