S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי כמה דקות לא נתקע לי כלום :s05:, אולי יש לי תקלה במחשב

יש עוד מישהו שזה לא נתקע לו?

:P

בכ"א אני אריץ אותו בערב ליותר מכמה דקות ואני אגיד לכם אם הכל בסדר עדיין, משהו בסביבות ה 10 דקות הכל עבד חלק

(אחרי זה יצאתי מהמשחק בעצמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הורדתי את המשחק(הזמנתי את המשחק כבר בכל מקרה אבל אין סבלנות)..הספקתי לבצע משימה אחת ויש לי קצת רשמים ראשוניים:

זהירות מגילה

בהתחלה מראים איך הגעתם ל-"ZONE" ואז מסבירים לכם איך להשתמש במחשב כף יד ודברים אחרים.

+אוירה מדהימה הכי טובה שיצא לי לראות - לדוגמא בבסיס הסטאקרים יושבים מסביב למדורה מריצים בדיחות, סיפורים ומנגנים וסתם מדברים ביניהם ממש מרשים ואפילו חלק מהבדיחות מוצלחות והסיפורים מענינים ואפילו עצרתי כמה פעמים לשמוע (ברוסית..). הסטאקרים ובכלל כל הדמויות בינתים אמינות ונותנות תחושה של אדם אמיתי, נגיד סטאלקר שוכב פצוע ושמתקרבים שומעים אותו מבקש עזרה עוזרים לו ואז הוא קם אומר תודה ואתם מתחילים לדבר איתו, יש טקסט ודיבוב בחלק הזה, הוא אומר שהוא יספר לכולם כמה אתם טובים ונחמדים ושהוא יהיה חבר שלך ואז אתם שואלים אותו אם הוא יכול לבוא לעזור לכם במשימה ואז הוא עונה שהוא צריך לנוח וכד'.

+החיות במשחק והאויבים ממש חכמים ולא יחזרו על אותה תנועה שוב, לא יהיו באותו מקום, במשימה הראשונה הלכתי כמה פעמים ממקומות שונים וראיתי את האויבים בעמדות שונות ושבאתי מאחורה הם לא ראו אותי וירו על החברים שלי שבאו איתי להציל חבר בכיר, שברגע שיריתי חלק שראו אותי התקיפו אותי תוך כדי תפיסת עמדה ושינויה גם שאני לא רואה ותוך כדי קללות וצעקות, החברים שלהם שהיו במקום קצת יותר רחוק נלחמו עם החברים שלי.

+גרפיקה מדהימה יש הרבה שימוש במיפוי עם נפח(נגיד יש קיר אז רואים את הצבע בולט ואם יש בו סדק אז יש לו עומק ולא סתם טקסטורה דו מימדית בכאילו)אין AA ואני חושד שגם עוד כמה אפקטים אלה חסרונות אבל לא גדולים, המשחק נראה טוב מאוד.

+דיבוב אמין ולא יבש, יש בדיחות קצת ודברים לא הכי קשורים(לא תמיד מצחיק-כמו במציאות)מדברים ברור ואנגלית לא קשה, יש גם טקסט ואפשרויות לענות בדרכים שונות)לא לכולם יש דיבוב, לדעתי הדיבוב של הדברים הלא קשורים ישירות,כמו הסטאקרים מסביב למדורה יותר מוצלח(ברוסית) אבל הדיבובים הראשים מצויינים גם הם.

עכשיו לדברים הפחות נעימים:

-נתקלתי בבאגים בAI, פעם התקרבתי לכלבים הם התחילו לרוץ אחרי באתי מתחת לגשר והיה ארגז ממש קטן והרגתי את הכלב הראשון והשנתי נבהל והתחיל לרוץ משם ונתקל בארגז שנמוך ממנו פי 3 ופשוט נתקע ולא התקדם והרגתי אותו.

עוד מקרה, במשימה הראשונה נשאר לי להרוג אויב אחד ולהציל את הסטאקר הבכיר שנחטף ובאמצע קרב הוא פשוט התחיל להתנהג כמו חבר שלי והפנה את גבו ושהתקרבתי הוא התקדם משהו מוזר אפילו חשבתי שהוא באמת מהקבוצה שלי .

-המשחק ממש ממש כבד בהגדרות כמעט מקסימליות עם המפרט שלי הרצתי את המשחק ברזולוציה 864*1152 או משהו כזה והFPS היה 30-50.

-לא כל המשחק באנגלית, מדברים גם ברוסית, נכון שכל הדיבורים האלה לא קשורים לעלילה ולמשימות אבל זה פוגע באוירה למי שלא מבין.

אני מקווה שישפרו את בעיית הAI בפאצ' הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי

לא ממש אהבתי את השליטה במשחק

כל הקטע של היריות ואווירת הקרבות...

לא יודע אולי אני ישחק עוד פעם ואני ישנה את דעתי

בכל זאת אני לא ממש רואה סיבה ל 5 שנות פיתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי

זה שרשמת שיש אוירת קרבות כבר מצדיק תקופת לא מבוטלת, זה שלא אהבת זה כבר ענין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי כמה דקות במשחק אבל אני לא מבין מה המטרה שלו.....זה כמו האלפ לייף?

או מולטיפלייר? או משימות שצריך לעשות?כי אם זה משימות בלי עלילה רגילה זה ממש ממש מבאס~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי כמה דקות במשחק אבל אני לא מבין מה המטרה שלו.....זה כמו האלפ לייף?

או מולטיפלייר? או משימות שצריך לעשות?כי אם זה משימות בלי עלילה רגילה זה ממש ממש מבאס~!

יש עלילה וזה משימות, אם אתה לא מבין אנגלית יחסית בסיסית בעיה שלך. זה לא ממש כמו האלפליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המפרט שלי בצד רק שבינתיים אני עם 512MB זה פשוט בלתי נסבל לשחק :-\....אני עובד על 800X600 בהגדרות מדיום וגם ככה זה די איטי...

בכל אופן המשחק נראה מדהים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבריממ

אני עומד להתקין את המשחקקק

יאלה תנו דעות על איך הוא ואם הוא באמת יפה למה יש לי ציפיות בשמיים אחרי כל דחיות שלו ושנות הפיתוח האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי

מה זה בדיוק "אווירת הקרבות" זה לא שוטר ממבט ראשון רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...