דרוש מפרט hi-end למשחקים כבדים וסרטים, תקציב עד 18K. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט hi-end למשחקים כבדים וסרטים, תקציב עד 18K.

vantic

Recommended Posts

הישומים שבאמת זקוקים ל-4G מצומצמים מאוד ולא נמנים בין הצרכים של הבחור.

למשחקים וסרטים (אפילו בויסטה) לא זקוקים ליותר מ-2GB כרגע. המצב יכול להשתנות בעוד או חצי שנה ואז הפיתרון הוא להוסיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב פעם DG אני איתך... XTRACT אתה אומר שאפשר להוסיף עוד שנה שנתיים... אבל למה בעצם להוסיף אם אפשר לקנות כרגע?

להינות מהחוויה של מחשב בעל 4 ג'יגה (זאת כמובן אם מתאפשר תקציבית) בזמן שהמחשבים "HI END" הם אמורים להיות בעלי 2 ג'יגה...

אני חושב שצריך להתחיל להרכיב מפרטים בעלי 4 ג'יגה למי שקונה מחשב ביותר מ10K כי זה משתלם נראה לי... תסביר לי אם אני טועה

אתה טועה כי מלבד מקרים מאוד מיוחדים (עריכת מקצועית/סימולציות חומרה למשל) אין שום הבדל ב"חוויה" בין 4GB ל-2GB נכון לזמן הקרוב.

< מדבר מי שגם 4GB לא מספיק בשבילו >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה כי מלבד מקרים מאוד מיוחדים (עריכת מקצועית/סימולציות חומרה למשל) אין שום הבדל ב"חוויה" בין 4GB ל-2GB נכון לזמן הקרוב.

< מדבר מי שגם 4GB לא מספיק בשבילו >

איך אתה מצפה לנצל 4 GB על , אתה צריך את גרסת ה-64 ביט או 64 ביט. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי 4GB זה עוד אפשרי על ה- 32bit ובכל מקרה זה ידוע שאין שום צורך ב-4GB פרט לשימושים שהוא פירט גם אם מדובר על הויסטה.

1024X2 זה הפיתרון כרגע ואם יתעורר צורך עוד מס' חודשים או יותר יש אפשרות להוסיף בלי שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתם אומרים טוב ויפה נכון לחודשיים \שלוש הבאים עלינו לטובה... ומה אז ייקרה שמשחקים חדשים וכבדים במיוחד יראו אור יום? אתם חושבים שה"גיימר" יוכל לשחק ולהינות ממולטי טסקינג בחופשיות? (לפי דעתי זה יותר חשוב מFPS שמשחק כבד רץ לך במחשב ואתה מסוגל מזער אותו בחצי שניה ולעשות חיפוש בגוגל... \ לפתוח סרטון כלשהו \ סתם לסדר רשימת שירים בWM11 זה הנאה ממולטי טסקינג...) גיימר "כבד" אמרתם לא? גיימר כבר מחפש לא רק FPS והגדרות גבוהות... בל נשכח זאת.... שוב פעם תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חושב שמשחק כמו RAINBOW SIX VEGAS שדרישות מינימום שלו הם 1 ג'יגה זיכרון... לא ייפעל כל כך "חלק" במולטי טסקינג במפרט של 2 ג'יגה לא כן? (ולא הזכרתי את המשחקים הבאים עלינו... כמו IV ו- CRYSIS...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כמו ש-JC אמר בכלל אין מקום כרגע מבחינת תקציב ל-4G.

וחוץ מזה מי משחק במשחק ובאמצע מצמצם והולך לסדר רשימת שירים ב-WMP? ואני מבטיח לך שזה יהיה אפשרי בהחלט עם 2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מדבר מרקע תיאורטי בלבד... אף פעם לא עבדתי ולו לדקה אחת עם מחשב בעל 2 ג'יגה הכי הרבה זה היה עם מחשב של 1 גיגה...

אם אתה אומר... ואתה מבין הרבה יותר ממני .... אז סבבה אחינו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לנו עודף של כמה אלפי שקלים ולבחור היה רצון להוציא את מלוא הסכום ולא היה כבר מה לקנות אז אולי זה היה רעיון לא רע .

כרגע אין צורך וגם אין מספיק תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB - מאיפה הסקת שאני עובד על XP? או על 32 ביט לצורך העניין? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ומה הקשר של K10 לעניין ;)

המערכת הפעלה שלך מופיעה בצד.

k10 הוא הדור החדש של , מרובעי הליבה האלו יתנו 40-60% ביצועים מול ה-C2D של .

שווה לחכות לקיץ.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לחכות, ותמיד יצא משהו חדש.

אם קונים אז קונים, לפי דעתי אין מה לחכות.

מקסימום ל R600 אבל למעבדים של .. מיותר

אלא אם כן יש לך באמת סבלנות ענקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...