זקוק לעיצה ממביני עיניין בנושא HTCP. טווח מחירים 3500-4000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעיצה ממביני עיניין בנושא HTCP. טווח מחירים 3500-4000 ש"ח.

metis

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני זקוק למעט עזרה בנושא חומרה בכל הקשור להרכבת מחשב .

תקציב: עד 3500-4000 ש"ח.

הערות:

1. המטרה של ה- הזה היא לראות תוכן (סרטים וסדרות) ב-HD מלא.

2. די סגור על המארז שאני רוצה (Thermaltake VB8000BNC Bach) שעולה בערך 500 ש"ח ללא ספק.

3. אין צורך בדיסק גדול. מבחינתי שיהיה למחשב הזה את הדיסק הקשיח הכי קטן (בהנחה שזה משתלם כלכלית כמובן. אם ההפרש בין 80G ל-120G הוא 50 ש"ח אז לא נלך לרבנות).

אני מאמין שזהו.

המחשב יתחבר מצד האודיו למגבר טוב ומצד הוידאו לטלוויזיה טובה עם תמיכה מלאה ב-HD.

אני אודה לכל מי שיענה, כי אני טיפה חלוד מנושא החומרה ואשמח לעזרה.

תודה,

אסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה H236 מה שאמרת שם?

מארז יפה בחרת METIS...

בכל מקרה גם אני מתכנן HTCP אך בשלב יותר מאוחר אני מאמין בעוד כ4\5 חודשים.... המחשב כבר תוכנן בקפידה חוץ מהלוח אם\כ. מסך \זיכרון \ מעבד... עכשיו אתם בטח שואלים נווו אז מה תוכנן לעזאזל!? מממ... >>>> עכבד נטען מקלדת אלחוטית... ספק 500W (אל תדאגו חחח של אנרמקס ... ליברטי כן כן...) דיסק קשיח אני פשוט חייב לומר לך שלדעתי זאת טעות לא לקנות 500GB או 1 טרה בייט... גם אם יש לך יס מקס מג'יק מקליטה... שטויות במיץ... אני קונה 1 טרה.... עד אז כבר ייצא דיסק של 1... ואני ייקנה אותו, מתוכננת אצלי ספריית עשירה מכל הסוגים אתה מבין HD וכל זה תביא כרטיס מסך חזק עזוב אותך HD יבוא בכל כרטיס DX 10 שעולה יותר מ1K אתה מבין... אם בכל זאת זה התקציב שלך ואתה קונה מחשב בחודש\חודשיים הקרובים... תצטרך להתפשר על פול דברים ! בהצלחה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...