אני עם 2.5M ו-WRT54GL. פתאום לפני כשבוע אף הורדה שלי לא עברה 180KBS.מה קורה פה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עם 2.5M ו-WRT54GL. פתאום לפני כשבוע אף הורדה שלי לא עברה 180KBS.מה קורה פה?

xtract1

Recommended Posts

כפי שרשמתי בכותרת עם אני הראוטר הזה,הכל היה בסדר גמור עד לפני כשבוע ואז הורגשה איטיות רצינית בגלישה.

נכנסתי לאתר של 012 הורדתי את הקובץ של ה-60M שאיתו אמורים לבדוק את מהירות ההורדה ולהפתעתי המקס' שהגעתי אליו היה 180KBS ורוב הזמן זה היה באזור ה-150KBS כשאני בעצם אמור להוריד על 307.5 בערך...

נכנסתי לממשק של הראוטר,התנתקתי והתחברי שוב ואז הכל היה בסדר עד היום. היום שוב נכנסתי ואותו הסיפור מתחיל מחדש.

צריך לציין ששום תוכנת שיתוף לא פעלה ברקע.

יכול להיות שמישהו גונב ממני בצורה אלחוטית? משיחה שלי עם 012 לא דיווחו לי שיש להם איזה שהם תקלות באזור שלי שאמורות לגרום לעניין הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, יש בממשק הראוטר איפשהו אפשרות שמראה לך מי מחובר אליו כרגע

נדמה לי שזה תחת STATUS באיזו תת קטגוריה שם, צריך להיות כפתור display dhcp clients איפשהו

ואז אני מאמין שתוכל לראות את כל המחשבים שמחוברים לראוטר

עוד דברים לבדוק :

ברגע שזה קורה (האיטיות) , אם יש לך אפשרות - כבה את כל המחשבים שלך מלבד אחד

וודא באמצעות הממשק כמו שאמרנו למעלה, שאין מחשבים אחרים שמחוברים (הרשת שלך לא מאובטחת, אגב ? אבטח אותה...)

כשוידאנו שיש רק מחשב אחד - בדוק שוב מהירות

במידה ותקין - או שמישהו גונב רוחב פס, או שאחד המחשבים שלך מהרשת שלך, גונבים רוחב פס (אימיול, ביטורנט, וירוס שמפיץ את עצמו וכו')

(ויש דרכים לבדוק את כל זה כמובן, לאט לאט)

אבל אם המהירות עדיין לא תקינה - יש בעיה או בספקית , או בתשתית, או בראוטר(?) או במחשב הספציפי שנשאר דולק

בשביל לפסול בעיה במחשב הזה > כבה אותו, הדלק מחשב אחר ובדוק ממנו מהירות.

אפשר לנתק את הראוטר, ולהתחבר מהמחשב (אם צריך, להרים חייגן קטן זמני לצורך העניין) וןלבדוק מהירות.

לקחת יוזר וססמא מחבר / משפחה שמנוי בספקית אחרת (אבל באותה תשתית) ולהתחבר לספקית ההיא.

והיד נטויה.

אבל אם אתה אומר שזה קורה פעם בשבוע, וחיבור מחדש (disconnect / reconnect) זה מה שפותר את זה....

(כשכל המחשבים נשארים באותו מצב ושום דבר אחר לא משתנה)

זה משאיר לנו בעקרון בעיה בנתב או בספקית.

אני מקווה שהבעיה לא תחזור להציק לך, אבל במידה וכן... יש מה לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...