הלוח 8PE667U2 של ג'יגהבייט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוח 8PE667U2 של ג'יגהבייט

ISmile4U

Recommended Posts

שלום אני קניתי את הלוח 8PE667U2 של ג'יגהבייט יחד עם מעבד פנטיום 4 2.4 ג'יגה וזיכרון 512 מגה ddr333 העיניין הוא שאני עדיין לא רואה ממש הבדלים בן המחשב עכשיו למחשב בקודם שלי שהיה פנטיום 3 800 עם 512 sdram ועם של אינטל

וזה מעניין אותי לדעת במה אני אמור לראות את ההבדלים? עם בכלל? הרי המעבד החדש שלי הוא מהיר בכל המובנים פי 3 מהמעבד הקודם שלי (פנטיום 3 800) וגם הזיכרון מהיר יותר ולוח מהיר יותר ומתקדם יותר ?

כמו כןמח לשמוע דעות על הלוח ועם יש למשיהו כזה מה דעתו על הלוח? האם הוא מרוצה ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה עם המחשב (משחקי 3D, משחקי אסטרטגיה, , ...)?

איזה הרדיסק יש לך ?

איזה כרטיס מסך יש לך ?

התקנת נקייה או שהעברת את ההרדיסק עם מערכת ההפעלה ללוח החדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הבדל בביצועים לא תמיד אפשר למדוד בעין אנושית.

לדוגמה - אם שיחקת במשחק כלשהוא עם מעל ל 40fps לא תוכל להשים לב להבדל כאשר המשחק עובד ב 100fps

מעבר לכך הביצועים לא נמדדים במצב בו לא מופעל כל כוחו של המעבד. ולכן השאלה - איכן אתה "לא מרגיש" את ההבדל בביצועים? היא רלוונטית.

כמו כן אני מצטרף לשאלה של amiram.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר אני משתמש בו לכל מיני דברים כמו אינטרנט, אופיס, עיצוב גרפי, תיכנות, צפייה בסרטים וכ"ד

נו, אופיס צורך את אותם משאבים, כמו האינטרנט ותיכנות.

יש לי כרטיס מסך ati rage fury pro 32mb ודיסק קשיח segate barcuda III 20GB ATA/100 7200RPM וכן

יש ברשותי גם דיסק קשיח חיצוני 40gb 5400rpm מחובר ב FIREWIRE (אני יכול לחברו גם ל usb2 )

בשביל עיצוב גרפי וצפייה בסרטים הכרטיס פשוט חלש מדי בשביל איכות תמונה טובה וחדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט, וצפיה בסרטים

לא ממש דברים שדורשים מהמעבד להתאמץ.

שים שם כרטיס מסך נורמלי ותשחק איזה משחק איכותי, אז תראה מה ההבדל.

בשביל יישומים כאילו באמת לא צריך להיות הבדל משמעותי, אלא אם אתה עורך גדולות ואז בטוח שתרגיש הבדל בזמן של הפעלת פילטר או כל פונקציה דומה על תמונה גדולה.

אתה מדבר על גרפיקה תלת מימדית או דו מימדית? (3DS MAX לעומת פוטושופ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...