שאלה בקשר לתוכנה MBM - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתוכנה MBM

ofir_16

Recommended Posts

אהלן

יש לי לוח אם של גיגהבייט ga7vtxh ומעבד 1600 ואני לא מצליח לראות את הטמפרטורות של המעבד והלוח דרך התוכנה הזאת!, אבל היא כן מראה את המתחים השונים!

יש פה מישהו עם לוח כזה שכן הצליח לראות טמפרטורות או מישהו שיכול לפתור לי את הבעיה??

אגב בתוכנות אחרות אני כן מצליח לקרוא טמפרטורות אבל לפי מה שהבנתי זו אמורה להיות התוכנה הכי טובה!

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל שעון טמפרטורה יש אפשרות להראות מידע שכמה סנסורים הנמצאים על הלוח, תכנס להגדרות התוכנה, ולטמפרטורות, ושם תראה שלכל שעון יש אפשרות לכמה סנסורים למטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה KOM!!

שיחקתי עם הסנסורים השונים והצלחתי לקבל טמפרטורה של המעבד והלוח! וגם את המהירות של המאוורר.

דרך אגב אני מצרף פה תמונת מסך של הטמפרטורות והמתח ורציתי לשאול אם הכל בסדר? וגם מה זה הטמפרטורה האחרונה שהיא 55- מעלות, ומזה המתח האחרון שהוא 7.5 - או 7.6 -??

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בנושא הסנסור השלישי תמשיך לשחק איתו כי הוא עדיין לא טוב, ואתה יכול לארגן לך את הפנל בצורה טובה יותר, ולוותר על כמה דברים שלא בשימוש... כמו אצלי במחשב הישן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אחרי שהתקנתי את התוכנה והגדרתי פחות או יותר את ה סנסורים...

היה לי איזה משהו שהגיע ל 81 מעלות

ואז משהו התחיל לצפצף ועשה רעשים ושאל אותי אם לכבות את המחשב ?!

(WTF ?!)

מישהו יודע מה זה ומדוע ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הטמפרטורה האמיתית היא 81 מעלות, כי אם כן התוכנה מתוכנתת להזעיק כאשר היא מגלה טמפרטורה גבוהה מדיי ואפילו לכבות את המחשב במקרים קיצוניים... בדוק את העניין...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הטמפרטורה האמיתית היא 81 מעלות, כי אם כן התוכנה מתוכנתת להזעיק כאשר היא מגלה טמפרטורה גבוהה מדיי ואפילו לכבות את המחשב במקרים קיצוניים... בדוק את העניין...

8)

הטמפ' של ה - 81 מעלות היא לא מהמעבד ולא מהלוח אם (היא מהסנסור השלישי)...

כי הסנסור הראשון (של המעבד הראה לי 44 מעלות)

והסנסור השני (של לוח האם הראה לי 27 מעלות)

ורק הסנסור השלישי אין לי מושג של מה הוא, הראה 81 !...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שאין סנסור שלישי כי אצלי הוא מראה -55!!

אגב ראיתי אצל אנשים שיש להם סנסור שלישי, מה כבר הוא יכול להיות??

ועוד שאלה

יש לי איזה מתח אחד שהוא 7- ומשהו למרות שמעליו רשום 12-, זה בסדר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שאין סנסור שלישי כי אצלי הוא מראה -55!!

אגב ראיתי אצל אנשים שיש להם סנסור שלישי, מה כבר הוא יכול להיות??

תמשיך לשחק, בלוח השני שלי יש שלושה חיישנים ובאמת במצב כלשהו הוא הראה -48, תמשיך לשחק עם החיישנים ותראה איזה יופי זה מסתדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...