כמה שאלות על המחשב החדש 6100 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על המחשב החדש 6100 ש"ח

קובי 1980

Recommended Posts

מצטער מראש אם זה לא המקום,פשוט לא מצאתי פורום מתאים.

מגיע לי מז"ט קיבלתי את המחשב החדש,ע"פ המפרט שציינתי פה בתחילת השבוע.והתקנתי אותו עם ווינדוס והכל.

1.בשביל מה יש לי 4 כניסות של sata בפאנל האחורי ? ענו לי חלקית על השאלה הזו.הלוח אם הוא ga-965p-dq6 .

2.באתר של ג'יגה בייט כתוב שיש לו 8 כניסות ולי יש רק 6. 4 בצד האחורי ועוד 2 מקדימה בצד. (המארז הוא צ'יפטק Mesh-Series CH-01SL-SL-B )

3.בתוך המחשב אין קרור לדיסק הקשיח,זה משנה ?

4.איך אני יודע אם כל יש לי לכל החומרה את העדכונים האחרונים ? נכנסתי לאתר של ג'יגהבייט אבל יש שם הרבה עדכונים לכרטיס מסך וללוח אם שלי ואין לי מושג מה לעשות.כמו כן,אני לא מוצא עדכון קושחה לצורב .Optiarc AD-7170A

5.הוספתי את המאוורר ac Freezer 7 Pro לפי המלצתכם והוא אכן שקט,אבל התקינו אותו בצורה מוזרה על המעבד,הוא לא עם המאוורר כלפי המעבד אלא בניצב לו (המאוורר והצלעות מותקנים מהצד).

6.מה ההבדל בין הגרסאות 1.0 2.0 3.3 של הלוח אם שלי ?

7.התקנתי את התוכנה שבודקת האם המחשב שלי מוכן לויסטה ומשום מה קיבלתי שהגירסא שהכי מתאימה לי זו הגירסה הבסיסית.

למה ? יש לי 2 ג'יגה ,מעבד מאוד מהיר 6600 וכרטיס מסך ממוצע, 7600 gt סיילנט פייפ.

8.שאלה אחרונה,האימיול מאוד מאט את האינטרנט,זה הגיוני במחשב כ"כ חזק ?

אני חייב להגיד לכם שההבדל בין המחשב החדש לישן שלי הוא מדהים,בכל קנה מידה,מהירות,,שקט וכו'

קניתי את המחשב ממקום שקנה לו הרבה שונאים,אבל אני חייב להודות שהם עשו עבודה טובה ולא פישלו בשום דבר איתו,גם בחנות בדקתי מבפנים שהכל שם והכל מותקן כומ שצריך.ושהם לא דחפו לי משהו שלא קניתי.

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. כי כנראה זה כמות הכניסות של למארז..

8. אימיול ואינטרנט זה דברים שתלוים ברוחב פס שלך.. כאשר האימיול תופס את הרוחב פס אז תרגיש איטיות באינטרנט, אין לזה קשר בכלל למחשב.

יש לי תשובות רק לשני שאלות..

ומאיפה קנית את המחשב וכמה עלה?

ושתדע מחשב מצוין לוח מצוין מעבד מצוין 2GB =] ללא ספק יש לך במה להיות שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני מאווררים,אחד פריזר למעבד ועוד אחד גדול יותר בצד האחורי של המחשב שמקרר את הלוח אם.הכרטיס מסך הוא בעל צלעות קרור.

מישהו אמר לי בהודעה אישית שאין צורך בקרור לדיסק קשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...