ה-XP שלי מקרטע בזמן עבודה.... הצעות? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-XP שלי מקרטע בזמן עבודה.... הצעות?

kipod26

Recommended Posts

edson- גם אצלי יורדות תוכנות וכל מיני דברים בכמויות אבל אני לא מפרמט.

אני דואג למחוק מה שלא נחוץ, לא להתקים מה שלא נחוץ, לנקות את הרג'יטרי הקוקיז והקבצים הזמניים ואני בסדר גמור.

לי יש בעיה אחרת, אני פשוט מחליף הרד דיסק כל כמה חודשים ובגלל זה אני מפרמט כל הזמן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה שהוא אמר בקשר לפירמוט כל כמה חודשים הוא צודק כי מחשבים שעובדים הרבה באינטרנט ואוספים זבל מהרשת שיכול למחוק

או להרוס את הדיסק דורשים פירמוט ! וגם xp היא לא ממש יציבה!

אתה רק מוכיח שהוא לא צודק - אלה משתמשים שלא יודעים לטפל במחשב שלהם ולתחזק אותו. מערכת הפעלה לא נועדה שיתקינו אותה כל הזמן מחדש (אולי חוץ מ-win9x), ו-XP יציבה ועובדת מעולה - אם יודעים לתחזק אותה. אם היא לא עובדת טוב אז זה או שאתה לא יודע להשתמש בה כמו שצריך (וכמו שאני תמיד אומר - יש אנשים שלא צריכים לשדרג! XP PRO לא נועדה למשתמשים פשוטים!), או שהחומרה שלך לא בסדר. ואפילו על המחשבים הגרועים בטירוף של שצה"ל קונה אנחנו מריצים כמו גדולים, חלקנו גם עם SQL SERVER ושאר ירקות מותקנים, שלא לדבר על כלים שאנחנו מפתחים ומנסים על המערכת הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שהוא אמר בקשר לפירמוט כל כמה חודשים הוא צודק כי מחשבים שעובדים הרבה באינטרנט ואוספים זבל מהרשת שיכול למחוק

או להרוס את הדיסק דורשים פירמוט ! וגם xp היא לא ממש יציבה!

אתה רק מוכיח שהוא לא צודק - אלה משתמשים שלא יודעים לטפל במחשב שלהם ולתחזק אותו. מערכת הפעלה לא נועדה שיתקינו אותה כל הזמן מחדש (אולי חוץ מ-win9x), ו-XP יציבה ועובדת מעולה - אם יודעים לתחזק אותה. אם היא לא עובדת טוב אז זה או שאתה לא יודע להשתמש בה כמו שצריך (וכמו שאני תמיד אומר - יש אנשים שלא צריכים לשדרג! XP PRO לא נועדה למשתמשים פשוטים!), או שהחומרה שלך לא בסדר. ואפילו על המחשבים הגרועים בטירוף של שצה"ל קונה אנחנו מריצים כמו גדולים, חלקנו גם עם SQL SERVER ושאר ירקות מותקנים, שלא לדבר על כלים שאנחנו מפתחים ומנסים על המערכת הזאת...

גם 9x למינהם לא צריכים להיות מפורמטים ללא סיבה טובה.

מחשב של משתמש שיודע מה שהוא עושה , יכול להנצל מכל הדברים שהוזכרו ללא פירמוט.

כמובן , שפירמוט היא דרך קלה ונוחה לפתור בעיות לאדם עצלן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על כל ההצעות אני אשתדל לבדוק בהקדם.

יש כמה כמה דברים להגיד ל- edoson:

אני יודע מה קורה בפורום בארץ וזה לא הפורום היחיד שאני חבר בו. אז אין לי צורך לקרוא את כללי הפורום.

גם אני לא בנאדם כזה שהוא מהומות. אני אוהב לקבל הצעות ולתת הצעות . כמובן כשאני מבין בזה.

המחשב שלי נקי מ SPYWARE כי אני תמיד מנקה עם AD-AWARE. אז הבעיה היא לא SPYWARE.

אני בודק תמיד את ה- STARTUP ומנקה את הדברים שלא אמורים לעלות בעלייה של המחשה.

אבל לשם שינוי פתאום מצאתי משהו לא מוכר! אז הורדתי לו את ה-V וניראה עוד מעט מה יקרה אחרי הכיבוי.

יש לי הרבה ספריות ב- COMMON FILES.... מה לעשות איתם?? ::) צירפתי תמונה של הספריות:

common.JPG

חוץ מספריית SYMANTEC אני לא מכיר את השאר.

אז תציעו לי מה לעשות איתם.

ברור שאת ה-GHOST אני מכיר אבל אף פעם לא גיבתי. במיוחד עם קבצים גדולים של ה- EDONKEY אין לי סיכוי לגבות. ;D

אז בנתיים אדחה את זה עד אחרי שהעיף את הקבצים האלה.

לגבי האנטיוירוס , בדקתי , ושום דבר לא השפיע. המצב אותו הדבר.

וחוץ מזה שהתופעה קורת תמיד. לא משנה אם אני באינטרנט או לא. אז זה לא קשור לאינטרנט.

זה הכל edoson. :)

ושוב אני מדגיש!! ציינתי שיש לי נסיון בשביל שתדעו שאני לא סתם מישהו שאין לו מושג. זה הכללל.

סה"כ רציתי הצעות ענייניות למשתמש המקצועי.

אז שאף אחד לא יחשוב שאני שחצן. כי אני בכלל לא.

סגרנו את העניין הזה.

אשמח לקבל הצעות...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך יכולה להיות כל דבר (מישום זללן ועד אפילו בעיה בשקע החשמל בקיר או אולי HD נוטה למות...)

1) תגבה!

2) שחזר מגיבוי ישן (וטוב)

כך תוך 20 דקות תדע אם הבעיה בחומרה או בתוכנה ותהיה לך התקדמות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...