S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

יש מעבדה בשם X16 עם BRAIN SCORCHER בפנים

אתה אמור להיכנס לסגור את המכונה

למעלה יש כמה מסדרונות ללכת שמה עד שתראה את היצור הזה ששואב אותך אליו

להרוג אותו

לידו יש גופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לחליפה של GHOST , היא אמנם לא משהו אבל אם מביאים אותה לפרופסור בYANTAR מקבלים את החליפה הירוקה של המדענים (הגנה כמעט מלאה נגד קרינה\כימיקלים\אש, וגם נגד כדורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה גורם לי לאהוב את החיים, איזה לחץ :)

טוב ממש בתחילת המשחק אחרי שנתנו למאעכר את הכונן פלאש אנחנו צריכים להגיע למסילת הרכבת ולהסיט אותה או משהו כזה, אבל בכניסה יש איזה 6 סובייטים עם אוט' ולי רק אקדח... בלתי אפשרי להביס אותם, איך אני מסתדר איתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש לך רק אקדח מרמז על זה שאתה לא לקחת משום אויב או גופה, אני צודק?

בכל מקרה תתקרב לגופה ותלחץ על USE (מקש F אם לא שינית) ואז יהיה לך הרבה מה לקחת מכל גופה (לחיצה כפולה על חפץ עם העכבר כדי להעביר אותו לתיק שלך)

פשוט ברגע שאתה מגיע שם למסילת רכבת אמור להיות לך כבר שוטגאן עם טונה כדורים, שני סוגי אקדחים ושני סוגים של אוטומאטי!

ובקשר לסובייטים, תכיר זה הצבא ואתה יכול או להרוג את כולם (ויש הרבה מהם שם!!) ואז לעבור כמעט גוסס את המחסום או לשחד את השומר המפקד עם חמש מאות RU ואז הוא יתן לך לעבור

בהצלחה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש לך רק אקדח מרמז על זה שאתה לא לקחת משום אויב או גופה, אני צודק?

בכל מקרה תתקרב לגופה ותלחץ על USE (מקש F אם לא שינית) ואז יהיה לך הרבה מה לקחת מכל גופה (לחיצה כפולה על חפץ עם העכבר כדי להעביר אותו לתיק שלך)

פשוט ברגע שאתה מגיע שם למסילת רכבת אמור להיות לך כבר שוטגאן עם טונה כדורים, שני סוגי אקדחים ושני סוגים של אוטומאטי!

ובקשר לסובייטים, תכיר זה הצבא ואתה יכול או להרוג את כולם (ויש הרבה מהם שם!!) ואז לעבור כמעט גוסס את המחסום או לשחד את השומר המפקד עם חמש מאות RU ואז הוא יתן לך לעבור

בהצלחה :jump:

כשאתה אומר "שאתה מגיעה למסילות רכבת" אתה מתכוון לשלב השני מסוף?

כי הגעתי לשם ויש לי 4 שוטגנים ובכל שוטגן יש לי 1-3 כדורים :bash: אני לוקח ממי שמת הכל :nixweiss:

ויש בשלב השלישי בהתחלה מקום שאפשר למכור שם חפצים אני פשות זורק חםצים סתם :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשמור את כל הרובים בinventory תלחץ כפתור ימני על ה רובה ואם יש בו כדורים תיהיה לך אפשרות Unload ואז תזרוק את הרובה ותשמור רק אחד רצוי את זה שבמצב הכי טוב ככה תחסוך הרבה במשקל במקום להסתובב עם מליון רובים שבכל אחד 2 כדורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מערכת יש לך??

המשחק אמור לרוץ על מינימום גם על מערכות יחסית חלשות

גיס שלי מפעיל את המשחק עם 1GB , P3.0 ו 6600LE

על מינימום 800X600 וזה מספיק לו

אז אם יש לך מערכת יותר חזקה אתה אמור לשחק בכיף על מינימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז...בהתחלה הורדתי את המשחק והתקנתי אותו. שיחקתי שעה והוא היה כל כך טוב שהלכתי וקניתי אותו (בהחלט מגיע להם 200 ש"ח על המשחק וזה כיף גם שיש את החוברת)

לא הגעתי רחוק (למזלי) ואז התחלתי מחדש בגלל הפאץ'...

חשבתי שהוא לא ירוץ טוב על המערכת ה"מיושנת" וחדת-הליבה שלי.בעיקר אחרי שקראתי את הדרישות המומלצות...

אבל עם כל ההגדרות על מקסימום ברזולוציה של 1280X1024 אני משחק בקצב של 30-40 FPS באיזורים פתוחים.

אבל זה לא הכי כיף לשחק ככה...אז הורדתי את אפקט התאורה ל OBJECTS ONLY. והפריימים באיזור ה 50

רק זמני הטעינה הארוכים קצת מתסכלים... אבל נשרוד את זה.

לא יצא לי עדיין להפעיל את המולטיפלייר... אולי אחרי שאראה את כל שבעת הסופים של המשחק :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...