S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

שם עדכני ויפה ל M-16 .. זה עדיין אותו הנשק. נכון, קנה מעובה וללא ידית אחיזה (FLATOP).. אבל זה אותו המכניזם ואותם חלקים..

*תגידו - מה זה הסימן של דיסקט 1.44 קטן כזה שכל הזמן נדלק וכבה למטה בצד ימין ? זה אומר שהמשחק עושה LOAD לאזור או מה ??

נראה לי שחסר לי זכרון למשחק.. יש לי רק 1GB אבל המשחק כבר גולש לזכרון הוירטואלי (הוא משתמש ב 1.2 GB) ולכן נראה לי רוב הלאגים שיש לי.. נכון?

זה פשוט מעצבן לראות אנשים "M16 מקוצר !!@!" כשקוראים לנשק M4.

הדיסקט הזה לא ברור.כמו שאני מבין אין שמירות אוטומטיות במשחק לפחות לא כל רגע אבל זה מה שהוא בא להגיד שמתבצעת שמירה.אולי באג שיורידו בעדכון הבא.

המשחק הזה ממש אבל ממש זולל אם יש לך 1GB ותקיעות אז כנראה זה בגלל זה.המשחק הזה מומלץ למערכות טובות עם 2GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני שולף את האקדח ? אני הולך בשביל במשימה הראשונה למצוא איזה WOLF או משהו ויש שומרים שיורים עלי ופתאום מופיע לי האקדח,פעם כן פעם לא.

לא יודע מה הולך שם..

מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וישר בהתחלה יש לי אקדח או שאני אוסף אותו מאיפשהו ? כי מתישהו הופיע לי ללחוץ 2 והופיע לי האקדח אבל לא זכור לי שאספתי לפני זה ואח"כ אחרי שנפסלתי שוב ניסיתי ב-2 והאקדח לא הופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא אני חייב להסכים איתך

אפילו אובליביון רץ יותר חלק אצלי :s07:

אני ממש לא מבין אתכם... אתה עובד עם חצי גיגה , כשהסטנדרט היום לעבודה חלקה בווינדוס הוא גיגה, ומצפה להריץ משחקים כבדים כמו סטוקר ואובליביון ?

אני אישית מריץ את אובליביון על ההגדרות הכי גבוהות עם שיידרים עם ה6600GT שלי וגיגה . את הסטוקר אני מצליח להריץ חלק ביותר על HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אובליבון הרצתי עוד 1 עם ג'יגה בזמנו

בקשר לסטוקר אתה צודק...אבל זה גם תלוי מאוד בכרטיס שיש לי לכן שפטתי חלקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHDR במשחק זה בעצם האופציה האחרונה שיש בסוגי תאורה?

וראיתי כאלה שאמרו שהם משחקים על דירקט איקס 8,וחלק אמרו שהם על 9,

איפה הכלל אפשר לשנות את סוג הדירקט במשחק??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וישר בהתחלה יש לי אקדח או שאני אוסף אותו מאיפשהו ? כי מתישהו הופיע לי ללחוץ 2 והופיע לי האקדח אבל לא זכור לי שאספתי לפני זה ואח"כ אחרי שנפסלתי שוב ניסיתי ב-2 והאקדח לא הופיע.

פשוט תגלגל את הגלגלת בעכבר זה ישנה לך את הנשקים.איך שאתה יוצא מהבור הזה בהתחלה אתה עובר דרך כפר קטן יש שם חברה ליד מדורה.אתה מגיע לשם ורואה אחד עומד בצד מדבר איתו והוא בעצם זה שנותן לך משימה ואת האקדח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עזרה..נכנסתי למעבדה דרך הדלת עם הקוד ויש שם מפלצות בלתי נראות כאלה שזורקות דברים...כוסעמעמק איך הורגים אותם?הרגתי אחת אבל בפוקס הבאתי לה בראש כמה כדורים זה ממש מפחיד =[ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHDR במשחק זה בעצם האופציה האחרונה שיש בסוגי תאורה?

וראיתי כאלה שאמרו שהם משחקים על דירקט איקס 8,וחלק אמרו שהם על 9,

איפה הכלל אפשר לשנות את סוג הדירקט במשחק??

גיליתי שה-Static Lightning זה בעצם תאורה של 8.

וה-Objects Dynamic Lightning תאורה של 9 על חלקים קטנים של המפה.

וה-Full Dynamic Lightning תאורה של 9 מלאה על המשחק כולו.

בגלל זה לכרטיסים שלנו קל להריץ את המשחק על Static Lightning.

הכל היה כתוב בקובץ StalkerUserManual.pdf שנמצא בתיקייה הראשית של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני עושה תאורה דינמית חלקית? זה עדיין אוכל את המחשב בלי מלח?! (חחח).

ועוד משהו, הרמה הכי גבוהה במשחק זאת הרמה הראשונה מלמעלה או מלמטה?! סטוקר או מאסטר זה הרמה הכי גבוהה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני עושה תאורה דינמית חלקית? זה עדיין אוכל את המחשב בלי מלח?! (חחח).

ועוד משהו, הרמה הכי גבוהה במשחק זאת הרמה הראשונה מלמעלה או מלמטה?! סטוקר או מאסטר זה הרמה הכי גבוהה?

תודה מראש.

בקשר לתאורה תנסה ותראה, אני לא יודע את המפרט שלך.

בקשר לרמה זה הראשון מלמעלה הכי קל.

לפי זה שmaster זה כאילו מומחה באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז..

המשחק עובד אצלי על 1024x768

על הגדרות Maximum

ועל Full Static Objects (או איך שלא רושמים את זה)

כל הקאצ' פה זה לתת למחשב דקה או שתיים להתרגל למשחק ואז הוא רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...