מאמר: חוות דעת, והסיפור שלי עם דו ליבה - 6400 - עמוד 7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר: חוות דעת, והסיפור שלי עם דו ליבה - 6400

Niv A

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה השטות הזאת :kopfpatsch:

הוא לא יספיק להתקין אנטי וירוס וכבר התולעת BLAST תיכנס לו בדלת האחורית.

חוצמיזה הוא חייב SP2 בשביל כפול . :screwy:

טוב, אני מזהה פה בעיה של קריאה סלקטיבית... כל הטענות שלו כבר נענו באותה הודעה.

מחשב תמיד מתקינים כשהוא מנותק פיזית מהאינטרנט כדי לוודא ששום מזיק לא יוכל לנצל פירצות .

חוץ מזה - מאיפה בדיוק הגעת למסקנה שצריך SP2 בשביל להפעיל מעבד כפול ליבה? יש הוכחות? ליננקים? מבחני ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך משתמש בכמעט חצי מהמשאבים שהמחשב שלי משתמש והמעבד שלך כמעט פי שתיים יותר טוב

הביאו לך תוכנה בשם ProcessExplorer תנסה אולי שמה תראה משהו חריג כי מהתמונות האלה המחשב שלך אמור לטוס וממש לא להתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי,בינתיים הוא לא ממש נתקע. אבל אחרי שהאימיול פועל כל הלילה ואני מנסה להכנס לדברים, אז אני מרגיש את האיטיות.

וראיתם בעיניים, אני לא מפעיל שום תוכנה חוץ מהאיסיקיו והNOD, וכבר 400 מגה מהזכרון ירדו.

אני חייב לציין שהוספתי פי 2 לזיכריון הוירטואלי (בהתחלה היה 2000 מגה, כרגע יש 4000 מגה)

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה לבטל?

יש כאלה שאומרים שלא מומלץ....

מה בעצם עושה הזיכרון הוירטואלי הזה? מה שבטוח שהוא לא ממש קשור לבעיות שלי כרגע.

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון הוירטואלי הוא די שארית מימים עברו בהם היה יקר.

עם 2GB זיכרון אין לך שום בזיכרון וירטואלי והשימוש בו מאט את המחשב, שכן במקום להשתמש ב המהיר משתמש בזיכרון הוירטואלי, שהוא בעצם שטח איכסון על הכונן הקשיח שמהירותו איטית בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראלי ש500-1000 מגה של זיכרון ווירטואלי לא יפגעו בביצועים

--

אם אתה אומר שזה רק אחרי שהאימיול עובד כל הלילה תנסה להחליף אימיול לקליינט הזה

http://www.xtreme-mod.net/direct_download_mod.htm

אחרי שתפעיל את האימיול תעתיק את תיקית הטמפ והאינקומינג מהאימיול הישן כדי להמשיך את ההורדות באימיול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון הוירטואלי הוא די שארית מימים עברו בהם היה יקר.

עם 2GB זיכרון אין לך שום בזיכרון וירטואלי והשימוש בו מאט את המחשב, שכן במקום להשתמש ב המהיר משתמש בזיכרון הוירטואלי, שהוא בעצם שטח איכסון על הכונן הקשיח שמהירותו איטית בהרבה.

המערכת לא מטומטמת עד כדי כך, אם אין צורך בזיכרון וירטואלי אז היא לא סתם תאט אותו.

ממליץ לך לשנות את הזיכרון וירטואלי, למצב שהמערכת אוטומטית קובעת את הכמות הנדרשת.

אבל לבטל לגמרי לא ממליץ, אתה יכול להיתקע באמצע משחק/תוכנה כבדה ללא זיכרון! אפילו שיש לך 2 ג'יגה ראם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה לבטל?

יש כאלה שאומרים שלא מומלץ....

מה בעצם עושה הזיכרון הוירטואלי הזה? מה שבטוח שהוא לא ממש קשור לבעיות שלי כרגע.

ניב

אם אתה כל כך בטוח שלא קשור, אז אל תעשה.

urib,

המערכת משתמשת המון בזכרון וירטואלי גם כשלא צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגע בתהליכים ובמיוחד לא ב SVCHOST, יש לך 7-8 תהליכים כאלה וזה לא משהו חריג

ככה זה אמור להיות

בכל מקרה

אם אתה מזהה תהליך חריג או שאתה רוצה לבדוק את התהליכים פשוט כנס לאתר הזה:

http://www.processlibrary.com

תרשום שם את השם של התהליך וזה ייתן לך מידע מקיף על התהליך באנגלית פשוטה וזה אפילו כותב אם צריך לנטרל את התהליך או לתת לו לעבוד

אגב תשימו לב כמה הפיירפוקס תופס לו מהזכרון... האקספלורר בידיוק ככה ואפילו פחות

אני לא מבין מה אתם מתלהבים מהדפדפן הזה

יש כאלה שאוהבים אותו אבל מבחינת הוא בכלל לא כזה מציאה לעומת שאר הדפדפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע, לפי כל הנתונים והבדיקות הנ"ל, המחשב שלך בסדר גמור!

הבעיה היא פסיכולוגית, אנשים חושבים שמעבדי C2D הם מעבדי על. אז חברה צר לי לפוצץ לכם את הבועה :funn:

בסה"כ מדובר על מעבד מהיר יותר מהפנטיום 4 ב-20-30% בתנאי מעבדה, ובעבודה יום יומית על המחשב, אולי ב-20%.

תחשבו על זה... מעבד E6600=FX62 +\- לא יותר מיזה, מעבד ה- FX כבר קיים בשוק כמה שנים.

המקרה הזה הוא קלאסי לפתגם הותיק: "כגודל הציפיה גודל האכזבה" זהו לא צריך לבית מעבד מעל 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib המחשב הזה זה מקרה בודד יש לו בעיה תוכנת.

אני יכול להגיד לך שעל ה 6300 שלי אני הרצתי היום את הביטורנט קודדתי סרט ושיחקתי סטאלקר לא היו תקיעות ולא נעליים והכל באותו זמן.

ורק שיהיה ברור אני משתשמ בפיירוול Outpost באנטי וירוס nod32 באנטי מזיקים של avg והמסנג'ר והאיי סיי היו פתוחים.

והכל עבד חלק.

ועשה טובה בוא נעזור לבחור ולא נגרור את זה לויכוח האינסופי vs .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...