ידוע כבר משהו על ה- nfs הבא? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידוע כבר משהו על ה- nfs הבא?

Shoko

Recommended Posts

לכל מי שמתלונן שניד פור ספיד הוא ארקיידי - זה לא משהו חדש, והמשחק הזה אף פעם לא התיימר להיות ריאליסטי. אולי הראשון ופורשה, אבל חוץ מהם, כלום.

בכל מקרה, לפי דעתי הסדרה הזאת נהרסה עם UG1&2, והכבוד האבוד שלה הוחזר לה עם MW. בערך.

בכל מקרה, CARBON זה הקש ששבר את קש הגמל, ואם הם מתכננים עוד משחק בסגנון של קרבון, שיוותרו על זה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלונן על זה שהמשחק ארקידי בכלל לא

אני כן מתלונן על זה שאחרי 2 שעות פחות או יותר ראיתה הכל מבחינת גרפיקה\מוזיקה\משחקיות וכו

ומה שנישאר זה בעיקר לקנות מכוניות חדשות ולשדרג קימות ושאני משחק במשחק מירוצים

אני לא רוצה שהחלק הטוב במשחק יהיה "לתפוס את כולם" כמו בפוקימון רק במכוניות

אני לא אוהב משחקים שאתה בעיקר אוסף דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הצגה צולעת. קטעי הוידאו במשחק פשוט עלובים. זה יכל להיות מרשים אם אתה, נגיד, בן 10, אבל מה הטעם. מנסים להיות MTV? כי הרבה אנשים מפסיקים לשים *** על MTV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניד פור ספיד קרבון עובד חלק על מחשב 1 ג'יגה ראם \ 5200 FX חחחחחחחח חהחהחה חהחהחה חהחהחהחה אתה מצחיק אותי ליאללה, גם אם היה לך מעבד Q6800 זה לא היה פועל חלק...

ולכל מי שהתלונן על NFS והבבלצ שרץ פה בלי לשים לב........... EA חברה ממוסחרת ומה שאתם רוצים אבל הקרבון הציג גרפיקה מעולה (להזכירכם שהוא יצא לפני זמן מה... לפחות חצי שנה) וריאליסטית... חוץ מזה שהמשחקיות שבNFS היא המשחקיות הכי כיפית שיש למירוצי מכוניות בגרפיקה סבירה.... אתם מחפשים כל הזמן את האקשן וזה.. תבינו שיש אנשים פשוט נהנים מלשחק במשחק הפתאט הזה שהוא רץ לך חלק על המחשב ואתה נוהג בלמבורגיני במהירות של 320 קמש ומאחוריך יש עוד איזה ארבע שמנסים לעקוף אותך זה פשוט הנאה... אין מה לעשות.... יש אנשים שיש להם NEED FOR SPEED אז זה בנוגע למשחקיות....

חוץ מזה EA היא חברה שמפתחת את שוק משחקי המחשב באופן דרמטי...בל נשכח את RED ALERT, את סדרת NFS... כל משחקי הספורט, SIMS, MEDAL OF HONOR ועוד רבים אחרים... שבלעדי חלקם לא היה לנו על מי לרדת (FIFA 06\07) ...

EA קובעו סטנדרט שכמעט כל חברה מתחרה שמנסה ליצור משחק בעל מנוע גרפי חזק עוקפת אותה... אז בכל זאת צריך לראות את חצי הכוס המלאה בEA..

וגם יש את

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הקרבון הציג גרפיקה מעולה (להזכירכם שהוא יצא לפני זמן מה... לפחות חצי שנה) וריאליסטית... חוץ מזה שהמשחקיות שבNFS היא המשחקיות הכי כיפית שיש למירוצי מכוניות בגרפיקה סבירה.... אתם מחפשים כל הזמן את האקשן וזה.. תבינו שיש אנשים פשוט נהנים מלשחק במשחק הפתאט הזה שהוא רץ לך חלק על המחשב ואתה נוהג בלמבורגיני במהירות של 320 קמש ומאחוריך יש עוד איזה ארבע שמנסים לעקוף אותך זה פשוט הנאה... אין מה לעשות.... יש אנשים שיש להם אז זה בנוגע למשחקיות....

כל מה שאתה אומר מחזיק איזה שעתיים שלוש אחרי זה אתה רואה את אותה הגרפיקה אותה המוזיקה ואותה המשחקיות

וזה פשוט משעממם

חוץ מזה EA היא חברה שמפתחת את שוק משחקי המחשב באופן דרמטי...בל נשכח את RED ALERT, את סדרת NFS... כל משחקי הספורט, SIMS, MEDAL OF HONOR ועוד רבים אחרים... שבלעדי חלקם לא היה לנו על מי לרדת (FIFA 06\07) ...

EA קובעו סטנדרט שכמעט כל חברה מתחרה שמנסה ליצור משחק בעל מנוע גרפי חזק עוקפת אותה... אז בכל זאת צריך לראות את חצי הכוס המלאה בEA..

וגם יש את BATTLEFIELD

חברות כמו-סגה\נינטנדו\סקאווראיניקס\קאפקום\החברה שפיתחה את HL וכו מפתחות תתחום בזה שהם מחדשים

דברים ולא רק לוקחים דבר קיים וצובעים אותו בגרפיקה חדשה ומוסיפים לו שירים פופולרים כמו 99% מהמשחקים של EA

ואתה יודע מה הSIMS באמת חידש אבל ה10000000000000000000000000 תוספות שלו לא חידשו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השירים תיהיה בטוח שאני כאחד שאוהב לשמוע מוזיקה מזרחית (מאוד) לא מתחבר לשירים של שתי הNFS האחרונים.....

EA סתם עוד חברה אבל הם מייצרים (או לפחות מנסים) לייצר משחקים שיוצרים רושם אצל המתבוננים דוגמת 2 שהציג גרפיקה מרשימה לאותה תקופה... אתם סתם משמיצים את EA לדעתי היא עושה את עבודתה נאמנה (לייצר משחקים ועבודה לקראקרים)....

אני חייב להגיד לך שMAXIS נקנו על ידי EA וMAXIS זאת בעצם החברה שפיתחה את SIMS1 אחחח איזה משחק כיף זה היה =]

ועוד דבר החברה שפיתחה את מנוע ( HL (SIERRA היא חברה שידוע לכולם שפרצה דרך בכל הקשור לתחום משחקי המחשב....

בקיצור אחי מזל שיש את EA אחרת איזה לא היה יוצא משחק חדש כל שני וחמישי חחח כל ההרי פוטר והבול שיט הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניד פור ספיד קרבון עובד חלק על מחשב 1 ג'יגה ראם \ 5200 FX חחחחחחחח חהחהחה חהחהחה חהחהחהחה אתה מצחיק אותי ליאללה, גם אם היה לך מעבד Q6800 זה לא היה פועל חלק...

ולכל מי שהתלונן על NFS והבבלצ שרץ פה בלי לשים לב........... EA חברה ממוסחרת ומה שאתם רוצים אבל הקרבון הציג גרפיקה מעולה (להזכירכם שהוא יצא לפני זמן מה... לפחות חצי שנה) וריאליסטית... חוץ מזה שהמשחקיות שבNFS היא המשחקיות הכי כיפית שיש למירוצי מכוניות בגרפיקה סבירה.... אתם מחפשים כל הזמן את האקשן וזה.. תבינו שיש אנשים פשוט נהנים מלשחק במשחק הפתאט הזה שהוא רץ לך חלק על המחשב ואתה נוהג בלמבורגיני במהירות של 320 קמש ומאחוריך יש עוד איזה ארבע שמנסים לעקוף אותך זה פשוט הנאה... אין מה לעשות.... יש אנשים שיש להם NEED FOR SPEED אז זה בנוגע למשחקיות....

וגם יש את

חחחח מצחיק אתה!!!!

עלק לא פועל חלק חחח!

זה פועל חלק במשך כמה שעות שאני משחק תפסיק לזבל בשכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...