התקנת Windows XP במחשב ישן והתקנה במחשב נייד - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת Windows XP במחשב ישן והתקנה במחשב נייד

stio

Recommended Posts

יש לי 2 שאלות נוספות ברשותכם:

1. נאמר לי שבגלל שהמחשב שלי ישן וחלש יחסית, עדיף להתקין את הוינדוס עם מערכת הקבצים FAT32. יש לציין שגם עכשיו מערכת הקבצים ב- 98 היא FAT32 ואין לי שום בעיות. מה כדאי לעשות בנדון?

2. עוד לפני תחילת ההתקנה אני רוצה לפרמט את כל הכונן הקשיח ע"י פקודת פורמט מ- DOS. (התחל-> כיבוי-> הפעלה מחדש במצב MS- DOS). האם אחרי שאני מפרמט את כל המחיצות כולל את זו של מערכת ההפעלה הנוכחית בשיטה הזו אני יכול להתקין את ה- בלי לפרמט קודם את המחיצה? (כידוע יש אפשרות לפרמט קודם את המחיצה לפני ההתקנה. אם לפרמט, האם פורמט כללי או רגיל?)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שבמילא אני מפרמט את כונן D דרך ה- DOS טרם ההתקנה, אז חשבתי גם לפרמט בהזדמנות זאת גם את כונן C (שבו מותקן ה- Windows).

אם אני אכן עושה כך, פורמט כללי של כונן C דרך אשף ההתקנה של ייארך זמן מועט בהתחשב שההרד דיסק ריק, אני צודק? ובכלל מה עדיף, לפרמט בזמן התקנת או דרך DOS?

בעיניין מערכת הקבצים, האם להשאיר כ- FTA32 בהתחשב במפרט המחשב?

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שהתקנת בוצעה בהצלחה (סה"כ 5 שעות).

לא נדרשתי בסוף לכוון בביוס כלום, וכל הדריוורים זוהו באופן אוטומטי חוץ מהמדפסת.

תודה רבה לכל מי שעזר, למען הסר ספק מדובר בעותק חוקי לחלוטין.

ולבסוף, שאלה:

כשאני מצמיד את הרמקול הימני למסך, אז בצד הימני המסך מהבהב ומופיעים קווים מעצבנים. כשאני מרחיק את הרמקול, הבעיה מסתדרת. ב- 98 זה לא היה כך, איך מטפלים בבעיה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...