Gmail מתנתק בעת סנכרון לאוטלוק אקספרס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gmail מתנתק בעת סנכרון לאוטלוק אקספרס

idoleff

Recommended Posts

שלום, לאחרונה הגדרתי את הGmail שלי כך שיוריד את ההודעות לאוטלוק אקספרס.

לצערי, לאחר זמן כלשהו החיבור ביניהם מתנתק ואני לא יכול להמשיך להוריד (הבעיה מפריעה כמובן רק בקבצים גדולים)

למישהו זה קרה ויודע ממה זה נובע?

תודה,

עידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה לא מדבר על זה שהאינטרנט מתנתק לגמרי , ואתה חייב להתחבר עם החייגן מחדש, נכון ? כי לזה יש פתרון מאוד פשוט.

2. אתה מחובר במקרה, לנטויז'ן ?

3. זה קורה בחשבונות מיילPOP3 אחרים ? כמו למשל החשבון של הספקית ? , נסה להגדיר אותו באווטלוק אקספרס ולבדוק

4. נסה לנטרל אנטי ופירוולים ולבדוק אם זה עוזר

אם זה לא עוזר, נסה ממש להכנס להגדרות האנטי וירוס שלך, ולוודא שלא יסרוק דואר אלקטרוני (לנטרל את האופציה הזו פשוט מהממשק שלו)

(גם כשהוא מכובה הוא סורק דוא"ל ! זה חשוב !)

5. כנס לממשק הוובי של ג'ימייל ותוריד משם איזשהו קובץ מצורף גדול למחשב שלך, מה קצב ההורדה ?

תעשה את זה כמה פעמים עם כמה קבצים שונים, תן פחות או יותר ממוצע של קצב ההורדה שקיבלת.

6. תן תצלום מסך של הודעת השגיאה שאתה מקבל באווטלוק אקספרס (זה היה אמור להיות סעיף 1 אבל אין לי כח לשנות עכשיו את המספור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רק האאוטלוק מתנתק, לא כל האינטרנט.

2. כן, מחובר לנטוויזן

3. לא קורה בחשבון של השרת...

4. לא עזר

5. בסביבות 170KB/S

6.http://img214.imageshack.us/my.php?image=14781757sd7.jpg

תודה![br]פורסם בתאריך: 18.03.2007 בשעה 13:25:31

אני מצטער שאני מקפיץ, אבל זה כבר בעמוד 3.

למישהו יש תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לנטרל סריקת דואר באנטי וירוס שלך , בפירוט כמו שרשמתי, או שרק סגרת את האנטי וירוס ?

תנסה להגדיר בתוכנה אחרת - אתה כרגע עובד באווטלוק אקספרס, אם יש לך מותקן נסה את האווטלוק של האופיס

או שתוריד ותתקין Thunderbird , או אפשר אפילו ליצור פרופיל חדש באווטלוק אקספרס עצמו

אם שום דבר לא עוזר, נסה לבקש ממישהו יוזר וססמא של ספקית אחרת, ותתחבר בעזרתה לאינטרנט, זמנית כמובן בשביל הבדיקה (לחצי שעה)

ותראה אם משהו השתנה, היו הרבה תלונות ששמעתי על נטויז'ן בנושא הזה, של הורדה של קבצים מג'ימייל, בחודשים האחרונים.

מאוד יכול להיות שזה המקור לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...