אני במבחן מעבדה שמישהו יעזור לייייי תחנונים!!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני במבחן מעבדה שמישהו יעזור לייייי תחנונים!!!!!

sh2006

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד הדיונים הסרוטים... אבל אחרי שעברתי כבר יג-יד אני לא מופתע מדברים כאלו.

בגלל השיטה הזאת שמביאים ציונים במבחנים על כלום, אנשים מקבלים תעודה שלא שווה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שהיה אמור לבחון אותי לא בא דחפו לי מורה אחר שלא מבין כלום שיחקתי אותה מבין הוא אפילו לא בדק אם יש לי ארור" חחחח יצא לי בטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי בולשיט. גם ככה בהנדסאים לא לומדים דברים ככ מורכבים. במקום העבודה הוא ילמד את מה שצריך ללמוד. חוצמיזה, הנדסאים הם חמורי העבודה של המהנדסים אז תרגע. בגלל זה אני המשכתי לאקדמי. אם הוא ימשיך לאקדמי אז הוא יהיה חייב ללמוד, אז זה לא ביג דיל.

למרות שבמחשבה שניה הם גם טיפה צודקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לשאול תואר Bsc זה מהנדס ?

לא בדיוק, BSC זה Bachelor of science אתה יכול לקבל BSC בהנדסה מסויימת, לדוג' הנדסת תוכנה, ואז התואר שיש לך הוא BSCSE וזה נחשב למהנדס. מצד שני, אתה יכול לקבל BSC במתמטיקה, מדעי מחשב, או כל מקצוע ריאלי אחר וזה לא נותן לך שום תואר של מהנדס.

כל תואר של מהנדס זה 4 שנות לימוד, תואר BSC רגיל, וBA זה 3 שנות לימוד.

מה שהם עושים זה PE - Practical Engineering שזה תואר הנדסאי, שחוץ משנתיים נוספות בצה"ל לא נותן לך יותר מידי, זה נחשב לבערך רבע תואר, בד"כ בסביבות ה20 נק', תלוי בתואר ובמסלול הספציפי של האונב'/מכללה שעושים אותו בה.

אבל בהתחשב שאתה לומד שנתיים לזה, זה ממש לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שהשלמה מהנדסאי למהנדס זה שנתיים , זה נכון ?

ממש לא, זה 3 שנים לפחות.

תואר הנדסאי נותן לך בין 20 ל30 נקודות לתואר תלוי במסלול ספציפי, בשביל תואר מהנדס צריך 128-135 נק' תלוי במסלולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שהשלמה מהנדסאי למהנדס זה שנתיים , זה נכון ?

במסלול מאוד ספציפי בשם "פעמי עתידים" (ז"א רק לאנשים שגרים בכל מיני חורים כמו בית שמש למשל) ורק במכללות מסוימות

(הנדסת תוכנה למשל זה רק בבאר שבע במכללת "סמי שמעון", הנדסת אלקטרוניקה זה גם בבאר שבע וגם בכרמיאל עד כמה שידוע לי)

אבל אתה לומד הרבה הרבה יותר מהנדסאי רגיל

אני לומד מעל 40 שעות שבועיות כשחלק מהשעות זה במכללה האקדמית (סמי שמעון) וחלק במכללה הטכנולוגית

בפרוייקט הזה אתה עושה שנתיים ומקבל את ה-PE וכל הקורסים במכללה האקדמית שעברת נחשבים לך לנקודות לתואר, וכל קורס במכללה הטכנולוגית שבו קיבלת 75 ומעלה נחשב לך לנקודות לתואר

אחרי השנתיים האלה אתה מתגייס ואחרי זה ההשלמה זה כבר בעיה שלך בזמן שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BSC זה תואר "שקול" למהנדס, כלומר, מאפשר לך להיות רשום בפנקס המהנדסים :)

בכללי (וזו רק דעתי..) תעודת הנדסאי לא שווה את הזמן שדרוש להוציא אותה.

מי שעושה יג'-יד' בתוכנית של בדרך כלל נדפק, במיוחד במגמות של אלקטרוניקה ומכונות, כי מה לעשות התפקידים בצבא חרא (ברובם, לא כולם!).

בתוכנה אולי המצב יותר טוב, אבל רק אולי!

בתור בן אדם שמסיים עכשיו יג' , המלצה שלי, JUST DON'T!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...