התלבטות בין 3 אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 אוזניות

מוחמד היהודי

Recommended Posts

Sennheiser PMX200

התנגדות 32 ohm

תחום תדרים 10Hz - 21kHz

פלאג חיבור 3.5 מ"מ

משקל - 60 גרם

אורך הכבל - 1.4 מ'

AKG K26P

נתונים טכניים

התנגדות 32 ohm

תחום תדרים 12Hz - 28kHz

פלאג חיבור 3.5 מ"מ

משקל - 73 גרם

אורך הכבל - 1.5 מ'

KOSS PORTA PRO

התנגדות 60 אום

טווח תדרים 15-25000

רגישות 101 דציבלים

1.2 מטר כבל

מחירים הסנסהייזר -265 שקל

AKG-215 שקל

KOSS -200 שקל

אני צריך אותם לנגן T10 של אייריבר ומדי פעם למחשב

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף,ככה אוזניי מרגישות ,שבמצבים שקטים עדיף פתוחות ,נשמעות לי פשוט יותר טוב.

לא יצא לי לשמעו את הpx 200 או את pxm 200 אבל יוצא להם שם קצת רע בהייד פיי,שהם לא ממש מבצעות אטימה מרעש,ושהם לא ממש נשמעים טוב.

תמיד בהקשר להם ממליצים על ה px 100 ,ועליהם אני יכול להמליץ בלב שלם ,כעל אוזניה מעולה במיוחד לאור מחירה הסביר.

לגבי ה 26p שמעתי אותם ,וחשבתי אותם כלא רעות בכלל, לא כאלה נוחות קצת לחצו לי ,היו נשמעות כפייות וצבועות,לא כל כך נטרליות ,אבל סה"כ לא רע יחסית למחיר.

הפורטה פרו ,יותר דומות לpx- 100 בזה שהם פתוחות ,מתקפלות ,נוחות,ונשמעות מצוין ,הפורטה פרו בעל מראה קצת יותר רטרו ,אבל לא שמים לב לזה כאשר לובשים אותם.

לגבי מי יותר טוב הפורטה פרו או הpx 100 ,הייתי אומר זה כבר עניין אישי ותלוי באיזה מוסיקה אתה שומע בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פופ בעיקר

וסקאזי אינפקטד מה זה טראנס אלקטרוני?

תאכלס שמעתי את כל האוזניות פשוט פשוט מתלבט מה לקנות אין בעיה של מחיר בטווח הזה אני אישית אהבתי די את הAKG ואת הKOSS הצליל די דומה אבל הKOSS מכוערות רצח והבאסים לדעתי יותר מדי מוגזמים מה שאין בשאר הדגמים בAKG נראה לי שהכל מושלם רק חסר משהו ואני לא מבין מה

הסנסהייזר הכל מאוזן אבל לא יודע מה קרה שם עם הבאס כאילו גנבו אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נשמע שהכי מתאים לך לpx 100 אמרת שה200 היו טובות חוצמזה שהבאס שלהם נעלם,זה היא בעיה ידועה של ה200 קשה להשיג אטימה איתם,וללא אטימה הבאס נעלם.

חוצמזה אם שמעת את כולם מה אכפת לך מה אומרים בהייד פיי(http://www.head-fi.org/) הכי החשוב מה נשמע לך הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המחירים לדגמים הנוספים שצינת יותר טובים לארץ.אפשר לדעת איפה אתה משיג את הסנהיזר והפורטה במחיר הנ"ל?

אני טס עוד מעט

הAKG בארץ

הKOSS באוקראינה ב42 דולר

הסנסהייזר גם באוקראינה רוסיה 25-62 דולר עכשיו אני בהתלבטות מה יותר שווה לי

יעני לקנות בארץ את הAKG או להביא את הסנסהייזר או הקוס מחו"ל

אם יש לך אפשרות לקנות מחו"ל הייתי שוקל את Audio-Technica ATH-SJ5.

אין שם את הדגם הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...