התחלתי להרכיב את המערכת החדשה שלי, תמונות ועדכונים בדף1,7,13. מודינג צנוע יחסית - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי להרכיב את המערכת החדשה שלי, תמונות ועדכונים בדף1,7,13. מודינג צנוע יחסית

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרור המים זרוק פה במעבדה... מיכל המים סדוק בצורה חמורה.

התמונה שקישרת היא של המארז הישן, אכן, ואם תשים לב בעמוד 2, יש תמונה בסוף של שלושתם ביחד, אז הכי ימני - זה המארז (שנמכר לחבר ומכיל כבר את החומרה שלו - C2D E4300@3.42Ghz, BFG OC2 8800gts, 965P-DS3 3.3, 3x250GB, 1x160GB )...

הנה עוד כמה של התקנת הTUNIQ והG.SKILL (שנקנו בנועה, אגב) וחיווט המארז.

מה שנשאר הוא להחליף את המאורר בטוניק לאדום בוהק, להוסיף קתודות וזהו!

בתמונה שמציגה את הטוניק, זה אני ;D (בתמונה בעמוד 2 זה אחי) וגם מאיר והמארז שלו מככבים פה.

[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 20:50:11

סה"כ 12 תמונות[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 20:52:49
;D

תודה לאחי, מאיר וניסים על העזרה במודינג, תודה לאיתי על התמיכה, תודה לאישתי על ההבנה ותודה לכולכם על העידוד! :silly:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוש השחור הזה זה הטוניק?

כמה הדבר הזה שוקל ואיך זה לא מפצפץ לך את הלוח אם?

אחושרמוטה! ראיתי את הדבר הזה קיבלתי פיק ברכיים מה זה הקירור המפלצתי הזה?!

ועוד דבר

למה לא הלכת על P5B DLUXE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדפתי את ה DS3P, בגלל מאמרים ושבחים על OC ... אבל יש לי בעיה שמשגעת אותי, אני אפתח ת'רד עוד מעט בפורום וקרור.[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 21:22:26

ה' ישמור מה זה הגוש פלדה הזה? :o

יש באמצע בפנים מאורר 120, הצלעות לא כ"כ כבדות ודי (מאוד) פשוטות סה"כ.... הן נראות מאיימות אבל כשמכירים את הTUNIQ זה כבר לא מאיים כ"כ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדפתי את ה DS3P, בגלל מאמרים ושבחים על OC ... אבל יש לי בעיה שמשגעת אותי, אני אפתח ת'רד עוד מעט בפורום וקרור.[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 21:22:26

יש באמצע בפנים מאורר 120, הצלעות לא כ"כ כבדות ודי (מאוד) פשוטות סה"כ.... הן נראות מאיימות אבל כשמכירים את הTUNIQ זה כבר לא מאיים כ"כ :lol:

זה נראה משהו מטורף.. זה לא מכביד על הלוח? במיוחד שזה בשיפוע של 90 מעלות עם הדבר הזה צריך חיבור מיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה משהו מטורף.. זה לא מכביד על הלוח? במיוחד שזה בשיפוע של 90 מעלות עם הדבר הזה צריך חיבור מיוחד..

מי אתה בתמונות ? בחולצה הכחולה :cool2::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי שאלות:

1) הטוניק והG.SKILL מנועה כי הם היבואנים? או מסיבה אחרת?

2) במחשב שהזמנתי ואמור להגיע בקרוב מאוד גם אני לקחת טוניק. זה לא מסוכן קצת? לא יכול לשבוע את הלוח אם (בהנחה וזה מחובר כמו שצריך) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...