שליטה ב REMOTE DESKTOP בשימוש בשני מחשבים ברשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה ב REMOTE DESKTOP בשימוש בשני מחשבים ברשת ביתית

dvirf1

Recommended Posts

היי.

יש לי בבית 2 מחשבים שמחוברים באמצעות ו switch.

המחשבים נמצאים בחדרים שונים.

אני רוצה להתחבר באמצעות MSTSC ממחשב אחד לשני.

אז נכנסתי ל MSTSC במחשב שעליו אני רוצה לשלוט, עשיתי SAVE והעברתי את הקובץ DEFAULT.RDP למחשב השני.

כמו כן, במחשב עליו אני רוצה להשתלט סימנתי בלוח הבקרה-> חיבורי -> REMOTE DESKTOP

את האפשרות

Allow users to connect remotely to this computer

כשאני מפעיל את קובץ ה RDP מהמחשב השני עולה מסף ההתחברות לווינדווס (למחשב השני), וכשאני לוחץ OK זה רושם שאין לי הרשאות להתחבר.

עכשיו, אני יודע שבשביל שאני יוכל להתחבר צריכים להיות לי הרשאות של local admin על התחנה השניה. איך אני עושה את זה?

דרך ה:

Computer management -> local users and group

אני יכול להוסיף לקבוצה של ה Administrators רק משתמשים מקומיים (כלומר שנמצאים על המחשב שעליו אני רוצה להשתלט). אם אני רושם שם להוסיף את המשתמש במחשב שממנו אני רוצה להשתלט הוא אומר שהוא לא מוצא אותו.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תן ליוזר אדמיניסטור שלך הקיים שלך ססמא, וזה הכל.

לאדמיניסטרטור המקומי במחשב שעליו אני רוצה להשתלט? אבל אני לא רוצה לתת לו סיסמה (מטעמי נוחות) - אין דרך לעקוף את זה ולהשתלט בלי לתת סיסמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב RDC ? לא , אין דרך, (לא שאני מכיר לפחות) אתה חייב ססמא.

מה "נוחות" כאן ? לא להכניס ססמא כשהמחשב עולה ? אל תדאג, אפשר לעקוף את זה בקלות

(לשים ססמא לאדמיניסטרטור שלך, ולדאוג שהמחשב עולה שהוא ייכנס ישר (בלי מסך ססמא)

פשוט אחרי שאתה קובע ססמא לאדמיניסטרטור, כנס להתחל > הפעלה > ותרשום control userpasswords2

תפתח את זה, משם זה די מסביר את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב RDC ? לא , אין דרך, (לא שאני מכיר לפחות) אתה חייב ססמא.

מה "נוחות" כאן ? לא להכניס ססמא כשהמחשב עולה ? אל תדאג, אפשר לעקוף את זה בקלות

(לשים ססמא לאדמיניסטרטור שלך, ולדאוג שהמחשב עולה שהוא ייכנס ישר (בלי מסך ססמא)

פשוט אחרי שאתה קובע ססמא לאדמיניסטרטור, כנס להתחל > הפעלה > ותרשום control userpasswords2

תפתח את זה, משם זה די מסביר את עצמו.

הצלחה!

קבעתי סיסמה לחשבון האדמיניסטרטור (שגם ככה לא עולה עם עליית המחשב - עולה אוטומטית חשבון אחר). איכשהו כשאני מעלה את המחשב החשבון של האדמיניסטרטור לא מופיע ב welcome screen והמערכת נכנסת ישר לחשבון שהיא נכנסה אליו עד עכשיו (זה בדיוק מה שאני רוצה).

לא הייתה אפשרות לעשות start->turn off computer (אלא רק strat->disconnect) אז פשוט הפעלתי את הדוס ורשמתי

shutdown /m \\127.0.0.1 /s

והמחשב התכבה מרחוק.

תודה![br]פורסם בתאריך: 18.03.2007 בשעה 20:46:22

שוב אני צריך עזרה באותו נושא.

דודה שלי רוצה שאני אסביר לה דברים באינטרנט. אין לה מושג במחשבים. הלחטתי להסביר לה דרך ה MSTSC. אחרי שעה הדרכתי אותה להכנס ל computer management וליצור סיסמה למשתמש ה ADMINISTRATOR שלה. הדרכתי אותה גם לעשות save as בחלון של ה remote desktop connection אחרי שהיא מילאה את שם המחשב שלה בתיבה של שם המחשב (לימדתי אותה גם מאיפה להשיג את שם המחשב) ואת המשתמש "administrator" בתיבה של שם היוזר. היא עשתה גם בלוח הבקרה "אפשר למשתמשים להתחבר מרחוק למחשב זה" ושלחה לי את הקובץ.

ניסיתי להכנס וזה לא הצליח (כתב שהוא לא מוצא את המחשב -> הנחתי שזה בגלל שאני והיא לא מחוברים ברשת מקומית)

כשהדרכתי אותה למצוא את ה IP שלה, והיא נתנה לי אותו, כתבתי במקום שם המחשב בהתחברות ב MSTSC את ה IP, ואז זה נתן לי את ההודעה הבאה:

iphf3.jpg

מה יכולה להיות הבעיה?

היא עשתה משהו לא נכון או שהדרכתי אותה לא טוב?

אני ממש מעדיף לא להתקין לה תוכנות אחרות במקום MSTSC שיעשו את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי, הכי קל להשתלט לאנשים "מאותגרים מחשבית" דרך LOGMEIN, חפש על זה בפורום, יש לא מעט מידע.

בקשר ל RDP, אולי היא אייתה לא נכון משהו ? יש מצב שהיא מאחורי פירוול תוכנתי כלשהו , או ראוטר ? כי אם כן, צריך לפתוח פורטים

(מה שלא צריך, אם משתמשים ב LOGMEIN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך המסנג'ר די טוב גם לשליטה מרחוק עזרתי לבת דודה שלי לצרוב דיסקים בנירו כשהיא לא הצליחה

אפשר להתשלט דרך המסנג'ר? איך?

סתם להסביר דרך המסנג'ר לא ממש עובד כי קשה לה להבין אפילו איך פותחים את החלון של השיחה ומה בדיוק הולך שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...