מישהו יכול להציע לי מפרט למחשב גיימרים בתקציב 8000-10000 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להציע לי מפרט למחשב גיימרים בתקציב 8000-10000

megatay

Recommended Posts

מה פתאום אריק שיהיה R600 ייצאו גם משחקים שינצלו אותו אין לך מה לדאוג בנוגע לניצול שלו (ראה משחקים מצופים ל2007 בפורום משחקים - במיוחד OFFSET ,CRYSIS וGTA 4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תודה רבה לכולם, אם מישהו חושב שאפשר לשפר את המפרט הזה:

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.13GHz(E6400) 1066MHz/FSB 2MB - BOX

מחיר: ¤1244

אחריות: ללא הגבלת זמן. אסטרוניקס מקורי.

לוח אם:

GIGABYTE GA-945P-S3

מחיר: ¤527

אחריות: שלוש שנים.

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤2247

דיסק קשיח:

SEAGATE BARRACUDA 750GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3750640AS

מחיר: ¤1514

אחריות: חמש שנים יבואן רשמי.

צורב DVD:

ASUS DVDRW DRW-1814BLT DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA - LIGHT SCRIBE

מחיר: ¤261

אחריות: שנתיים יבואן רשמי.

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT

מחיר: ¤717

אחריות: ללא הגבלת זמן.

מארז:

P150 QUIET CAES + 430W PSU

מחיר: ¤1040

עכבר:

LOGITECH G7 CORDLESS LASER MOUSE

מחיר: ¤532

(העכבר הוא בסימן שאלה, כמו שאמרתי אני אעדיף חומרה על ציוד הקפי anytime).

בדרך כלשהי, אז הוא מוזמן.

בכל אופן אני אקפיץ את הנושא עוד פעם לפני שאזמין את החלקים ונראה אולי יש מה לשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אחי מחשב חיה אתה קונה לשנתיים הקרובות אתה מסודר בדוק שחבל על הזמן ממזמן עם אחסן אחסן אחסן מחשב! וזה בדוק! חחח

העכבר שהצעתי לך הוא סתם כדי לפינוק אמיתי... כי כסף נשאר... אז אפשר לנצל לציוד היקפי... אתה משחק משחקי FPS? יעני ברשת... אם כן אין לי בעיה לשלב לך אוזניות מעולות לגיימינג שייתנו לך לשמוע ולו את הצעד הכי קטן ברדיוס של 50~ מטר ממך וזה בדוק(על CS) אפילו יותר... תגיד לי אם אתה רוצה אני יוסיף למפרט אוזניות... וגם אם אתה רוצה אני ימליץ לך על מקלדת זולה וטובה כי סה"כ מקלדת באמת זה על ה*** כל עוד זה לא ... אףחד לא רואה אותה והמקשים אותם מקשים.... תגיד לי באיזה ציוד היקפי אתה מעוניין אני יציע לך =] (חוץ מרמקולים למחשב בבקשה אל תגיד לי שזה מה שאתה רוצה ברצינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לאחר חיפוש קצרצר בזאפ אני חושב שאני חייב להמליץ לך על החנות הזאת שתקנה ממנה בנפרד (תנסה לשכנע תהורים שלך שזה חלק בלתי נפרד מהמחשב חחחח)

http://www.pcgames.co.il/products/product.aspx?productid=1037

אוזניות גיימרים אמיתיים... יעני ממש אמיתיים... כל PRO CS משתמשים בזה (הם מקבלים את מהספונסרים) הPRO האמיתיים... ELE ... GLC... והשאר...

האוזניות מגיעות עם מיקרופון מובנה בתור אופציה אתה יכול להוריד אותו אם אתה רוצה פשוט אוזניות מושלמות נוחות (הרגשתי אצל חבר פעם) נוחות לא רק מבחינת חבישה (כן חבישה זה חתיכת כובע) אלא גם מבחינת החיווט (חוטים וזה) הסדר של המיקרופון שאתה יכול לשים והמאריך והכל מושלמות בקיצר!

האוזניות האלו לא מאבדות מערכם אז אין לך מה לדאוג אם תקנה אותם אתה יכול למכור אותם גם עוד שנתיים ב300\350 אם תמכור עליהם ותגיד שהם חדשות חחח

----- מקלדת -----

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=839&Pname=MICROSOFT

מייקרוסופט רגילה אני פשוט התרגלתי למקלדת הזו וקשה לי מאוד לשחק CS במקלדות אחרות לכן אני ממליץ עליה בחום... הביאה לי ביצועים נהדרים אם יש לך איזה 1000 שקל ספייר אתה יכול לקחת DINOVO המדהימה הזאתי... שהיא גם אלחוטית....

בקיצור מעולות 420 שח

מקלדת מייקרוסופט 90שח

תוסיף את זה למפרט שהבאתי וקיבלת מחשב שלם (חוץ ממסך) ב8555שח מחשב מעולה לגיימינג לדעתי יחזיק ללא כל קושי לשנתיים הבאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבבה אחי אז CS כבר לא תשחק (הכוונה שלא תשחק ותיכנס לכל הבלאגן שבזה... כלאנים IRC CLIENT וונטרילו וכו')

בקיצור אני ממליץ לך להחליף תמארז הקיים במפרט שלי לP180 המעולה בצירוף ספק ג'נרי של 800וואט !

סתם חחחח בצירוף ספק ENERMAX LIBERTY 400W שאני חושב שיספיק להרים מערכת כמו שלך...

מחירים:

8555 פחות 1040 = 7515

+957 P180 ANTEC ללא ספק

+427 ספק כוח ENERMAX LIBERTY 400W שקט וטוב

= 8900 שח

המארז לדעתי מדהים ביופיו יחסית למארזים... וגם שקט להפליא ועושה עבודה מעולה מבחינת סיקרולציית אוויר וכו'...

הספק קיבל פה ביקורות מעולות לדעתי זה ספק מאוד משתלם (אם מישו חולק עליי וחושב שיש צורך בספק 500W או של חברה אחרת שיגיב)

נספחים:

ה- P180

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1151&Pname=ANTEC

ה-ENERMAX LIBERTY 400W

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1620&Pname=ENERMAX

Xtract אמר :

ה-P180 קטן יחסית ומיועד לאנשים שמחפשים שקט מירבי.

הליברטי400 לדעת הרבה מאנשים בפורום הזה הוא ספק מצויין משתלם איכותי ואמין.... אז קח אותו בלי לחשוב פעמיים...

וד"א אני רוצה לחדד את מה שאתה הסברת אתמול (או שלשום) המחשב ייתפקד כקופסא סגורה כמעט לכל דבר הוא לא משדרג ב4 שנים הקרובות ולא מחליף כלום...

אני צודק?

מומהר מהמפעל אומר שעשו לו OC (OVER CLOCK) שזה אומר ששינו את תדר הליבה של כ. המסך לעבוד ביותר MHZ כך שהביצועים יהיו יותר חזקים, וזאת עם אחריות ל3 שנים ובלה בלה בלה... אז תן לי להסביר למה לא בדיוק מהסיבה שהמחשב ייתפקד כמחשב סגור ל4 שנים וצריך כ.מסך עם הרבה ולא מספיק 320 לעוד שנתיים למשחקים החדשים... אז שמע לי לך על הכרטיס משתלם נכון להיום... 2300שח אחלה כסף מחברה שאני חולה על הכ. מסך שלה פשוט מת על כל מה שהם עושים שם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...