יש לי ראוטר WBR-3406TX ויש לי כמה בעיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי ראוטר WBR-3406TX ויש לי כמה בעיות

primo

Recommended Posts

קודם כל אני לא הכי מבין אז להתחשב קצת... בקיצור ביום חמישי הביאו לנו 012 (הספק) ראוטר WBR-3406TX של levelone וחוץ מאחותי אף אחד לא היה בבית... התשתית זה hot אגב.. וחיפשתי איזה תכונה או ממשק של הראוטר ואין כלום במחשב.. נגיד ואני רוצה לפתוח פורטים או דברים כאלה.. יענו אין לזה שום זכר במחשב...

אולי אני טועה? או שיש דרך אחרת כאילו להיכנס לממשק שלו???

תודה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על "התחל" ואז על "הפעלה".

תרשום CMD בשורה ותלחץ אישור.

בחלון השחור תקליד IPCONFIG ותלחץ על ENTER

השורה שעקפתי באדום (DEFAULT GATEWAY) זאת הכתובת שאותה אתה מקיש בתוך אינטרנט אקספלורר וכך נכנס לממשק.

חוץ מזה צריך להגיע עם הראוטר ספרון הדרכה. יש מושג באנגלית שנקרא RTFM, תעבוד לפיו.

אפילו אם אתה לא מבין בזה כלום, ידע בסיסי בלגלוש לאתרים והספר הדרכה יספיקו כדי ללמד אותך איך לפתוח פורטים. אם לא קיבלת ספרון, לך לגוגל תקיש WBR-3406TX Manual ותקבל לינק להוריד אותו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל לפתוח פורטים כנראה וגם לא להכנס לממשק שלו בכלל.

כל חברות האינטרנט שמוכרות רשתות אלחוטיות נועלות את הראוטר, ואם תבקש את הסיסמה לגישה לממשק של הראוטר אז יגידו לך שנותנים אותה רק במידה ואתה מוותר על האחריות של הרשת [זאת אומרת שאם יופיעו בעיות הם לא יבואו לתקן אותה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע כעובדה שבבזק (תשתית) כל עוד יש לך תמיכה ברשתות (בתשלום) הנציג יעשה איתך את הפעולות ויפתח איתך את הפורטים שאתה צריך לפתוח.

אם לא תצליח לבד, נסה להתקשר ל-012 ותבקש עזרה בלפתוח פורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית את זה במקום הנכון, רק שזו לא הססמא הנכונה,כי 012 שינו אותה, ואם אני לא טועה, השינוי הוא אפילו ברמה שאם תאפס את הנתב (RESET)

אז הגדרות ברירת המחדל שלו הם עם ססמא שנקבעה על ידם.

לא כל הספקיות נועלות ככה את הנתבים שלהן- בוודאות, אבל 012 נועלת את הנתבים שלה

אם אני לא טועה, אתה יכול להתקשר לתמיכה שלהם והם יפתחו לך את הפורטים בעצמם (יש להם גישה מרחוק לראוטר)

- בקש לדבר עם מחלקת התמיכה ברשתות ביתיות

או שאתה יכול לבקש שליטה בעצמך, אבל זה כנראה יהיה מלווה בהסרת אחריות כלשהיא, כמו שנאמר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעקרון תמיד הייתי נגד רכישה מספקית, ובטח אם הם נועלים

אבל יש אנשים שזה מתאים לה, תראה - לא לכל אחד יש כח או רצון להתחיל ללמוד ולהתעסק בבעיות של הראוטר

אם קורה משהו - מרימים טלפון, יש אבא ואמא לראוטר, והם יתקנו או יחליפו או מה שלא יהיה, יש מישהו שפותח עבורך פורטים בטלפון - יותר מזה ?

אז זה די מתאים להרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, גם אני קניתי בדיוק אותו ראוטר לפני שנה מנטויזיון אחרי התלבטיות רבות.

ובניגוד לדעה הרווחת אני חושב שזה משתלם.

הרי בסך הכול מדובר באינטרנט וכמעט כל הראוטרים עושים את העבודה.

השאלה היא האמינות והיכולת שלו להחזיק לאורך זמן, ואת זה מבטיחה לך האחריות.

לפני חודשיים הראטור קיבל מכה די רצינית והו נדפק, אחרי יומיים הגיע לי שליח הביתה עם ראוטר חדש מהקופסא.

אבל, אתה לא יכול לעשו כלום עם ראוטר נעול.

הנעילה שלו בעצם מבטיחה שלא תוכל עבור ספקית ואת זה אני לא מוכן לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שזה מגביל

אבל :

א. זה לא מבטיח שלא תוכל לעבור ספקית

כמו שנאמר כבר למעלה, אתה יכול לבקש להסיר את הנעילה, וע"י כך להסיר אחריות מסויימת

הסרת נעילה > אתה יכול לעבור ספקית.

ב. את כל הפעולות של פתיחת פורטים, הצפנת , פתירת בעיות - עושים עבורך במסגרת התמיכה הטכנית...

שוב, אישית לא הייתי בחיים לוקח ראוטר מספקית (ואני אומר את זה כאחד שעבד בתמיכה הטכנית במוקד הרשתות הביתיות של ספקית)

אבל יש אנשים שזה דיל מצויין בשבילם. (בגלל האחריות והתמיכה הטלפונית) ומנסיון, הרבה מאוד אנשים מחפשים בדיוק את הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...