לגבי מלחמת גוגו מגוגו(מלחמת העולם 3) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי מלחמת גוגו מגוגו(מלחמת העולם 3)

NETANELKOREN

Recommended Posts

רצון טוב ומחוות לא ימנעו את הקטסטרופה. בניגוד לפוליטיקה, לטבע לא מספיק מס שפתיים ומחוות בשביל לא למחות את בני האדם מעל לפני כדור הארץ.

זה תהליך אקספוננציאלי, ככל שהזמן עובר ככה התהליך הולך ומאיץ.

ידע באופטימזציה גם ייעזור לך.

למשל אם יש לך פונקציה שלוקחת רק 10% מהמשאבים שלך ואתה משקיע את כל המאמץ בלשפר אותה אתה לא תוכל לשפר את הביצועים מעבר לפקטור של 10/9.

סין, הודו ורסויה לא בדיוק מדינות ליברליות כמו אירופה. פוטין בכיף ייקח את הנפט מהאיזורים החדשים שלא מכוסים בקרח בקוטב הצפוני אם מדינות המערב ימנעו.

זו הבעיה, בגלל הליברליות שלכם החלשתם את המדינות "הרעות" והחזקות כמו ארה"ב ומדינות אירופה ועכשיו הם לא יכולות להשתלט על המדינות החלשות שצמחו והפכו לחזקות. מרוב הדאגה לאחר האחר משתין עליכם בחזרה. תאכלו את מה שבישלתם.

הידד להיכחדות המין האנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
רצון טוב ומחוות לא ימנעו את הקטסטרופה. בניגוד לפוליטיקה, לטבע לא מספיק מס שפתיים ומחוות בשביל לא למחות את בני האדם מעל לפני כדור הארץ.

למשל אם יש לך פונקציה שלוקחת רק 10% מהמשאבים שלך ואתה משקיע את כל המאמץ בלשפר אותה אתה לא תוכל לשפר את הביצועים מעבר לפקטור של 10/9.

סין, הודו ורסויה לא בדיוק מדינות ליברליות כמו אירופה. פוטין בכיף ייקח את הנפט מהאיזורים החדשים שלא מכוסים בקרח בקוטב הצפוני אם מדינות המערב ימנעו.

זו הבעיה, בגלל הליברליות שלכם החלשתם את המדינות "הרעות" והחזקות כמו ארה"ב ומדינות אירופה ועכשיו הם לא יכולות להשתלט על המדינות החלשות שצמחו והפכו לחזקות. מרוב הדאגה לאחר האחר משתין עליכם בחזרה. תאכלו את מה שבישלתם.

אל תדאג, זה כבר קרה בעבר. כשזה קורה המפתחים מפעילים מחדש את הסימולציה עם תיקונים קטנים והאנושות תחזור לפעולה חזקה מתמיד.

אנחנו רק בשלב הבטא עכשיו.

מרגיש תחושה של דז'ה וו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החלק של הגוגו או של המגוגו? לא הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, זה כבר קרה בעבר. כשזה קורה המפתחים מפעילים מחדש את הסימולציה עם תיקונים קטנים והאנושות תחזור לפעולה חזקה מתמיד.

אנחנו רק בשלב הבטא עכשיו.

מרגיש תחושה של דז'ה וו?

לא הבנתי על מה אתה מדבר...

אם אתה מסתמך על אינדוקציה אז אני חושש שאתה עלול להתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה אתה מדבר...

אם אתה מסתמך על אינדוקציה אז אני חושש שאתה עלול להתאכזב.

האנושות היא רק סימולציה של הגזע העליון, כולנו כבר הרגשנו את השלב הזה של הסימולציה ולכן כולנו מרגישים תחושות של דז'ה וו.

כשתגמר הסימולציה הנוכחית כולנו נהנה מהפעלה מחדש עם תיקונים שיכניסו המפתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך סימולציה של הגזע העליון? אוליי בגלל שהגזע העליון בעצמו נכחד ולכן זה גם עתידנו.

בכל מקרה להאמין בסימולציה זה שקול ללהאמין באלוהים.

ההסבר הכי סביר הוא גם ההסבר הכי פחות מרגש. אין בנו שום דבר מיוחד וכשאנחנו מתים התודעה שלנו מפסיקה להיות מודעת לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך סימולציה של הגזע העליון? אוליי בגלל שהגזע העליון בעצמו נכחד ולכן זה גם עתידנו.

למה צריך לשחק GTA? למה צריך תוכניות ריאלטי?

בשביל בידור ובשביל תוצאות הניסוי עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

מי אמר שבכלל מסיבות מעניינות אותי... רוב האנשים לא מסוגלים לפתח שיחה על אותו הנושא במשך יותר מעשר דקות רצופות.

מילפורד הקפיץ את התרד הישן הזה בשביל הבדיחה וללא כל כוונה לדבר על הנושא ברצינות (ראה את ההודעות הראשונות אחריו ש"זרמו" עם הבדיחה), אבל אתה היחיד שהתייחסת ברצינות וממשיך להיות רציני.

אז זה מזכיר סיטואציה של חברה משטתים במסיבה ויש תמיד את האחד בחברה שנשאר רציני ולא משטתה עם כולם..

אל תיעלב או משהו אני באופן אישי בצד שלך בכל מה שקשור לנושא הזה, אבל אני רק מתאר לך מה אני רואה מהצד.

ואולי בכלל הבנת את זה ופשוט לא התייחסת לבדיחה גם אפשרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי ספק שמלחמת ששאלה על מלחמת העולם השלישית היא לא רצינית. למרות שלא ידעתי שהחיו את הפוסט הזה.

מה שכן מרפיע לי, זה מחשבה שיש פיות ומלאכים ושמתים זה לא הסוף ויש גילגולי נשמות או כל מיני דברים קסומים שמאפשרים לאנשים לחיות לנצח ושהטוב בסוף תמיד מנצח והכל לטובה.

זה שאוליי זה נכון אבל כל ההסברים האלו הם הרבה יותר מסובכים מההסבר הכי פשוט שכשמתים זה נגמר ואין עולמות קסומים או גילגולי נשמות או נשמה שמתקיימת לנצח. כי לכל ההסברים המסובכים האלה אין שום עדות או ניסוי שיכול לאשש אותם.

בדרך כלל הסיכוי הוא שההסבר הפשוט יותר הוא הנכון יותר בהעדר כל נתון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי הסביר הוא שסתם תמות כדרך כל האדם לפני שתזכה לראות את הזיותיך אודות דעיכת היקום, אפוקליפסה או סתם התאבדות המונית של מגזר השנוא עליך מתממשות.

אפילו תקווה אין לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...