האם סירקולצית האוויר שתיהיה לי במארז שאנ&#1497 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם סירקולצית האוויר שתיהיה לי במארז שאנ&#1497

SpLiNtEr

Recommended Posts

Yoni M. אתה הקדמת אותי בדקה...

גם אני חשבתי על אותו רעיון...

כמו שאומרים . great minds...

רק למה 4 מאוווררים? שים שניים וגמרנו...

לכותב התר'ד - לך על מים או תוריד כמות מאווררים... זה יהיה ממש רועש,מנסיון...

בניתי קופסא כזאת אתמול,והיא חתיכת רועשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר לא צריך להתעצבן,אתם פשוט נתתם לי מטפאורה די... מוגזמת!.

טוב,אני כבר אחשוב מה לעשות בנידון (הרעש) - אני פשוט לא מוכן לוותר על כמות המאוררים.

זה מה שעושה בעניי את המארז יותר יפה!.

טוב,

תודה לכולם! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מוגזם :kopfpatsch:

יהיה לך פרוג'קטור מעופף בתור מארז :P

2 קתודות זה מספיק מעל ומעברכדי להיר מארז... ואם אתה רוצה שהוא יהייה יפה, יש דרכים פחות מרעישות לעשות את זה, במקום מאוררים... ציר משהו יפה, תעשה חריטה, תפסל משהו ותדביק (כדי שיהייה איזה דמות תלת מימדית...)

מה הנושא של הפרוייקט שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך פרוג'קטור מעופף בתור מארז :P

אני עיצבתי את המארז שהוא יהיה מותאם ל-4 קתודות.

בעיקרון אני לא חייב להשים 4,אבל אני רוצה ;D.

מה הנושא של הפרוייקט שלך?

אין לו נושא!,אני פשוט רציתי לבנות מארז לפי טעמי.

אבל אני הייתי שמח לקבל מדריך - איך מפסלים את כל הצורות האלה,ואיך מדביקים אותם למארז.

אבל בעיקרון! - אני רוצה שהוא יהיה איך שהוא קשור ל... - צבי הנינג'ה :lol: - אני יודע שאולי זה נשמע ילדותי וטיפשי אבל אין לי נושא אחר...

הייתי רוצה לדעת איך לצבוע אותו שהציורים של הצבים יהיו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "איך לצבוע אותו"?

קח ירוק, צהוב, שחור ועוד כמה צבעים (חפש בגוגל תמונה צבעונית של הצבים...)+ מכחול, ותתחיל לצבוע!

אפשר להכין שבלונות ולרסס

אפשר להכין צבע מותאם אישית בהום סנטר (ונראה לי שגם ב"רז יחיאל"...) ולצבוע בצבע "ייחודי"...

אתה יכול לעשות שבלונות של הצבים בתנוחות שונות ולצייר\ לרסס אותם על הדלת, אתה יכול לעשות את המארז כולו בצורת שריון (לקחת דקה ממתכת, לקפל אותה, לצפות אותה בבונדו בעובי של 2~3 ס"מ ולחתוך מקומות לCD, מאוררים וכו'... אפשר גם לשאול בחנות המתכות- אמטל (נזכרתי בשם :)) או באיזה מקום אחר שעובד עם מתכות אם הם יכולים לקחת פלטה, לחתוך ממנה חריץ ולקפל לצורה שאתה צריך... את ה"כיפה" יהייה אפשר לשים בתור דלת, גג או פאנל קידמי... ) ועל הריבועים להדביק\ לצייר את הדמויות...

יש מלא אפשרויות. חפש את המוד "borg".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה שיטות... אני כשעשיתי את הצורות של הברק בפרוייקט שלי (ס'תכל בעמודים הראשונים...) הכנתי שבלונות לפי "סיווג" לפרטים... החלקים החיצוניים של הדמות, שאמורים להיות בצבע מסויים נכנסו לשבלונה אחת, והחלק הפנימי שצריך להיות בצבע אחר נכנס לשבלונה שנייה.

בהתחלה צבעתי את החלק החיצוני- וקיבלתי את הדמות שרציתי בצבע אחד- מעין קווי מתאר...

אחרי זה שמתי את השבלונה השנייה וצבעתי את הפרטים הפנימיים.

אפשר להכין כמה שבלונות שאתה רוצה לכל פרט...

רק תעשה לעצמך נקודת ייחוס קבועה ומשותפת לכל השבלונות... לדוגמא אצלי זה הייה הפינות של הגג (שעליו עשיתי את הצביעה), ככה שכשמיקמתי שבלונה אחת ואז את השנייה, הן התלכדו בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכשר אתה יכול לצייר לבד את התמונה (להעתיק אותה) לגודל שאתה רוצה...

אתה לא יכול להגדיל אותן (בצייר לדוגמא...)?

אם זה גם לא מספיק, אז אפשר לחלק את התמונה לכמה חלקים ולהדביק את הדפים... או לגשת לאיזה חנות דפוס ולבקש מהם שידפיסו לך את התמונה בגודל שאתה רוצה... לא אמור לעלות הרבה (20~30 ש"ח... גג 50- בהגזמה...)

אחרי שיש לך את התמונה תצתרך כמה עותקים- כשמכול עותק תחתוך עם סכין יפאנית או איזמל את החלק שצריך להיות בצבע מסויים... נגיד מטרה עם 3 עיגולים אחד בתוך השני, אז כל מהשבלונה ראשונה תחתוך את העיגול הגדול, מהשנייה את העיגול הבינוני, ובשלישית את העיגול הקטן... בהתחלה תצבע עם השבלונה הראשונה (העיגול הגדול), אחרי זה עם השנייה, ואז עם השלישית- ותקבל תמונה של מטרה...

רק שים לב שהשבלונה עשוייה מאיזה יריעת פלסטיק או איזה קרטון קשיח, כי הצבע יכול להיספג בנייר וללכלך את כל הסיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...